AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
2. ŠIBENSKI AUTOSLALOM '13-MEMORIJAL SREĆKO BURA
Šibenik, 08.09.2013.

GRUPA I
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio 2.0 RS 2:06,397 0:00,000 20
2. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic GT 1.6 2:09,023 0:02,626 15
3. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 1.4 2:09,406 0:03,009 12
4. 2 204 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 2:10,746 0:04,349 10
5. 3 312 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta ST 2:11,995 0:05,598 8
6. 3 346 Joso Juričev Mikulin AK Mihovil Fiat Punto GT 2:13,944 0:07,547 6
7. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 1.3 GTi 2:14,368 0:07,971 4
8. 2 273 Toni Zupčić AK RTZ Citroën Saxo 2:15,016 0:08,619 3
9. 1 101 Jurica Ružić AK Opatija Autobianchi A112Ab. 2:17,176 0:10,779 2
10. 1 151 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:17,312 0:10,915 1
11. 1 103 Leo Rudan AK Opatija Zastava 750 SC 2:20,501 0:14,104 -
12. 1 109 Filip Bilota AK Trogir Yugo 55 2:20,935 0:14,538 -
13. 1 105 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 750 SC 2:21,168 0:14,771 -
14. 1 104 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 55/60 2:22,427 0:16,030 -
15. 3 316 Živko Roguljić AK Oneum Lancia Delta 1.6 HF 2:23,921 0:17,524 -
16. 2 217 Kristian Veić AK Oneum Fiat 127 75HP 2:30,913 0:24,516 -
17. 2 291 Damir Bilić Splitski Auto Klub Renault Clio 1.4 RN 2:31,882 0:25,485 -
18. 1 144 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 55/60 2:39,243 0:32,846 -
19. 1 152 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:43,258 0:36,861 -
20. 1 163 Šime Rožić AK Trogir Fiat Punto 4:58,990 2:52,593 -
 
GRUPA II
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 446 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:05,317 0:00,000 20
2. 6 611 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:05,362 0:00,045 15
3. 5 503 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 1.6 2:06,037 0:00,720 12
4. 6 602 Dario Ružić AK Opatija Renault 5 GT Turbo 2:06,468 0:01,151 10
5. 4 413 Zlatko Kik AK Opatija Zastava 750 1.05 2:06,539 0:01,222 8
6. 5 501 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 1.6 2:07,437 0:02,120 6
7. 5 515 Marko Čerljenko AK Delta Timing Yugo 1.6 2:07,467 0:02,150 4
8. 5 598 Ante Barić AK RTZ Zastava 128 1.6 2:08,886 0:03,569 3
9. 4 445 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:09,576 0:04,259 2
10. 5 593 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 1.6 2:09,577 0:04,260 1
11. 5 519 Željko Magličić AK Delta VW Polo GT 2:25,859 0:20,542 -
12. 5 571 Ante Gaćina AKK Rogoznica Zastava 128 1.6 2:26,927 0:21,610 -
13. 5 543 Ivan Lovrić AKK Rogoznica Zastava 101 1.4 2:28,752 0:23,435 -
- 5 587 Ivan Šipka AK Trogir Yugo 1.6 isključen -
 
GRUPA III
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 1.12 1:58,978 0:00,000 20
2. 9 962 Josip Todorović AKK Rogoznica Renault Clio RSi 16V 2:05,223 0:06,245 15
3. 9 963 Stipe Todorović AKK Rogoznica Renault Clio RSi 16V 2:07,362 0:08,384 12
4. 8 876 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 2:08,248 0:09,270 10
5. 9 969 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 2:10,165 0:11,187 8
6. 8 871 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 2:15,925 0:16,947 6
7. 9 903 Marin Jurčić AK Opatija Ford Focus 2.0 16V 2:15,934 0:16,956 4
8. 8 872 Ivan Bilić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 2:26,655 0:27,677 3
9. 8 834 Ante Gracin AKK Rogoznica Škoda Felicia 1.3 LXi 2:26,953 0:27,975 2
- 8 893 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 VTi nije startao

 

