štopericaciljna zastavica 1. 03.-04.05.14. - Skradin - I
2. 17.-18.05.14. - Malačka - I,II
3. 20.-22.06.14. - Gorjanci (SVN) - I,II
4. 12.-13.07.14. - Čabar - I
5. 16.-17.08.14. - Cazin (BIH) - I,II
6. 06.-07.09.14. - Stubičke Toplice - I
7. 20.-21.09.14. - Buzet - I,II
8. 11.-12.10.14. - Dubrovnik - I
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Siniša Krainc AK Rijeka 10 10 [od] 10 8 10 8 - 56
2. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac 8 [5] 8 8 [5] 6 10 10 50
3. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 5 8 10 [5] 10 od 6 - 39
4. Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica - 6 6 4 6 8 - 8 38
5. Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing - - 5 - 3 - 5 6 19
6. Nikola Belohradski AK INA Delta [0] 4 4 6 - 5 0 - 19
7. Jurica Majić AKK Velika Gorica 2 [od] 3 0 4 0 [0] 5 14
8. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 4 0 - - - 3 4 - 11
9. Robert Bradarić AK Solin 6 od - - - - ns - 6
10. Mario Jurišić AK RI Autosport - 3 - 0 - od 0 3 6
11. Mladen Šekoranja AK Dubrava - - - 3 - 2 - - 5
12. Đani Varljen AKK Šibenik - - - - 2 - 3 - 5
13. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing [0] 2 2 1 0 0 0 [od] 5
14. Danijel Šimunović AKK Velika Gorica - - 0 0 - 4 0 - 4
15 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka od od - 0 - - - 4 4
16. Željko Pavičić AKK Petar Klepac 3 1 0 [0] 0 0 0 [0] 4
17. Filip Magdić AKK Velika Gorica 0 0 [0] 2 0 0 ns - 2
18. Miroslav Herceg AKK Petar Klepac 0 - 0 0 0 0 [0] 2 2
19. Sebastijan Čepar AK Zrinski - - - - - - 2 - 2
20. Goran Sikirica AK RI Autosport 0 0 0 - 1 1 0 - 2
21. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 1 0 0 [0] 0 0 [0] 1 2
22. Denis Nišević AKK Velika Gorica [ns] 0 0 0 0 0 1 - 1
23. Nikola Rožić AK Trogir 0 0 1 [0] 0 0 0 [0] 1
 - državni prvak -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x - 10 x 10 x 10 x 30
2. Branimir Radić AK Učka Sport x 8 6 x - x 8 x 22
3. Dino Butorac AK Opatija Motorsport x 10 8 x - x - x 18
4. Božo Prnić AK Pelješac Racing x 6 - x - x - x 6
 - državni prvak -
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. AKK PETAR KLEPAC 64 69 69,5 69 64 69 63,5 73 541
2. AK DUBROVNIK RACING 62 64 70,5 61 75 56 71 62 521,5
3. AKK VELIKA GORICA 43,5 55 67,5 59 64 71 58,5 49,5 468
4. AK RIJEKA 62,5 51,5 45,5 67,5 64 63 65 22,5 441,5
5. AK SOLIN 64,5 32,5 52,5 25 63,5 56,5 46 38 378,5
6. AK RI AUTOSPORT 8,5 32 20 46 38 8 37 24 213,5
7. AK TROGIR 15 30 14,5 10 19 23 24 14,5 150
8. AKK ZANATLIJA 17,5 17 23 12,5 17 23 17 22 149
9. AK KLEK 37 22 - 27 8 18 20 12 144
10. AK RAGUSA RACING 26,5 23 - 10 - - 10 52,5 122
11. AK INA DELTA 12 15,5 16 21,5 - 26 28,5 - 119,5
12. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 15 12 15 10 - 10 36,5 108,5
13. AK OPATIJA MOTORSPORT - 25 24,5 - - - 52,5 - 102
14. AK BUZET AUTOSPORT - - - 25 - - 56,5 - 81,5
15. AK ZRINSKI - - - 20 12 - 36 - 68
16. AK UČKA SPORT - 19,5 19 - - - 24,5 - 63
17. SPLITSKI AUTO KLUB 24,5 28,5 - - - - - - 53
18. AKK ŠIBENIK - - - - 24,5 - 24,5 - 49
19. AK ZAGORJE OROSLAVJE - - - - - 40,5 - - 40,5
20. AMK BUZET 8 - - 6 - 15 6 - 35
21. AK DUBRAVA - - - 13 - 10,5 - - 23,5
22. AK ISTRA RACING TEAM - - - - - - 23 - 23
23. AK PELJEŠAC RACING - 16 - - - - - 0 16
24. AK SPLIT MOTORSPORT - - - - - - - 16 16
25. AK SKOK RACING - - - - - - 15 - 15
26. AK DELTA SPORT - - - - - 10,5 0 - 10,5
27. AKK ROGOZNICA 10 - - - - - - - 10
28. AK ONEUM - 8,5 - - - - - - 8,5
- AK GROBNIK - - - 0 - - - - 0
- AK CRO DAKAR TEAM - - - - - - 0 - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. INA ULTRA RACING TEAM 56 51,5 48 47,5 44 - - 31 278
2. STREET RACING TEAM 15 20 20,5 45,5 39,5 - - 43,5 184
3. INA CLASS RACING TEAM 12 15,5 - 21,5 - 18 28,5 - 95,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE