AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
AUTOSLALOM HRVATSKA U EUROPI '13
Kaštel, 30.06.2013.

GRUPA I
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 317 Toni Malinarich AK D.T. VW Polo GTi 2:32,219 0:00,000 20
2. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio RS 2:32,556 0:00,337 15
3. 3 305 Igor Ilić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2:34,622 0:02,403 12
4. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:34,651 0:02,432 10
5. 2 219 Elvis Puž AK Opatija Peugeot 106 2:35,727 0:03,508 8
6. 2 206 Krešo Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:38,290 0:06,071 6
7. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:38,881 0:06,662 4
8. 2 204 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:39,054 0:06,835 3
9. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 1.3 GTi 2:43,475 0:11,256 2
10. 2 224 Tihomir Pašić AK Opatija Citroën C2 VTS 2:43,628 0:11,409 1
11. 3 312 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta 2:44,159 0:11,940 -
12. 1 103 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:45,232 0:13,013 -
13. 1 151 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:45,432 0:13,213 -
14. 1 101 Jurica Ružić AK Opatija Autobianchi A112 2:46,469 0:14,250 -
15. 2 254 Alen Piljan AK Pula-Rovinj Peugeot 106 2:53,882 0:21,663 -
16. 1 105 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 750 SC 2:55,857 0:23,638 -
17. 1 121 Sanjin Trope AKK Petar Klepac Yugo Koral 55 3:00,520 0:28,301 -
18. 1 172 Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport Citroën AX 3:02,072 0:29,853 -
19. 1 152 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 3:11,867 0:39,648 -
20. 1 111 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 3:32,699 1:00,480 -
 
GRUPA II
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 450 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:21,567 0:00,000 20
2. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 2:29,616 0:08,049 15
3. 5 502 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:31,442 0:09,875 12
4. 6 611 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:32,138 0:10,571 10
5. 4 413 Zlatko Kik AK Opatija Zastava 750 2:33,010 0:11,443 8
6. 4 446 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:33,221 0:11,654 6
7. 5 515 Marko Čerljenko AK Delta Timing Yugo 2:33,675 0:12,108 4
8. 5 501 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 1.6 2:33,740 0:12,173 3
9. 5 514 Marijan Vidmar AK Delta Timing Yugo 2:35,097 0:13,530 2
10. 5 503 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 1.6 2:37,534 0:15,967 1
11. 5 512 Sandi Jugovac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:37,548 0:15,981 -
12. 6 642 Igor Kocijančić AK Skok Racing Ford Fiesta ST 2:38,547 0:16,980 -
13. 5 578 Dorijano Milanović AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:40,710 0:19,143 -
14. 4 408 Marin Klanjac AK Opatija Motorsport Zastava 750 2:42,982 0:21,415 -
15. 5 522 Saša Čaklović AKK Zanatlija Yugo 2:43,012 0:21,445 -
16. 4 445 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:44,863 0:23,296 -
17. 6 665 Zoran Novačić AK Skok Racing Volvo 480 Turbo 2:49,747 0:28,180 -
- 6 602 Dario Ružić AK Opatija Renault 5 GT Turbo nije startao -
 
GRUPA III
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 702 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 2:20,525 0:00,000 20
2. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:21,012 0:00,487 15
3. 8 876 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 2:30,110 0:09,585 12
4. 8 808 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 2:30,936 0:10,411 10
5. 7 706 Vjekoslav Čičko AK Max Racing Fiat Nova 500 2:34,130 0:13,605 8
6. 8 804 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 2:35,051 0:14,526 6
7. 7 705 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 2:35,692 0:15,167 4
8. 9 903 Marin Jurčić AK Opatija Ford Focus 2:39,078 0:18,553 3
9. 7 716 Sandi Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:39,407 0:18,882 2
10. 9 920 Filip Valjan AK Zrinski Fiat Uno Turbo 2:40,783 0:20,258 1
11. 8 850 Marin Nežić AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 2:43,498 0:22,973 -
12. 9 944 Luka Klarić AK Grobnik Fiat Uno Turbo 2:55,231 0:34,706 -
13. 9 952 Vedran Brmbolić AK Pula-Rovinj Ford Fiesta 3:02,569 0:42,044 -
14. 8 837 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 16S 3:19,944 0:59,419 -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 445 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:44,863 0:00,000 20
2. 1 152 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 3:11,867 0:27,004 15
3. 1 111 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 3:32,699 0:47,836 12
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:21,012 0:00,000 20
2. 8 804 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 2:35,051 0:14,039 15
3. 7 716 Sandi Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:39,407 0:18,395 12
4. 1 103 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:45,232 0:24,220 10
5. 2 254 Alen Piljan AK Pula-Rovinj Peugeot 106 2:53,882 0:32,870 8
6. 9 944 Luka Klarić AK Grobnik Fiat Uno Turbo 2:55,231 0:34,219 6
7. 1 121 Sanjin Trope AKK Petar Klepac Yugo Koral 55 3:00,520 0:39,508 4
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 103 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:45,232 0:00,000 20
2. 1 151 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:45,432 0:00,200 15
3. 1 101 Jurica Ružić AK Opatija Autobianchi A112 2:46,469 0:01,237 12
4. 1 105 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 750 SC 2:55,857 0:10,625 10
5. 1 121 Sanjin Trope AKK Petar Klepac Yugo Koral 55 3:00,520 0:15,288 8
6. 1 172 Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport Citroën AX 3:02,072 0:16,840 6
7. 1 152 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 3:11,867 0:26,635 4
8. 1 111 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 3:32,699 0:47,467 3
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:34,651 0:00,000 20
2. 2 219 Elvis Puž AK Opatija Peugeot 106 2:35,727 0:01,076 15
3. 2 206 Krešo Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:38,290 0:03,639 12
4. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:38,881 0:04,230 10
5. 2 204 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:39,054 0:04,403 8
6. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 1.3 GTi 2:43,475 0:08,824 6
7. 2 224 Tihomir Pašić AK Opatija Citroën C2 VTS 2:43,628 0:08,977 4
8. 2 254 Alen Piljan AK Pula-Rovinj Peugeot 106 2:53,882 0:19,231 3
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 317 Toni Malinarich AK D.T. VW Polo GTi 2:32,219 0:00,000 20
2. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio RS 2:32,556 0:00,337 15
3. 3 305 Igor Ilić AK Pula-Rovinj Renault Clio 2:34,622 0:02,403 12
4. 3 312 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta 2:44,159 0:11,940 10
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 450 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:21,567 0:00,000 20
2. 4 413 Zlatko Kik AK Opatija Zastava 750 2:33,010 0:11,443 15
3. 4 446 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:33,221 0:11,654 12
4. 4 408 Marin Klanjac AK Opatija Motorsport Zastava 750 2:42,982 0:21,415 10
5. 4 445 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:44,863 0:23,296 8
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 502 Marko Gebauer AK Opatija Peugeot 106 2:31,442 0:00,000 20
2. 5 515 Marko Čerljenko AK Delta Timing Yugo 2:33,675 0:02,233 15
3. 5 501 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 1.6 2:33,740 0:02,298 12
4. 5 514 Marijan Vidmar AK Delta Timing Yugo 2:35,097 0:03,655 10
5. 5 503 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 1.6 2:37,534 0:06,092 8
6. 5 512 Sandi Jugovac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:37,548 0:06,106 6
7. 5 578 Dorijano Milanović AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 2:40,710 0:09,268 4
8. 5 522 Saša Čaklović AKK Zanatlija Yugo 2:43,012 0:11,570 3
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 2:29,616 0:00,000 20
2. 6 611 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:32,138 0:02,522 15
3. 6 642 Igor Kocijančić AK Skok Racing Ford Fiesta ST 2:38,547 0:08,931 12
4. 6 665 Zoran Novačić AK Skok Racing Volvo 480 Turbo 2:49,747 0:20,131 10
- 6 602 Dario Ružić AK Opatija Renault 5 GT Turbo nije startao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 702 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 2:20,525 0:00,000 20
2. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:21,012 0:00,487 15
3. 7 706 Vjekoslav Čičko AK Max Racing Fiat Nova 500 2:34,130 0:13,605 12
4. 7 705 Davor Fabijančić AK Delta Citroën C2 2:35,692 0:15,167 10
5. 7 716 Sandi Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:39,407 0:18,882 8
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 876 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 2:30,110 0:00,000 20
2. 8 808 Zoran Vidmar AKK Petar Klepac Yugo 2:30,936 0:00,826 15
3. 8 804 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 2:35,051 0:04,941 12
4. 8 850 Marin Nežić AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 2:43,498 0:13,388 10
5. 8 837 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 16S 3:19,944 0:49,834 8
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 903 Marin Jurčić AK Opatija Ford Focus 2:39,078 0:00,000 20
2. 9 920 Filip Valjan AK Zrinski Fiat Uno Turbo 2:40,783 0:01,705 15
3. 9 944 Luka Klarić AK Grobnik Fiat Uno Turbo 2:55,231 0:16,153 12
4. 9 952 Vedran Brmbolić AK Pula-Rovinj Ford Fiesta 3:02,569 0:23,491 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OPATIJA 20 Marko Gebauer K5 20 Marin Jurčić K9 20 Leo Rudan K1 60
2. AK SKOK RACING 20 Donald Milokanović K7 20 Marino Milokanović K6 12 Igor Kocijančić K6 52
3. SAK SAMOBOR 20 Dario Mučnjak K2 15 Goran Laušin K3 12 Antun Laušin K2 47
4. AK PETAR KLEPAC 20 Bojan Juranić K8 15 Zoran Vidmar K8 8 Sanjin Trope K1 43
5. AKK ZANATLIJA 20 Marko Cavor K4 12 Krešo Merlić K2 3 Saša Čaklović K5 35
6. AK PULA-ROVINJ 12 Nenad Damarija K4 12 Igor Ilić K3 10 Vedran Brmbolić K9 34
7. AK BUZET AUTOSPORT 15 Igor Bogović K1 10 Marin Nežić K8 8 Bojan Krota K8 33
8. AK DELTA TIMING 15 Marko Čerljenko K5 10 Marijan Vidmar K5 6 Damir Petrović K2 31
9. AK DUBRAVA 12 Davor Čosić K5 10 Marko Domitrek K3 - 22
10. AK OPATIJA MOTORSPORT 12 Edi Kuharić K8 10 Marin Klanjac K4 - 22
11. AK D.T. 20 Toni Malinarich K3 - - 20
12. AK ISTRA RACING TEAM 8 Danijel Grubiša K2 6 Sandi Jugovac K5 4 Dorijano Milanović K5 18
13. AK STUBAKI 15 Goran Sruk K6 - - 15
14. AK ZRINSKI 15 Filip Valjan K9 - - 15
15. AK MAX RACING 12 Vjekoslav Čičko K7 - - 12
16. AK GROBNIK 12 Luka Klarić K9 - - 12
17. AK DELTA 10 Davor Fabijančić K7 - - 10
18. AK SESVETE 8 Ivan Srebačić K5 - - 8
19. AK RIJEKA 3 Ljiljana Kamenar K1 - - 3