BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
17. NAGRADA MALAČKE SV.DUJAM '14
Malačka, 17.-18.05.2014.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 4:45,318 0:00,000 10
2. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:48,763 0:03,445 8
3. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 4:50,595 0:05,277 6
4. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 4:52,265 0:06,947 5
5. 27 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 5:07,857 0:22,539 4
6. 7 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 5:09,096 0:23,778 3
7. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 5:18,255 0:32,937 2
8. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 5:20,682 0:35,364 1
9. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:21,195 0:35,877 -
10. 5 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:22,137 0:36,819 -
11. 20 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:25,771 0:40,453 -
12. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:26,609 0:41,291 -
13. 320 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 5:26,648 0:41,330 -
14. 19 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 5:27,504 0:42,186 -
15. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 5:28,235 0:42,917 -
16. 269 N4 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:28,651 0:43,333 -
17. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.4 5:34,008 0:48,690 -
18. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 5:36,673 0:51,355 -
19. 31 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:37,408 0:52,090 -
20. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:38,326 0:53,008 -
21. 230 E1-14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 5:40,789 0:55,471 -
22. 281 E1-17 Ivan Stričević Splitski Auto Klub Fiat Punto GT 1.4 5:41,095 0:55,777 -
23. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:41,444 0:56,126 -
24. 122 A7 Martin Mustapić Splitski Auto Klub Honda Civic 1.6 VTi 5:41,823 0:56,505 -
25. 121 A7 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:42,295 0:56,977 -
26. 203 E1-11 Mirko Mikulandra AK Klek VW Polo Coupe 1.0 5:45,440 1:00,122 -
27. 243 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 5:49,426 1:04,108 -
28. 101 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 5:59,589 1:14,271 -
29. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 6:02,265 1:16,947 -
30. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:04,550 1:19,232 -
31. 69 A6 Ivan Bilić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:09,039 1:23,721 -
32. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:17,619 1:32,301 -
33. 104 A6 Mate Skender AK Oneum Škoda Fabia 1.4 16V 6:29,820 1:44,502 -
34. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV GTi 2.0 16V 9:20,585 4:35,267 -
- 2 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 odustao -
- 13 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Street Racing Team
Peugeot 306 2.0 S16 odustao -
- 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V odustao -
- 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Honda Civic Type-R odustao -
- 10 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 D19 Dino Butorac AK Opatija Motorsport Formula Renault 2000 4:41,015 0:00,000 10
2. 23 D19 Branimir Radić AK Učka Sport Formula VW 2.0 4:50,821 0:09,806 8
3. 26 D19 Božo Prnić AK Pelješac Racing Formula Opel Lotus 5:14,884 0:33,869 6
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:21,195 0:00,000 24,5
2. 20 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:25,771 0:04,576 19
- 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 4:52,265 0:00,000 25
2. 269 N4 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:28,651 0:36,386 18,5
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 5:59,589 0:00,000 22,5
2. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:04,550 0:04,961 17
3. 69 A6 Ivan Bilić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:09,039 0:09,450 13,5
4. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:17,619 0:18,030 11
5. 104 A6 Mate Skender AK Oneum Škoda Fabia 1.4 16V 6:29,820 0:30,231 8,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:37,408 0:00,000 24,5
2. 122 A7 Martin Mustapić Splitski Auto Klub Honda Civic 1.6 VTi 5:41,823 0:04,415 18,5
3. 121 A7 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:42,295 0:04,887 15
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 5:20,682 0:00,000 25
2. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 5:38,326 0:17,644 19
- 13 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Street Racing Team
Peugeot 306 2.0 S16 odustao -
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 E1-11 Mirko Mikulandra AK Klek VW Polo Coupe 1.0 5:45,440 0:00,000 10
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.4 5:34,008 0:00,000 20
2. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 5:36,673 0:02,665 15
3. 230 E1-14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 5:40,789 0:06,781 12
4. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:41,444 0:07,436 10
5. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 6:02,265 0:28,257 8
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 5:09,096 0:00,000 23
2. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.6 5:28,235 0:19,139 15
3. 243 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 5:49,426 0:40,330 12
- 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 5:18,255 0:00,000 22,5
2. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 5:26,609 0:08,354 16,5
3. 19 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 5:27,504 0:09,249 12,5
4. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV GTi 2.0 16V 9:20,585 4:02,330 10
- 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 281 E1-17 Ivan Stričević Splitski Auto Klub Fiat Punto GT 1.4 5:41,095 5:41,095 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 D19 Dino Butorac AK Opatija Motorsport Formula Renault 2000 4:41,015 0:00,000 25
2. 23 D19 Branimir Radić AK Učka Sport Formula VW 2.0 4:50,821 0:09,806 19,5
3. 26 D19 Božo Prnić AK Pelješac Racing Formula Opel Lotus 5:14,884 0:33,869 16
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 4:45,318 0:00,000 27
2. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:48,763 0:03,445 21,5
3. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 4:50,595 0:05,277 18
4. 27 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 5:07,857 0:22,539 15,5
5. 5 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 5:22,137 0:36,819 12
6. 320 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 5:26,648 0:41,330 9
- 2 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 10 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 25 Željko Pavičić A8 19 Saša Černeka A8 69
2. AK DUBROVNIK RACING 22,5 Đivo Franić E1-16 21,5 Istvan Kavecz E1-23 20 Hrvoje Čikor E-14 64
3. AKK VELIKA GORICA 24,5 Filip Magdić N3 18 Dejan Dimitrijević E1-23 12,5 Denis Nišević E1-16 55
4. AK RIJEKA 27 Siniša Krainc E1-23 24,5 Igor Vičević A7 - 51,5
5. AK SOLIN 22,5 Ivan Batalić A6 10 Neven Križanac E1-14 - 32,5
6. AK RI AUTOSPORT 23 Mario Jurišić E1-15 9 Goran Sikirica E1-23 - 32
7. AK TROGIR 16,5 Nikola Rožić E1-16 13,5 Ivan Bilić A6 - 30
8. SPLITSKI AUTO KLUB 18,5 Martin Mustapić A7 10 Ivan Stričević E1-17 - 28,5
9. AK OPATIJA MOTORSPORT 25 Dino Butorac D19 - - 25
10. AK RAGUSA RACING 15 Joško Makelja A7 8 Igor Medan E1-14 - 23
11. AK KLEK 12 Zlatko Lacmanović E1-14 10 Marko Mikulandra E1-11 - 22
12. AK UČKA SPORT 19,5 Branimir Radić D19 - - 19,5
13. AKK ZANATLIJA 17 Sven Gorup A6 - - 17
14. AK PELJEŠAC RACING 16 Božo Prnić D19 - - 16
15. AK INA DELTA 15,5 Nikola Belohradski E1-23 - - 15,5
16. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Deni Kmetović E1-14 - - 15
17. AK ONEUM 8,5 Mate Skender A6 - - 8,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 22,5 Đivo Franić E-16 19 Žarko Knego N3 10 Maro Franić E1-16 51,5
2. STREET RACING TEAM 20 Hrvoje Čikor E1-14 0 Marijo Barović A8 0 Stijepo Manenica N3 20
3. INA CLASS RACING TEAM 15,5 Nikola Belohradski E1-23 - - 15,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE