BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
14. VELIKA NAGRADA CAZINA '14
Cazin (BIH), 16.-17.08.2014.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:51,818 0:00,000 10
2. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 4:57,515 0:05,697 8
3. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 5:02,164 0:10,346 6
4. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:02,431 0:10,613 5
5. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 5:13,099 0:21,281 4
6. 60 A9 Laszlo Hernadi AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:13,724 0:21,906 3
7. 160 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:18,534 0:26,716 2
8. 47 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 5:19,228 0:27,410 1
9. 9 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 5:20,269 0:28,451 -
10. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Honda Civic Type-R 5:22,429 0:30,611 -
11. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 5:22,468 0:30,650 -
12. 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:23,345 0:31,527 -
13. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:23,974 0:32,156 -
14. 20 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:27,367 0:35,549 -
15. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:28,496 0:36,678 -
16. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV GTi 2.0 16V 5:29,443 0:37,625 -
17. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:29,641 0:37,823 -
18. 268 E1-16 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio 5:29,799 0:37,981 -
19. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.4 5:30,132 0:38,314 -
20. 240 E1-14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 5:31,915 0:40,097 -
21. 95 E1-17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 5:34,248 0:42,430 -
22. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 5:35,041 0:43,223 -
23. 243 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 5:35,823 0:44,005 -
24. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:36,709 0:44,891 -
25. 79 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 5:40,642 0:48,824 -
26. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:40,975 0:49,157 -
27. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 5:42,447 0:50,629 -
28. 31 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:47,695 0:55,877 -
29. 230 E1-14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 6:02,411 1:10,593 -
30. 104 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 6:05,459 1:13,641 -
31. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:06,245 1:14,427 -
32. 13 N2 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Citroën Saxo 6:06,977 1:15,159 -
33. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:28,034 1:36,216 -
34. 19 A6 Marina Barada AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:52,088 2:00,270 -
- 293 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zytek 4:29,246 0:00,000 10
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 N2 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Citroën Saxo 6:06,977 0:00,000 23
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Honda Civic Type-R 5:22,429 0:00,000 24,5
2. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:23,974 0:01,545 19
3. 20 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:27,367 0:04,938 15,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:02,431 0:00,000 25
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 104 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 6:05,459 0:00,000 22,5
2. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:06,245 0:00,786 17
3. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:28,034 0:22,575 13,5
4. 19 A6 Marina Barada AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:52,088 0:46,629 11
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:47,695 0:00,000 23
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 160 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:18,534 0:00,000 24,5
2. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 5:35,041 0:16,507 19
3. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:40,975 0:22,441 15,5
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 A9 Laszlo Hernadi AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:13,724 0:00,000 25
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 5:40,642 0:00,000 20
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:28,496 0:00,000 21
2. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.4 5:30,132 0:01,636 15
3. 240 E1-14 Sergio Miščenić AK Zrinski Fiat 127 5:31,915 0:03,419 12
4. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 5:42,447 0:13,951 10
5. 230 E1-14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 6:02,411 0:33,915 8
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 5:23,345 0:00,000 21,5
2. 243 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 5:35,823 0:12,478 15
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 5:13,099 0:00,000 25,5
2. 9 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 5:20,269 0:07,170 19,5
3. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 5:22,468 0:09,369 16
4. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV GTi 2.0 16V 5:29,443 0:16,344 12,5
5. 268 E1-16 Marin Čohar AK RI Autosport Renault Clio 5:29,799 0:16,700 10
6. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:36,709 0:23,610 8
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:29,641 0:00,000 20
2. 95 E1-17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 5:34,248 0:04,607 15
- 293 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zytek 4:29,246 0:00,000 25
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:51,818 0:00,000 25
2. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 4:57,515 0:05,697 19,5
3. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 5:02,164 0:10,346 16
4. 47 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 5:19,228 0:27,410 13
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Szasz E20 25 Istvan Kavecz E1-23 25 Laszlo Hernadi A9 75
2. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 20 Miroslav Herceg E1-17 19 Željko Pavičić A8 64
3. AK RIJEKA 23 Igor Vičević A7 21,5 Dejan Kopajtić E1-15 19,5 Siniša Krainc E1-23 64
4. AKK VELIKA GORICA 25,5 Jurica Majić E1-16 19,5 Denis Nišević E1-16 19 Filip Magdić N3 64
5. AK SOLIN 22,5 Ivan Batalić A6 21 Neven Križanac E1-14 20 Stipe Bekavac E1-11 63,5
6. AK RI AUTOSPORT 15 Zoran Grabović E1-17 13 Goran Sikirica E1-23 10 Marin Čohar E1-16 38
7. AKK ŠIBENIK 24,5 Đani Varljen A8 - - 24,5
8. AK TROGIR 11 Marina Barada A6 8 Nikola Rožić E1-16 - 19
9. AKK ZANATLIJA 17 Sven Gorup A6 - - 17
10. AK ZRINSKI 12 Sergio Miščenić E1-14 - - 12
11. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 Deni Kmetović E1-14 - - 10
12. AK KLEK 8 Zlatko Lacmanović E1-14 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 16 Đivo Franić E-16 15,5 Žarko Knego N3 12,5 Maro Franić E1-16 44
2. STREET RACING TEAM 24,5 Stijepo Manenica N3 15 Hrvoje Čikor E1-14 - 39,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE