BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
GORJANCI '14
Gorjanci (SVN), 20.-22.06.2014.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 38 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:48,660 0:00,000 10
2. 102 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:53,330 0:04,670 8
3. 40 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 6:03,550 0:14,890 6
4. 90 A9 Laszlo Hernadi AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:18,620 0:29,960 5
5. 37 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta Ford Escort RS Cosworth 6:21,140 0:32,480 4
6. 59 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:23,840 0:35,180 3
7. 56 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 6:25,320 0:36,660 2
8. 57 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:26,090 0:37,430 1
9. 106 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:27,140 0:38,480 -
10. 41 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 Turbo 6:30,310 0:41,650 -
11. 95 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 6:34,030 0:45,370 -
12. 61 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:34,400 0:45,740 -
13. 53 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV GTi 2.0 16V 6:35,550 0:46,890 -
14. 73 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.4 6:40,240 0:51,580 -
15. 44 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 6:40,670 0:52,010 -
16. 46 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:41,290 0:52,630 -
17. 58 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 6:42,070 0:53,410 -
18. 69 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:42,340 0:53,680 -
19. 45 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams 6:49,670 1:01,010 -
20. 97 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:53,570 1:04,910 -
21. 47 E1-17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:54,390 1:05,730 -
22. 94 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:55,810 1:07,150 -
23. 101 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:58,880 1:10,220 -
24. 60 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 6:59,090 1:10,430 -
25. 79 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 7:10,860 1:22,200 -
26. 98 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 7:26,680 1:38,020 -
27. 107 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 8:16,560 2:27,900 -
28. 99 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 8:24,780 2:36,120 -
29. 66 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 35:06,570 29:17,910 -
- 34 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 43 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo X odustao -
- 50 E1-16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zytek 5:16,310 0:00,000 10
2. 9 E19 Dino Butorac AK Opatija Motorsport Formula Renault 2000 5:53,340 0:37,030 8
3. 12 E19 Branimir Radić AK Učka Sport Formula VW 2000 6:07,140 0:50,830 6
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:27,140 0:00,000 24,5
2. 107 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 8:16,560 1:49,420 19
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:53,330 0:00,000 25
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:58,880 0:00,000 23
2. 98 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 7:26,680 0:27,800 17,5
3. 99 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 8:24,780 1:25,900 14
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 97 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:53,570 0:00,000 24
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 95 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 6:34,030 0:00,000 24,5
2. 94 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:55,810 0:21,780 18,5
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 A9 Laszlo Hernadi AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:18,620 0:00,000 25
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 7:10,860 0:00,000 20
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 73 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.4 6:40,240 0:00,000 20,5
2. 69 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:42,340 0:02,100 15
3. 66 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 35:06,570 28:26,330 12
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 6:34,400 0:00,000 21,5
2. 60 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 6:59,090 0:24,690 15
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:23,840 0:00,000 23,5
2. 56 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 6:25,320 0:01,480 18
3. 57 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 6:26,090 0:02,250 14,5
4. 53 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing

INA Ultra Racing Team

VW Golf IV GTi 2.0 16V 6:35,550 0:11,710 11
5. 58 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 6:42,070 0:18,230 8
- 50 E1-16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 46 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:41,290 0:00,000 20
2. 45 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams 6:49,670 0:08,380 15
3. 47 E1-17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 6:54,390 0:13,100 12
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 E19 Dino Butorac AK Opatija Motorsport Formula Renault 2000 5:53,340 0:00,000 24,5
2. 12 E19 Branimir Radić AK Učka Sport Formula VW 2000 6:07,140 0:13,800 19
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F3000-Zytek 5:16,310 0:00,000 25
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 38 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:48,660 0:00,000 25
2. 40 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 6:03,550 0:14,890 19,5
3. 37 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta Ford Escort RS Cosworth 6:21,140 0:32,480 16
4. 41 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 Turbo 6:30,310 0:41,650 12
5. 44 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 6:40,670 0:52,010 8
- 34 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 43 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo X odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 25 Laszlo Hernadi A9 20,5 Hrvoje Čikor E-14 *70,5*
2. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 24,5 Željko Pavičić A8 20 Miroslav Herceg E1-17 69,5
3. AKK VELIKA GORICA 24,5 Filip Magdić N3 23,5 Jurica Majić E1-16 19,5 Dejan Dimitrijević E1-23 67,5
4. AK SOLIN 20 Stipe Bekavac E1-11 17,5 Ivan Batalić A6 15 Neven Križanac E1-14 52,5
5. AK RIJEKA 24 Igor Vičević A7 21,5 Dejan Kopajtić E1-15 - 45,5
6. AK OPATIJA MOTORSPORT 24,5 Dino Butorac E19 - - 24,5
7. AKK ZANATLIJA 23 Sven Gorup A6 - - 23
8. AK RI AUTOSPORT 12 Zoran Grabović E1-17 8 Goran Sikirica E1-23 - 20
9. AK UČKA SPORT 19 Branimir Radić E19 - - 19
10. AK INA DELTA 16 Nikola Belohradski E1-23 - - 16
11. AK TROGIR 14,5 Nikola Rožić E1-16 - - 14,5
12. AK ŽUPA DUBROVAČKA 12 Deni Kmetović E1-14 - - 12
 * - Laszlo Szasz se ne boduje za poredak klubova zbog promjene klase u odnosu na prijavu
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 19 Žarko Knego N3 18 Đivo Franić E-16 11 Maro Franić E1-16 48
2. STREET RACING TEAM 20,5 Hrvoje Čikor E1-14 - - 20,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA