BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
33. BUZETSKI DANI '14
Buzet, 20.-21.09.2014.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 186 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:25,564 0:00,000 10
2. 73 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:25,859 0:00,295 8
3. 74 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:28,838 0:03,274 6
4. 234 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:40,356 0:14,792 5
5. 78 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:42,810 0:17,246 4
6. 221 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:43,397 0:17,833 3
7. 219 A8 Sebastijan Čepar AK Zrinski Honda Civic 5:46,387 0:20,823 2
8. 61 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 5:48,836 0:23,272 1
9. 82 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 Turbo 5:49,077 0:23,513 -
10. 36 E1-11 Davor Fabijančić AK INA Delta
INA Class Racing Team
Citroën C2 Suzuki 5:49,253 0:23,689 -
11. 218 A8 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Renault Clio R3 5:50,082 0:24,518 -
12. 81 E1-23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Renault Clio 5:50,915 0:25,351 -
13. 50 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 16V 5:51,885 0:26,321 -
14. 57 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 5:52,188 0:26,624 -
15. 80 E1-23 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Renault Clio 5:52,373 0:26,809 -
16. 77 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 5:54,793 0:29,229 -
17. 177 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:56,881 0:31,317 -
18. 53 E1-15 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 Proto 5:59,433 0:33,869 -
19. 217 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 5:59,514 0:33,950 -
20. 207 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 16S 6:00,111 0:34,547 -
21. 180 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 6:00,253 0:34,689 -
22. 51 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:01,063 0:35,499 -
23. 60 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:03,627 0:38,063 -
24. 191 N4 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:04,540 0:38,976 -
25. 79 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 6:04,682 0:39,118 -
26. 67 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:06,380 0:40,816 -
27. 55 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 1.6 6:06,387 0:40,823 -
28. 59 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 6:06,682 0:41,118 -
29. 222 A8 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:06,738 0:41,174 -
30. 206 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:08,637 0:43,073 -
31. 38 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 6:08,648 0:43,084 -
32. 42 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:10,247 0:44,683 -
33. 54 E1-15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 16V 6:10,580 0:45,016 -
34. 44 E1-14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:11,088 0:45,524 -
35. 69 E1-17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:12,584 0:47,020 -
36. 62 E1-16 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio 6:12,975 0:47,411 -
37. 170 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 GTi 6:14,464 0:48,900 -
38. 43 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.4 6:18,249 0:52,685 -
39. 168 N2 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic VTi 1.6 6:20,000 0:54,436 -
40. 37 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 6:21,598 0:56,034 -
41. 200 A6 Marsel Katić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 16V 6:21,818 0:56,254 -
42. 70 E1-17 Miljenko Dobrilović AK Klek Alfa 75 6:21,924 0:56,360 -
43. 58 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 2.0 6:25,018 0:59,454 -
44. 169 N2 Denis Močibob AK Buzet Autosport Peugeot 106 S-16 6:25,381 0:59,817 -
45. 212 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:26,811 1:01,247 -
46. 171 N2 Tin Tomljanović AKK Velika Gorica Citroën Saxo VTS 1.6 6:31,998 1:06,434 -
47. 48 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:32,080 1:06,516 -
48. 45 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 6:32,964 1:07,400 -
49. 198 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:33,060 1:07,496 -
50. 201 A6 Paulo Petretić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 16V 6:35,054 1:09,490 -
51. 199 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 6:36,655 1:11,091 -
52. 46 E1-14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 6:37,042 1:11,478 -
53. 210 A7 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:38,240 1:12,676 -
54. 71 E1-17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 6:39,518 1:13,954 -
55. 65 E1-16 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 6:46,659 1:21,095 -
56. 204 A6 Ivan Bilić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:04,330 1:38,766 -
57. 203 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:07,033 1:41,469 -
- 39 E1-11 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 1000 Pro odustao -
- 47 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 odustao -
- 64 E1-16 Miroslav Ujdenica AK Klek Seat Ibiza odustao -
- 84 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 202 A6 Pietro Da Rin Spaletta AK CRO Dakar Team MG ZR 105 odustao -
- 227 A8 Anđelko Košec AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R odustao -
- 229 A8 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia odustao -
- 52 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 nije startao -
- 68 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
- 76 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth nije startao -
- 176 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R nije startao -
- 225 A8 Szabolcs Varkonyi AK Delta Sport Honda Civic Type-R R3 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zetec 4:51,093 0:00,000 10
2. 19 D19 Branimir Radić AK Učka Sport Formula VW 2.0 5:28,902 0:37,809 8
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 170 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 GTi 6:14,464 0:00,000 23
2. 168 N2 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic VTi 1.6 6:20,000 0:05,536 17,5
3. 169 N2 Denis Močibob AK Buzet Autosport Peugeot 106 S-16 6:25,381 0:10,917 14
4. 171 N2 Tin Tomljanović AKK Velika Gorica Citroën Saxo VTS 1.6 6:31,998 0:17,534 11,5
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 177 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:56,881 0:00,000 24,5
2. 180 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 6:00,253 0:03,372 19
- 176 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R nije startao -
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 186 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:25,564 0:00,000 25
2. 191 N4 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:04,540 0:38,976 18,5
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 200 A6 Marsel Katić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 16V 6:21,818 0:00,000 23
2. 198 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:33,060 0:11,242 17
3. 201 A6 Paulo Petretić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 16V 6:35,054 0:13,236 14
4. 199 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 6:36,655 0:14,837 12
5. 204 A6 Ivan Bilić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:04,330 0:42,512 10
6. 203 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:07,033 0:45,215 8
- 202 A6 Pietro Da Rin Spaletta AK CRO Dakar Team MG ZR 105 odustao -
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 207 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 16S 6:00,111 0:00,000 22,5
2. 206 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:08,637 0:08,526 16,5
3. 212 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:26,811 0:26,700 12,5
4. 210 A7 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:38,240 0:38,129 10
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:43,397 0:00,000 24,5
2. 219 A8 Sebastijan Čepar AK Zrinski Honda Civic 5:46,387 0:02,990 19
3. 218 A8 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Renault Clio R3 5:50,082 0:06,685 15,5
4. 217 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 5:59,514 0:16,117 13
5. 222 A8 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:06,738 0:23,341 10
- 227 A8 Anđelko Košec AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R odustao -
- 229 A8 Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing Škoda Fabia odustao -
- 225 A8 Szabolcs Varkonyi AK Delta Sport Honda Civic Type-R R3 nije startao -
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 234 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:40,356 0:00,000 15
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 E1-11 Davor Fabijančić AK INA Delta
INA Class Racing Team
Citroën C2 Suzuki 5:49,253 0:00,000 22,5
2. 38 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 6:08,648 0:19,395 15
3. 37 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 6:21,598 0:32,345 12
- 39 E1-11 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 1000 Pro odustao -
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 42 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:10,247 0:00,000 22
2. 44 E1-14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 6:11,088 0:00,841 17
3. 43 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.4 6:18,249 0:08,002 14
4. 48 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:32,080 0:21,833 12
5. 45 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 6:32,964 0:22,717 10
6. 46 E1-14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 6:37,042 0:26,795 8
- 47 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 odustao -
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 50 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 16V 5:51,885 0:00,000 21,5
2. 53 E1-15 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 Proto 5:59,433 0:07,548 15
3. 51 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 6:01,063 0:09,178 12
4. 55 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Yugo 1.6 6:06,387 0:14,502 10
5. 54 E1-15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 16V 6:10,580 0:18,695 8
- 52 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 nije startao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 5:48,836 0:00,000 25,5
2. 57 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 5:52,188 0:03,352 18
3. 60 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:03,627 0:14,791 14
4. 59 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 6:06,682 0:17,846 12
5. 62 E1-16 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio 6:12,975 0:24,139 10
6. 58 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 2.0 6:25,018 0:36,182 8
7. 65 E1-16 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 6:46,659 0:57,823 6
- 64 E1-16 Miroslav Ujdenica AK Klek Seat Ibiza odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 67 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:06,380 0:00,000 20
2. 69 E1-17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:12,584 0:06,204 15
3. 70 E1-17 Miljenko Dobrilović AK Klek Alfa 75 6:21,924 0:15,544 12
4. 71 E1-17 Marino Ivančić AK Buzet Autosport BMW 325i 6:39,518 0:33,138 10
- 68 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
(rezultati su izmijenjeni odlukom OAS-a)
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 D19 Branimir Radić AK Učka Sport Formula VW 2.0 5:28,902 0:00,000 24,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
(rezultati su izmijenjeni odlukom OAS-a)
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zetec 4:51,093 0:00,000 25
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 73 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:25,859 0:00,000 27
2. 74 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:28,838 0:02,979 21,5
3. 78 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:42,810 0:16,951 18
4. 82 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 Turbo 5:49,077 0:23,218 15
5. 81 E1-23 Niko Pulić AK Dubrovnik Racing Renault Clio 5:50,915 0:25,056 12
6. 80 E1-23 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Renault Clio 5:52,373 0:26,514 8,5
7. 77 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 5:54,793 0:28,934 6
8. 79 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 6:04,682 0:38,823 5
- 84 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 76 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLUBOVI
(rezultati su izmijenjeni odlukom OAS-a)
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Szasz D20 24,5 Stijepo Manenica N3 21,5 Istvan Kavecz E1-23 71
2. AK RIJEKA 27 Siniša Krainc E1-23 21,5 Dejan Kopajtić E1-15 16,5 Igor Vičević A7 65
3. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 20 Miroslav Herceg E1-17 18,5 Kristian Marinić N4 63,5
4. AKK VELIKA GORICA 25,5 Denis Nišević E1-16 18 Jurica Majić E1-16 15 Danijel Šimunović E1-23 58,5
5. AK BUZET AUTOSPORT 22,5 Bojan Krota A7 19 Valter Nežić N3 15 Sanjin Prodan E1-15 56,5
6. AK OPATIJA MOTORSPORT 23 Marsel Katić A6 15,5 Viliam Prodan A8 14 Paulo Petretić A6 52,5
7. AK SOLIN 22 Neven Križanac E1-14 12 Stipe Bekavac E1-11 12 Ivan Batalić A6 46
8. AK RI AUTOSPORT 15 Zoran Grabović E1-17 12 Mario Jurišić E1-15 10 Marin Čohar E1-16 37
9. AK ZRINSKI 19 Sebastijan Čepar A8 17 Sergio Miščenić E1-14 - 36
10. AK INA DELTA 22,5 Davor Fabijančić E1-11 6 Nikola Belohradski E1-23 - 28,5
11. AK UČKA SPORT 24,5 Branimir Radić D19 - - 24,5
12. AKK ŠIBENIK 24,5 Đani Varljen A8 - - 24,5
13. AK TROGIR 14 Nikola Rožić E1-16 10 Ivan Bilić A6 - 24
14. AK ISTRA RACING TEAM 23 Sandro Miskić N2 - - 23
15. AK KLEK 12 Miljenko Dobrilović E1-17 8 Zlatko Lacmanović E1-14 - 20
16. AKK ZANATLIJA 17 Sven Gorup A6 - - 17
17. AK SKOK RACING 15 Donald Milokanović E1-11 - - 15
18. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 Deni Kmetović E1-14 - - 10
19. AK RAGUSA RACING 10 Joško Makelja A7 - - 10
20. AMK BUZET 6 Eđidijo Benčić E1-16 - - 6
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA CLASS RACING TEAM 22,5 Davor Fabijančić E1-11 6 Nikola Belohradski E1-23 - 28,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE