BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA GRADA ČABRA '14
Čabar, 12.-13.07.2014.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 6:16,332 0:00,000 10
2. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:24,931 0:08,599 8
3. 27 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 6:33,013 0:16,681 6
4. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:34,742 0:18,410 5
5. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 6:37,066 0:20,734 4
6. 9 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 6:37,687 0:21,355 3
7. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:47,587 0:31,255 2
8. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 6:53,725 0:37,393 1
9. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:53,917 0:37,585 -
10. 312 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 Turbo 6:54,778 0:38,446 -
11. 71 N4 Zoran Grabović AK RI Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 6:55,373 0:39,041 -
12. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Honda Civic Type-R 6:55,958 0:39,626 -
13. 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:56,120 0:39,788 -
14. 19 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 6:57,002 0:40,670 -
15. 123 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 16S 6:58,623 0:42,291 -
16. 31 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:00,006 0:43,674 -
17. 7 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 7:02,104 0:45,772 -
18. 20 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 7:02,216 0:45,884 -
19. 268 E1-16 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio 7:07,529 0:51,197 -
20. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 7:10,011 0:53,679 -
21. 240 E1-14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 7:11,183 0:54,851 -
22. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 7:11,317 0:54,985 -
23. 13 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Street Racing Team
Peugeot 306 2.0 S16 7:13,154 0:56,822 -
24. 243 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 7:13,616 0:57,284 -
25. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 7:14,545 0:58,213 -
26. 313 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Mazda 323 7:15,945 0:59,613 -
27. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 7:16,029 0:59,697 -
28. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 7:16,766 1:00,434 -
29. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV GTi 2.0 16V 7:19,875 1:03,543 -
30. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.4 7:21,992 1:05,660 -
31. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:25,992 1:09,660 -
32. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa 75 7:44,360 1:28,028 -
33. 79 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 7:51,180 1:34,848 -
34. 262 E1-16 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 8:01,164 1:44,832 -
35. 297 E1-17 Miljenko Dobrilović AK Klek Alfa 75 8:08,638 1:52,306 -
36. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 8:16,808 2:00,476 -
- 16 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS odustao -
- 269 E1-16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 odustao -
- 293 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:47,587 0:00,000 24,5
2. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Honda Civic Type-R 6:55,958 0:08,371 18,5
3. 20 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 7:02,216 0:14,629 15
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:24,931 0:00,000 25
2. 71 N4 Zoran Grabović AK RI Autosport Mitsubishi Lancer Evo IX 6:55,373 0:30,442 19
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:25,992 0:00,000 12,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 123 A7 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 1.6 16S 6:58,623 0:00,000 25
2. 31 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:00,006 0:01,383 19,5
- 16 A7 Marko Ćoza AK Grobnik Citroën C2 1.6 VTS odustao -
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 7:10,011 0:00,000 24
2. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 7:11,317 0:01,306 18,5
3. 13 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Street Racing Team
Peugeot 306 2.0 S16 7:13,154 0:03,143 15
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 7:51,180 0:00,000 10
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 240 E1-14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 7:11,183 0:00,000 20
2. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 7:16,029 0:04,846 15
3. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.4 7:21,992 0:10,809 12
4. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 8:16,808 1:05,625 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:56,120 0:00,000 21
2. 7 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 7:02,104 0:05,984 15
3. 243 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 7:13,616 0:17,496 12
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 6:53,725 0:00,000 24,5
2. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:53,917 0:00,192 19
3. 19 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 6:57,002 0:03,277 14,5
4. 268 E1-16 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio 7:07,529 0:13,804 12
5. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 7:14,545 0:20,820 10
6. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV GTi 2.0 16V 7:19,875 0:26,150 8
7. 262 E1-16 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 8:01,164 1:07,439 6
- 269 E1-16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 7:16,766 0:00,000 20
2. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa 75 7:44,360 0:27,594 15
3. 297 E1-17 Miljenko Dobrilović AK Klek Alfa 75 8:08,638 0:51,872 12
- 293 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 6:16,332 0:00,000 27
2. 27 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 6:33,013 0:16,681 21,5
3. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:34,742 0:18,410 18
4. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 6:37,066 0:20,734 15,5
5. 9 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia 6:37,687 0:21,355 13
6. 312 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 Turbo 6:54,778 0:38,446 9,5
7. 313 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Mazda 323 7:15,945 0:59,613 6
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 24 Željko Pavičić A8 20 Miroslav Herceg E1-17 69
2. AK RIJEKA 27 Siniša Krainc E1-23 21 Dejan Kopajtić E1-15 19,5 Igor Vičević A7 67,5
3. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Đivo Franić E1-16 18,5 Stijepo Manenica N3 18 Istvan Kavecz E1-23 61
4. AKK VELIKA GORICA 24,5 Filip Magdić N3 19 Jurica Majić E1-16 15,5 Dejan Dimitrijević E1-23 59
5. AK RI AUTOSPORT 19 Zoran Grabović N4 15 Mario Jurišić E1-15 12 Marin Čohar E1-16 46
6. AK KLEK 15 Igor Grdić E1-17 12 Miljenko Dobrilović E1-17 - 27
7. AK BUZET AUTOSPORT 25 Bojan Krota A7 - - 25
8. AK SOLIN 15 Neven Križanac E1-14 10 Stipe Bekavac E1-11 - 25
9. AK INA DELTA 21,5 Nikola Belohradski E1-23 - - 21,5
10. AK ZRINSKI 20 Sergio Miščenić E1-14 - - 20
11. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Marijo Barović A8 - - 15
12. AK DUBRAVA 13 Mladen Šekoranja E1-23 - - 13
13. AKK ZANATLIJA 12,5 Sven Gorup A6 - - 12,5
14. AK RAGUSA RACING 10 Igor Medan E1-14 - - 10
15. AK TROGIR 10 Nikola Rožić E1-16 - - 10
16. AMK BUZET 6 Eđidijo Benčić E1-16 - - 6
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 24,5 Đivo Franić E-16 15 Žarko Knego N3 8 Maro Franić E1-16 47,5
2. STREET RACING TEAM 18,5 Stijepo Manenica N3 15 Marijo Barović A8 12 Hrvoje Čikor E1-14 45,5
3. INA CLASS RACING TEAM 21,5 Nikola Belohradski E1-23 - - 21,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE