štopericaciljna zastavica 1. 22.-23.03.13. - Kumrovec
2. 27.-28.04.13. - Beograd (SRB)
3. 10.-12.05.13. - Ljubljana (SVN)
4. 24.-25.05.13. - Dugo Selo
5. 28.-29.06.13. - Novi Vinodolski
6. 26.-28.09.13. - Poreč
7. 11.-12.10.13. - Opatija
8. 09.-10.11.13. - Poreč
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja - 37,5 - 37,5 37,5 37,5 - 37,5 187,5
2. Daniel Šaškin AK D.T. Poreč 37,5 27 21 22,5 17 25,5 25,5 [od] 176
3. Janos Szilagyi AK Delta Sport od - 29 27 27 - od 25,5 108,5
4. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport od 17 - 17 4,5 6 34 [od] 78,5
5. Davor Mihelić AK Opatija Motorsport [2] - 12 14 10 4 16 15 71
6. Ivica Siladić AK Rally-Baba 6,5 14 - 10 1 2 21 [od] 54,5
7. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - 17 - - 21 - od 38
8. Szabolcs Varkonyi AK Delta Sport od - - od - 13 od 21 34
9. Marsel Katić AK Zrinski od - 10 4,5 2 0 [od] 11 27,5
10. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 4 11 8 od - 0 4 od 27
11. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - - od - - 8 10 8,5 26,5
12. Branko Jemrić AK AD-Astra 24 - - 1 - 0 - - 25
13. Dino Butorac AK Opatija Motorsport - - - - 22,5 - - - 22,5
14. Tibor Vavika AK Delta Sport - 21 - od - - - - 21
15. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - - 7 1 13 od 21
16. Goran Sertić AKK Fridge Racing 19 - - - - - - - 19
17. Igor Gauš AK AD-Astra 9 - - - - - 7 od 16
18. Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team 15 od - od 0 od - od 15
19. Marinko Stanić AK Opatija Motorsport - - - - 13 - - - 13
20. Antun Vrbanović AK Rally-Baba 12 - - 0 - - - - 12
21. Nikola Dobrila AK D.T. Poreč - - - - - 10,5 - od 10,5
22. Sandi Garguljak AK Sesvete 0 - - 7 0 - - - 7
23. Dejan Kirinčić AK Zrinski - - - - - 0 - 6 6
24. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja - - - - - - - 4 4
25. Ivan Bahorić AK Delta Sport od - - od 0 od 2 - 2
26. Robert Grbac AK AD-Astra 0 - - - - - 0 2 2
27. Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - 2 od - - - 2
28. Vladimir Poredski AK Delta Sport 1 - - 0 - - - - 1
29. Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - - - - - 0 1 od 1
  - državni prvak -
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Daniel Šaškin AK D.T. Poreč 37,5 27 23 22,5 17 27 37,5 [od] 191,5
2. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja - 37,5 - 37,5 37,5 37,5 - 37,5 187,5
3. Janos Szilagyi AK Delta Sport od - 31 27 27 - od - 85
4. Igor Gauš AK AD-Astra 25,5 - - - - - 27 od 52,5
5. Tibor Vavika AK Delta Sport - 22,5 - od - - - - 22,5
6. Dino Butorac AK Opatija Motorsport - - - - 22,5 - - - 22,5
7. Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - 17 od - - - 17
- Juraj Puškar AK Delta od od - od - - - - 0
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - - 37,5 20 37,5 od 95
2. Branko Jemrić AK AD-Astra 37,5 - - 37,5 - 10 - - 85
3. Szabolcs Varkonyi AK Delta Sport od - - od - 34 od 27 61
4. Boro Mateša AK Zagorje Oroslavje 22,5 - - - - 16 - - 38,5
5. Janos Szilagyi AK Delta Sport - - - - - - - 37,5 37,5
6. Dejan Kirinčić AK Zrinski - - - - - 13 - 21 34
7. Goran Sertić AKK Fridge Racing 27 - - - - - - - 27
8. Igor Krišto AK RI Autosport - - - - 27 - od - 27
9. Nikola Dobrila AK D.T. Poreč - - - - - 25,5 - od 25,5
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Davor Mihelić AK Opatija Motorsport 22,5 - 25 27 25,5 [16] 20 32,5 152,5
2. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport od 34 - 37,5 21 20 34 [od] 146,5
3. Ivica Siladić AK Rally-Baba 37,5 25,5 - 21 17 13 25,5 [od] 139,5
4. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 27 21 20 od - 9 13 od 90
5. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - 34 - - 37,5 - od 71,5
6. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - - od - - 25,5 16 24 65,5
7. Sandi Garguljak AK Sesvete 18 - - 17 14 - - - 49
8. Marinko Stanić AK Opatija Motorsport - - - - 34 - - - 34
- Reno Turk AK Delta Sport ns - - - - - - - 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Marsel Katić AK Zrinski od - 32,5 37,5 34 37,5 [od] 34 175,5
2. Ivan Bahorić AK Delta Sport od - - od 25,5 od 34 - 59,5
3. Robert Grbac AK AD-Astra 16 - - - - - 21 18 55
4. Muhamedali Maksuti AK Istra Racing Team 32,5 od - od 20 od - od 52,5
5. Antun Vrbanović AK Rally-Baba 24 - - 27 - - - - 51
6. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje - - - 18 16 - 17 - 51
7. Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - - - - - 22 25,5 od 47,5
8. Vladimir Poredski AK Delta Sport 20 - - 22,5 - - - - 42,5
9. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja - - - - - - - 22 22
 - državni prvak -
 
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Marino Ivančić AK Buzet Autosport 14 - - - 31 - 20 24 89
2. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja 37,5 - - 27 - 23 - - 87,5
3. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - - - - 31 - 32,5 63,5
4. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja 18 - - 22,5 - - - - 40,5
5. Damir Habazin AK Delta 22,5 - - 17 - - - - 39,5
6. Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja - - - 37,5 - - - od 37,5
7. Vedran Šćulac AK Skok Racing - - - - - - 16 20 36
8. Sebastijan Ivšić AK Opatija - - - od od - 34 - 34
9. Daniel Vojvodić AKK Sveta Nedelja 27 - - - - - - - 27
10. Marin Jurčić AK Opatija - - - - - - 24 - 24
11. David Pelicar AK D.T. Poreč - - - - - - - 15 15
12. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje 11 - - - - - - - 11
- Igor Mandić AKK Zanatlija od - - od - - - - 0
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - od - - - od - - 0
- Zlatko Brozović AKK Zanatlija od - - - - - - - 0
- Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Slaven Šekuljica AK Delta - - - od - - - - 0
- Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - od - - 0
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje 37,5 - - - - - - - 37,5
- Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Slaven Šekuljica AK Delta - - - od - - - - 0
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Tomislav Škalić AKK Sveta Nedelja 37,5 - - 37,5 - 27 - - 102
2. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - - - - 37,5 - 37,5 75
3. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja 27 - - 27 - - - - 54
4. Vedran Šćulac AK Skok Racing - - - - - - 27 27 54
5. Marin Jurčić AK Opatija - - - - - - 37,5 - 37,5
6. David Pelicar AK D.T. Poreč - - - - - - - 22,5 22,5
- Igor Mandić AKK Zanatlija od - - od - - - - 0
- Roland Ferenčić AK Istra Racing Team - od - - - od - - 0
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - - 0
- Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - od - - 0
 
GRUPA S3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Marino Ivančić AK Buzet Autosport 21 - - - 31 - 24 34 110
2. Damir Habazin AK Delta 27 - - 25,5 - - - - 52,5
3. Daniel Vojvodić AKK Sveta Nedelja 37,5 - - - - - - - 37,5
4. Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja - - - 37,5 - - - od 37,5
5. Sebastijan Ivšić AK Opatija - - - od od - 34 - 34
 
GRUPA H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
- Zlatko Brozović AKK Zanatlija od - - - - - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI