BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
21. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '14
Stubičke Toplice, 06.-07.09.2014.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:52,652 0:00,000 10
2. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 6:03,350 0:10,698 8
3. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:08,480 0:15,828 6
4. 27 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 6:19,441 0:26,789 5
5. 312 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 Turbo 6:20,517 0:27,865 4
6. 5 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:23,710 0:31,058 3
7. 9 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia Proto 6:24,876 0:32,224 2
8. 320 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 6:26,375 0:33,723 1
9. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:28,163 0:35,511 -
10. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 2.0 6:32,007 0:39,355 -
11. 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 16V 6:33,861 0:41,209 -
12. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:37,545 0:44,893 -
13. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 6:37,597 0:44,945 -
14. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 6:41,508 0:48,856 -
15. 19 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 6:45,851 0:53,199 -
16. 293 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams 6:45,951 0:53,299 -
17. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.3 6:48,112 0:55,460 -
18. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:48,426 0:55,774 -
19. 20 A8 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:48,833 0:56,181 -
20. 124 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Citroën C2 VTS 1.6 6:50,191 0:57,539 -
21. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.4 6:50,386 0:57,734 -
22. 269 N4 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:52,048 0:59,396 -
23. 31 A8 Igor Vičević AK Rijeka Renault Clio Sport 7:00,857 1:08,205 -
24. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:01,881 1:09,229 -
25. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 7:02,420 1:09,768 -
26. 298 E1-17 Anđelko Košec AKK Velika Gorica Opel Astra GSi 7:06,060 1:13,408 -
27. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:10,370 1:17,718 -
28. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa 75 7:12,388 1:19,736 -
29. 143 A8 Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje Renault Clio RS 2.0 16V 7:12,687 1:20,035 -
30. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 7:13,012 1:20,360 -
31. 79 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 7:14,816 1:22,164 -
32. 34 N2 Tin Tomljanović AKK Velika Gorica Citroën Saxo 1.6 7:18,388 1:25,736 -
33. 297 E1-17 Miljenko Dobrilović AK Klek Alfa 75 7:26,762 1:34,110 -
34. 101 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 7:34,113 1:41,461 -
35. 265 E1-16 Željko Magličić AK INA Delta Seat Ibiza GTi 1.8 16V 7:37,753 1:45,101 -
36. 33 N2 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Citroën Saxo 1.6 7:37,788 1:45,136 -
37. 69 A6 Ivan Bilić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:54,578 2:01,926 -
38. 32 N2 Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje Škoda Fabia 1.4 8:22,181 2:29,529 -
39. 205 E1-11 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 1000 Pro 8:23,876 2:31,224 -
40. 106 A6 Goran Lasić AK Delta Sport Škoda Felicia Kit Car 1.3 9:17,213 3:24,561 -
- 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 odustao -
- 7 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 odustao -
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 N2 Tin Tomljanović AKK Velika Gorica Citroën Saxo 1.6 7:18,388 0:00,000 23
2. 33 N2 Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing Citroën Saxo 1.6 7:37,788 0:19,400 17,5
3. 32 N2 Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje Škoda Fabia 1.4 8:22,181 1:03,793 14
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:37,545 0:00,000 24,5
2. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:01,881 0:24,336 18,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:08,480 0:00,000 25
2. 269 N4 Kristian Marinić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 6:52,048 0:43,568 19
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:10,370 0:00,000 23
2. 101 A6 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.4 16V 7:34,113 0:23,743 16,5
3. 69 A6 Ivan Bilić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:54,578 0:44,208 13
4. 106 A6 Goran Lasić AK Delta Sport Škoda Felicia Kit Car 1.3 9:17,213 2:06,843 10,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 124 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Citroën C2 VTS 1.6 6:50,191 0:00,000 14
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 6:37,597 0:00,000 25
2. 20 A8 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:48,833 0:11,236 19,5
3. 31 A8 Igor Vičević AK Rijeka Renault Clio Sport 7:00,857 0:23,260 15,5
4. 143 A8 Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje Renault Clio RS 2.0 16V 7:12,687 0:35,090 12,5
5. 142 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 7:13,012 0:35,415 10
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 7:14,816 0:00,000 20
2. 205 E1-11 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 1000 Pro 8:23,876 1:09,060 15
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.3 6:48,112 0:00,000 20
2. 100 E1-14 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 1.4 6:50,386 0:02,274 15
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 1.6 16V 6:33,861 0:00,000 20,5
- 7 E1-15 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 1.6 odustao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:28,163 0:00,000 23,5
2. 275 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 2.0 6:32,007 0:03,844 18
3. 270 E1-16 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 2.0 16V 6:41,508 0:13,345 14
4. 19 E1-16 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 16V 6:45,851 0:17,688 12
5. 21 E1-16 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Octavia 1.8 7:02,420 0:34,257 10
6. 265 E1-16 Željko Magličić AK INA Delta Seat Ibiza GTi 1.8 16V 7:37,753 1:09,590 8
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 293 E1-17 Silvio Stefanović AK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams 6:45,951 0:00,000 20
2. 291 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:48,426 0:02,475 15
3. 298 E1-17 Anđelko Košec AKK Velika Gorica Opel Astra GSi 7:06,060 0:20,109 12
4. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa 75 7:12,388 0:26,437 10
5. 297 E1-17 Miljenko Dobrilović AK Klek Alfa 75 7:26,762 0:40,811 8
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:52,652 0:00,000 27
2. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R32T 6:03,350 0:10,698 21,5
3. 27 E1-23 Nikola Belohradski AK INA Delta
INA Class Racing Team
Ford Escort RS Cosworth 6:19,441 0:26,789 18
4. 312 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 Turbo 6:20,517 0:27,865 15,5
5. 5 E1-23 Maro Slade AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo X 6:23,710 0:31,058 13
6. 9 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Škoda Felicia Proto 6:24,876 0:32,224 10,5
7. 320 E1-23 Goran Sikirica AK RI Autosport VW Golf 1.9 TDi 6:26,375 0:33,723 8
- 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 odustao

 

-
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK VELIKA GORICA 24,5 Filip Magdić N3 23,5 Jurica Majić E1-16 23 Tin Tomljanović N2 71
2. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 25 Željko Pavičić A8 19 Kristian Marinić N4 69
3. AK RIJEKA 27 Siniša Krainc E1-23 20,5 Dejan Kopajtić E1-15 15,5 Igor Vičević A7 63
4. AK SOLIN 20 Neven Križanac E1-14 20 Stipe Bekavac E1-11 16,5 Ivan Batalić A6 56,5
5. AK DUBROVNIK RACING 19,5 Žarko Knego A8 18,5 Stijepo Manenica N3 18 Đivo Franić E1-16 56
6. AK ZAGORJE OROSLAVJE 14 Dario Šamec A7 14 Saša Horvat N2 12,5 Sandi Garguljak A8 40,5
7. AK INA DELTA 18 Nikola Belohradski E1-23 8 Željko Magličić E1-16 - 26
8. AKK ZANATLIJA 23 Sven Gorup A6 - - 23
9. AK TROGIR 13 Ivan Bilić A6 10 Nikola Rožić E1-16 - 23
10. AK KLEK 10 Igor Grdić E1-17 8 Miljenko Dobrilović E1-17 - 18
11. AMK BUZET 15 Denis Sandalj E1-11 - - 15
12. AK DUBRAVA 10,5 Mladen Šekoranja E1-23 - - 10,5
13. AK DELTA SPORT 10,5 Goran Lasić A6 - - 10,5
14. AK RI AUTOSPORT 8 Goran Sikirica E1-23 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA CLASS RACING TEAM 0 Nikola Belohradski E1-23 - - 18
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE