BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
8. NAGRADA GRADA SKRADINA '14
Skradin, 03.-04.05.2014.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 3:29,438 0:00,000 10
2. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:31,271 0:01,833 8
3. 2 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 3:33,494 0:04,056 6
4. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 4.0 3:39,554 0:10,116 5
5. 6 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:48,763 0:19,325 4
6. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 3:52,978 0:23,540 3
7. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II 2.0 3:54,743 0:25,305 2
8. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV 2.0 4:00,817 0:31,379 1
9. 27 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 4:02,064 0:32,626 -
10. 122 A7 Martin Mustapić Splitski Auto Klub Peugeot 106 Rallye 1.6 4:03,761 0:34,323 -
11. 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:03,895 0:34,457 -
12. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:04,314 0:34,876 -
13. 20 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 4:04,524 0:35,086 -
14. 320 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 4:05,571 0:36,133 -
15. 31 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 4:06,515 0:37,077 -
16. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 4:09,945 0:40,507 -
17. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:10,044 0:40,606 -
18. 121 A7 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 4:10,483 0:41,045 -
19. 223 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 4:10,549 0:41,111 -
20. 243 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 4:15,164 0:45,726 -
21. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 1.4 4:17,047 0:47,609 -
22. 230 E1-14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:18,948 0:49,510 -
23. 101 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 4:21,462 0:52,024 -
24. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 4:21,853 0:52,415 -
25. 261 E1-16 Stipe Todorović AKK Rogoznica Renault Clio 1.8 4:24,040 0:54,602 -
26. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 4:27,433 0:57,995 -
27. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 4:27,572 0:58,134 -
28. 262 E1-16 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 4:30,587 1:01,149 -
29. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 4:33,852 1:04,414 -
30. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 4:36,111 1:06,673 -
31. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:37,777 1:08,339 -
32. 203 E1-11 Mirko Mikulandra AK Klek VW Polo Coupe 1.0 5:13,388 1:43,950 -
33. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:21,718 1:52,280 -
- 13 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Street Racing Team
Peugeot 306 S16 odustao -
- 102 A6 Marko Aleksić AKK Rogoznica Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 293 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams odustao -
- 19 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 nije startao -
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 4:06,515 0:00,000 14
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 4:04,524 0:00,000 24,5
2. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:21,718 1:17,194 18,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:31,271 0:00,000 15
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 4:21,462 0:00,000 23
2. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 4:27,433 0:05,971 17,5
3. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:37,777 0:16,315 14
- 102 A6 Marko Aleksić AKK Rogoznica Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 122 A7 Martin Mustapić Splitski Auto Klub Peugeot 106 Rallye 1.6 4:03,761 0:00,000 24,5
2. 121 A7 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 4:10,483 0:06,722 18,5
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 3:52,978 0:00,000 25
2. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 4:10,044 0:17,066 19
- 13 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Street Racing Team
Peugeot 306 S16 odustao -
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 E1-11 Mirko Mikulandra AK Klek VW Polo Coupe 1.0 5:13,388 0:00,000 10
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 223 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 4:10,549 0:00,000 20
2. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Street Racing Team
Peugeot 106 1.4 4:17,047 0:06,498 15
3. 230 E1-14 Zlatko Lacmanović AK Klek Yugo 1.3 4:18,948 0:08,399 12
4. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Yugo 1.3 4:21,853 0:11,304 10
5. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 4:33,852 0:23,303 8
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 4:03,895 0:00,000 21,5
2. 243 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 4:15,164 0:11,269 15
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II 2.0 3:54,743 0:00,000 25
2. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf IV 2.0 4:00,817 0:06,074 19,5
3. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 4:04,314 0:09,571 15
4. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 4:09,945 0:15,202 12
5. 261 E1-16 Stipe Todorović AKK Rogoznica Renault Clio 1.8 4:24,040 0:29,297 10
6. 262 E1-16 Eđidio Benčić AMK Buzet Renault Clio 1.8 4:30,587 0:35,844 8
- 19 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 nije startao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 4:27,572 0:00,000 20
2. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 4:36,111 0:08,539 15
- 293 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams odustao -
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 3:29,438 0:00,000 27
2. 2 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth 3:33,494 0:04,056 21,5
3. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 4.0 3:39,554 0:10,116 18
4. 6 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 3:48,763 0:19,325 15,5
5. 27 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 4:02,064 0:32,626 12
6. 320 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 4:05,571 0:36,133 8,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK SOLIN 23 Ivan Batalić A6 21,5 Robert Bradarić E1-23 20 Neven Križanac E1-14 64,5
2. AKK PETAR KLEPAC 25 Željko Pavičić A8 20 Miroslav Herceg E1-17 19 Saša Černeka A8 64
3. AK RIJEKA 27 Siniša Krainc E1-23 21,5 Dejan Kopajtić E1-15 14 Igor Vičević N2 62,5
4. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Žarko Knego N3 19,5 Maro Franić E1-16 18 Istvan Kavecz E1-23 62
5. AKK VELIKA GORICA 25 Jurica Majić E1-16 18,5 Filip Magdić N3 - 43,5
6. AK KLEK 15 Igor Grdić E1-17 12 Zlatko Lacmanović E1-14 10 Marko Mikulandra E1-11 37
7. AK RAGUSA RACING 18,5 Joško Makelja A7 8 Igor Medan E1-14 - 26,5
8. SPLITSKI AUTO KLUB 24,5 Martin Mustapić A7 - - 24,5
9. AKK ZANATLIJA 17,5 Sven Gorup A6 - - 17,5
10. AK TROGIR 15 Nikola Rožić E1-16 - - 15
11. AK INA DELTA 12 Nikola Belohradski E1-23 - - 12
12. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 Deni Kmetović E1-14 - - 10
13. AKK ROGOZNICA 10 Stipe Todorović E1-16 - - 10
14. AK RI AUTOSPORT 8,5 Goran Sikirica E1-23 - - 8,5
15. AMK BUZET 8 Eđidijo Benčić E1-16 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 24,5 Žarko Knego N3 19,5 Maro Franić E1-16 12 Đivo Franić E-16 56
2. STREET RACING TEAM 15 Hrvoje Čikor E1-14 0 Marijo Barović A8 - 15
3. INA CLASS RACING TEAM 12 Nikola Belohradski E1-23 - - 12
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE