BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA DUBROVNIK '14-MEMORIJAL ŽELJKO ĐURATOVIĆ
Dubrovnik, 11.-12.10.2014.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:09,481 0:00,000 10
2. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 3:12,835 0:03,354 8
3. 60 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 3:24,117 0:14,636 6
4. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 3:24,591 0:15,110 5
5. 13 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Street Racing Team
Peugeot 306 2.0 S16 3:24,700 0:15,219 4
6. 7 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 3:25,464 0:15,983 3
7. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 3:26,974 0:17,493 2
8. 59 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV GTi 2.0 16V 3:28,154 0:18,673 1
9. 51 A8 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Honda Civic Type-R 3:29,665 0:20,184 -
10. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 3:29,672 0:20,191 -
11. 727 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 750 3:29,975 0:20,494 -
12. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 3:31,404 0:21,923 -
13. 20 A8 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 3:32,946 0:23,465 -
14. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 3:33,233 0:23,752 -
15. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 3:36,438 0:26,957 -
16. 31 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 3:45,027 0:35,546 -
17. 142 N2 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic VTi 1.6 3:45,596 0:36,115 -
18. 269 N2 Kristijan Marinić AKK Petar Klepac Peugeot 106 3:45,807 0:36,326 -
19. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 3:50,360 0:40,879 -
20. 38 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S-16 3:50,699 0:41,218 -
21. 33 N2 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Citroën Saxo 1.6 3:52,841 0:43,360 -
22. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 3:53,970 0:44,489 -
23. 101 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 3:54,656 0:45,175 -
24. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 3:56,756 0:47,275 -
25. 84 E1-15 Nikša Blažević AK Ragusa Racing Yugo 3:56,908 0:47,427 -
26. 297 E1-17 Miljenko Dobrilović AK Klek Alfa 75 3:59,193 0:49,712 -
27. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:01,607 0:52,126 -
28. 100 E1-14 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 4:02,520 0:53,039 -
- 11 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.8 isključen -
- 26 E1-23 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 43 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 S16 odustao -
- 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 odustao -
- 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 142 N2 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic VTi 1.6 3:45,596 0:00,000 24,5
2. 269 N2 Kristijan Marinić AKK Petar Klepac Peugeot 106 3:45,807 0:00,211 19
3. 38 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S-16 3:50,699 0:05,103 15,5
4. 33 N2 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Citroën Saxo 1.6 3:52,841 0:07,245 13
- 43 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 S16 odustao -
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:09,481 0:00,000 25
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 3:50,360 0:00,000 22
2. 101 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 3:54,656 0:04,296 16,5
3. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:01,607 0:11,247 13
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 3:45,027 0:00,000 22,5
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Street Racing Team
Peugeot 306 2.0 S16 3:24,700 0:00,000 24,5
2. 51 A8 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Honda Civic Type-R 3:29,665 0:04,965 19
3. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 3:31,404 0:06,704 15,5
4. 20 A8 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 3:32,946 0:08,246 13
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 3:24,117 0:00,000 25
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 727 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 750 3:29,975 0:00,000 22
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 3:33,233 0:00,000 21,5
2. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 3:53,970 0:20,737 15,5
3. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 3:56,756 0:23,523 12
4. 100 E1-14 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 4:02,520 0:29,287 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 3:25,464 0:00,000 24
2. 84 E1-15 Nikša Blažević AK Ragusa Racing Yugo 3:56,908 0:31,444 15
- 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 3:24,591 0:00,000 24,5
2. 59 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV GTi 2.0 16V 3:28,154 0:03,563 18
3. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 3:29,672 0:05,081 14,5
- 11 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.8 isključen -
- 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 3:26,974 0:00,000 23,5
2. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 3:36,438 0:09,464 16
3. 297 E1-17 Miljenko Dobrilović AK Klek Alfa 75 3:59,193 0:32,219 12
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 3:12,835 0:00,000 25
- 26 E1-23 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 24,5 Saša Černeka A8 23,5 Miroslav Herceg E1-17 73
2. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Hernady A9 19 Stijepo Manenica A8 18 Maro Franić E1-16 62
3. AK RAGUSA RACING 22 Mladen Đajić E1-11 15,5 Igor Medan E1-14 15 Nikša Blažević E1-15 52,5
4. AKK VELIKA GORICA 25 Dejan Dimitrijević E1-23 24,5 Jurica Majić E1-16 - 49,5
5. AK SOLIN 21,5 Neven Križanac E1-14 16,5 Ivan Batalić A6 - 38
6. AK ŽUPA DUBROVAČKA 24,5 Marijo Barović A8 12 Deni Kmetović E1-14 - 36,5
7. AK RI AUTOSPORT 24 Mario Jurišić E1-15 - - 24
8. AK RIJEKA 22,5 Igor Vičević A7 - - 22,5
9. AKK ZANATLIJA 22 Sven Gorup A6 - - 22
10. AK SPLIT MOTORSPORT 16 Đani Alajbeg E1-17 - - 16
11. AK TROGIR 14,5 Nikola Rožić E1-16 - - 14,5
12. AK KLEK 12 Miljenko Dobrilović E1-17 - - 12
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. STREET RACING TEAM 24,5 Marijo Barović A8 19 Stijepo Manenica A8 0 Hrvoje Čikor E1-14 43,5
2. INA ULTRA RACING TEAM 18 Maro Franić E1-16 13 Žarko Knego N3 0 Đivo Franić E-16 31
 
REZULTATI UTRKE