-
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 445 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:09,576 0:00,000 20
2. 1 144 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 55/60 2:39,243 0:29,667 15
3. 1 152 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:43,258 0:33,682 12
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 1.12 1:58,978 0:00,000 20
2. 5 598 Ante Barić AK RTZ Zastava 128 1.6 2:08,886 0:09,908 15
3. 8 871 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 2:15,925 0:16,947 12
4. 1 103 Leo Rudan AK Opatija Zastava 750 SC 2:20,501 0:21,523 10
5. 8 872 Ivan Bilić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 2:26,655 0:27,677 8
6. 5 571 Ante Gaćina AKK Rogoznica Zastava 128 1.6 2:26,927 0:27,949 6
7. 2 217 Kristian Veić AK Oneum Fiat 127 75HP 2:30,913 0:31,935 4
8. 1 163 Šime Rožić AK Trogir Fiat Punto 4:58,990 3:00,012 3
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 101 Jurica Ružić AK Opatija Autobianchi A112Ab. 2:17,176 0:00,000 20
2. 1 151 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:17,312 0:00,136 15
3. 1 103 Leo Rudan AK Opatija Zastava 750 SC 2:20,501 0:03,325 12
4. 1 109 Filip Bilota AK Trogir Yugo 55 2:20,935 0:03,759 10
5. 1 105 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 750 SC 2:21,168 0:03,992 8
6. 1 104 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 55/60 2:22,427 0:05,251 6
7. 1 144 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 55/60 2:39,243 0:22,067 4
8. 1 152 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:43,258 0:26,082 3
9. 1 163 Šime Rožić AK Trogir Fiat Punto 4:58,990 2:41,814 2
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic GT 1.6 2:09,023 0:00,000 20
2. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 1.4 2:09,406 0:00,383 15
3. 2 204 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6 2:10,746 0:01,723 12
4. 2 221 Damir Petrović AK Delta Timing Suzuki Swift 1.3 GTi 2:14,368 0:05,345 10
5. 2 273 Toni Zupčić AK RTZ Citroën Saxo 2:15,016 0:05,993 8
6. 2 217 Kristian Veić AK Oneum Fiat 127 75HP 2:30,913 0:21,890 6
7. 2 291 Damir Bilić Splitski Auto Klub Renault Clio 1.4 RN 2:31,882 0:22,859 4
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio 2.0 RS 2:06,397 0:00,000 20
2. 3 312 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta ST 2:11,995 0:05,598 15
3. 3 346 Joso Juričev Mikulin AK Mihovil Fiat Punto GT 2:13,944 0:07,547 12
4. 3 316 Živko Roguljić AK Oneum Lancia Delta 1.6 HF 2:23,921 0:17,524 10
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 446 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:05,317 0:00,000 20
2. 4 413 Zlatko Kik AK Opatija Zastava 750 1.05 2:06,539 0:01,222 15
3. 4 445 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 Ab. 2:09,576 0:04,259 12
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 503 Ivan Srebačić AK Sesvete Yugo 1.6 2:06,037 0:00,000 20
2. 5 501 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 1.6 2:07,437 0:01,400 15
3. 5 515 Marko Čerljenko AK Delta Timing Yugo 1.6 2:07,467 0:01,430 12
4. 5 598 Ante Barić AK RTZ Zastava 128 1.6 2:08,886 0:02,849 10
5. 5 593 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 1.6 2:09,577 0:03,540 8
6. 5 519 Željko Magličić AK Delta VW Polo GT 2:25,859 0:19,822 6
7. 5 571 Ante Gaćina AKK Rogoznica Zastava 128 1.6 2:26,927 0:20,890 4
8. 5 543 Ivan Lovrić AKK Rogoznica Zastava 101 1.4 2:28,752 0:22,715 3
- 5 587 Ivan Šipka AK Trogir Yugo 1.6 isključen -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 611 Goran Sruk AK Stubaki Renault Clio Sport 2:05,362 0:00,000 20
2. 6 602 Dario Ružić AK Opatija Renault 5 GT Turbo 2:06,468 0:01,106 15
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 1.12 1:58,978 0:00,000 20
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 876 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 2:08,248 0:00,000 20
2. 8 871 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 2:15,925 0:07,677 15
3. 8 872 Ivan Bilić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 2:26,655 0:18,407 12
4. 8 834 Ante Gracin AKK Rogoznica Škoda Felicia 1.3 LXi 2:26,953 0:18,705 10
- 8 893 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 VTi nije startao -
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 962 Josip Todorović AKK Rogoznica Renault Clio RSi 16V 2:05,223 0:00,000 20
2. 9 963 Stipe Todorović AKK Rogoznica Renault Clio RSi 16V 2:07,362 0:02,139 15
3. 9 969 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 2:10,165 0:04,942 12
4. 9 903 Marin Jurčić AK Opatija Ford Focus 2.0 16V 2:15,934 0:10,711 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK OPATIJA 20 Nino Andrejević K7 20 Jurica Ružić K1 15 Dario Ružić K4 55
2. SAK SAMOBOR 20 Goran Laušin K3 20 Antun Laušin K2 15 Dario Mučnjak K2 55
3. AKK ROGOZNICA 20 Josip Todorović K9 15 Stipe Todorović K9 12 Filip Škugor K9 47
4. AK TROGIR 15 Nikola Rožić K8 12 Ivan Bilić K8 10 Filip Bilota K1 37
5. AK PULA-ROVINJ 20 Nenad Damarija K4 12 Iva Damarija K4 - 32
6. AK DUBRAVA 15 Davor Čosić K5 15 Marko Domitrek K3 - 30
7. AK RTZ 10 Ante Barić K5 8 Natanel Petrov K5 8 Toni Zupčić K2 26
8. AK DELTA TIMING 12 Marko Čerljenko K5 10 Damir Petrović K2 - 22
9. AK STUBAKI 20 Goran Sruk K6 - - 20
10. AK SESVETE 20 Ivan Srebačić K5 - - 20
11. AK PETAR KLEPAC 20 Bojan Juranić K8 - - 20
12. AK BUZET AUTOSPORT 15 Igor Bogović K1 3 Mia Ozvačić K1 - 18
13. AK ONEUM 10 Živko Roguljić K3 6 Kristian Veić K2 - 16
14. AK ISTRA RACING TEAM 12 Danijel Grubiša K2 - - 12
15. AK MIHOVIL 12 Joso Juričev Mikulin K3 - - 12
16. AAMK SVEUČILIŠTE 6 Tomislav Višević K1 4 Mirela Stern K1 - 10
17. AK DELTA 6 Željko Magličić K5 - - 6
18. SPLITSKI AUTO KLUB 4 Damir Bilić K2 - - 4