štopericaciljna zastavica 1. 03.-04.05.14. - Skradin - I
2. 17.-18.05.14. - Malačka - I,II
3. 20.-22.06.14. - Gorjanci (SVN) - I,II
4. 12.-13.07.14. - Čabar - I

5. 16.-17.08.14. - Cazin (BIH) - I,II
6. 06.-07.09.14. - Stubičke Toplice - I
7. 20.-21.09.14. - Buzet - I,II
8. 11.-12.10.14. - Dubrovnik - I

BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE 2 - N/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - 23 17,5 - 13 53,5
2. Saša Černeka AKK Petar Klepac - - - - - - 17,5 24,5 42
3. Tin Tomljanović AKK Velika Gorica - - - - - 23 11,5 - 34,5
4. Sandro Miskić AK Istra Racing Team - - - - - - 23 - 23
5. Kristijan Marinić AKK Petar Klepac - - - - - - - 19 19
6. Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 15,5 15,5
7. Igor Vičević AK Rijeka 14 - - - - - - - 14
8. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje - - - - - 14 - - 14
9. Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - - - 14 - 14
- Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - od 0
 
REDOSLIJED KLASE 3 - N/2100
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Filip Magdić AKK Velika Gorica [18,5] 24,5 24,5 24,5 19 24,5 ns - 117
2. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing - od - 18,5 24,5 18,5 24,5 - 86
3. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 24,5 19 19 [15] 15,5 - - - 78
4. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - - 19 - 19
 
REDOSLIJED KLASE 4 - N/2000+
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac [15] 25 25 25 25 25 25 [25] 150
2. Kristian Marinić AKK Petar Klepac - 18,5 - - - 19 18,5 - 56
3. Zoran Grabović AK RI Autosport - - - 19 - - - - 19
 
REDOSLIJED KLASE 6 - A/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Sven Gorup AKK Zanatlija 17,5 17 23 [12,5] 17 23 [17] 22 119,5
2. Ivan Batalić AK Solin 23 22,5 17,5 - 22,5 16,5 [12] 16,5 118,5
3. Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing 14 11 14 - 13,5 - 8 13 73,5
4. Ivan Bilić AK Trogir - 13,5 - - - 13 10 - 36,5
5. Marsel Katić AK Opatija Motorsport - - - - - - 23 - 23
6. Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - - - - - - 14 - 14
7. Marina Barada AK Trogit - - - - 11 - - - 11
8. Goran Lasić AK Delta Sport - - - - - 10,5 - - 10,5
9. Mate Skender AK Oneum - 8,5 - - - - - - 8,5
- Marko Aleksić AKK Rogoznica od - - - - - - - 0
- Pietro Da Rin Spaletta AK CRO Dakar Team - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED KLASE 7 - A/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Igor Vičević AK Rijeka - 24,5 24 19,5 23 - 16,5 22,5 130
2. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - 25 - - 22,5 - 47,5
3. Joško Makelja AK Ragusa Racing 18,5 15 - - - - 10 - 43,5
4. Martin Mustapić Splitski Auto Klub 24,5 18,5 - - - - - - 43
5. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje - - - - - 14 - - 14
6. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - - - - - - 12,5 - 12,5
- Marko Ćoza AK Grobnik - - - od - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 8 - A/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Željko Pavičić AKK Petar Klepac 25 25 24,5 [24] 19 25 [13] 15,5 134
2. Saša Černeka AKK Petar Klepac 19 19 18,5 [18,5] 15,5 10 - - 82
3. Đani Varljen AKK Šibenik - - - - 24,5 - 24,5 - 49
4. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing - - - - - 19,5 10 13 42,5
5. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka od od - 15 - - - 24,5 39,5
6. Sebastijan Čepar AK Zrinski - - - - - - 19 - 19
7. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 19 19
8. Igor Vičević AK Rijeka - - - - - 15,5 - - 15,5
9. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - - - - - 15,5 - 15,5
10. Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje - - - - - 12,5 - - 12,5
- Anđelko Košec AKK Velika Gorica - - - - - - od - 0
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - - - - - - od - 0
- Szabolcs Varkonyi AK Delta Sport - - - - - - ns - 0
 
REDOSLIJED KLASE 9 - A/2000+
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing - - 25 - 25 - 15 25 90
 
REDOSLIJED KLASE 11 - E1/1200
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Stipe Bekavac AK Solin - - 20 10 20 20 12 - 82
2. Davor Fabijančić AK INA Delta - - - - - - 22,5 - 22,5
3. Mladen Đajić AK Ragusa Racing - - - - - - - 22 22
4. Mirko Mikulandra AK Klek 10 10 - - - - - - 20
5. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - 15 od - 15
6. Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - - 15 - 15
 
REDOSLIJED KLASE 14 - E1/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Neven Križanac AK Solin 20 [10] 15 15 21 [20] 22 21,5 114,5
2. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 15 20 20,5 [12] 15 15 14 - 99,5
3. Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka 10 15 12 - 10 - 10 12 69
4. Sergio Miščenić AK Zrinski - - - 20 12 - 17 - 49
5. Igor Medan AK Ragusa Racing 8 8 - 10 - - od 15,5 41,5
6. Zlatko Lacmanović AK Klek 12 12 - - 8 - 8 - 40
7. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - - - - - 12 - 12
8. Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - 10 10
 
REDOSLIJED KLASE 15 - E1/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 21,5 [od] 21,5 21 21,5 20,5 21,5 - 127,5
2. Mario Jurišić AK RI Autosport - 23 - 15 - od 12 24 74
3. Bojan Juranić AKK Petar Klepac 15 12 15 [12] 15 - ns - 57
4. Mato Milković AK Dubrovnik Racing - 15 - - - - - ns 15
5. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - 15 - 15
6. Nikša Blažević AK Ragusa Racing - - - - - - - 15 15
7. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - - - 10 - 10
8. Ivan Jaranović AK RI Autosport - - - - - - 8 - 8
 
REDOSLIJED KLASE 16 - E1/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Jurica Majić AKK Velika Gorica 25 [od] 23,5 19 25,5 23,5 [18] 24,5 141
2. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing [12] 22,5 18 24,5 16 18 8 [od] 107
3. Denis Nišević AKK Velika Gorica [ns] 12,5 8 14,5 19,5 12 25,5 - 92
4. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 19,5 10 11 [8] 12,5 14 [12] 18 85
5. Nikola Rožić AK Trogir 15 16,5 14,5 [10] [8] 10 14 14,5 84,5
6. Marin Čohar AK RI Autosport - - - 12 10 - 10 - 32
7. Eđidio Benčić AMK Buzet 8 - - 6 - - 6 - 20
8. Stipe Todorović AKK Rogoznica 10 - - - - - - - 10
9. Željko Magličić AK INA Delta - - - - - 8 - - 8
- Kristian Marinić AKK Petar Klepac - - od od - - - - 0
- Miroslav Ujdenica AK Klek - - - - - - od - 0
- Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - - - - - isk 0
 
REDOSLIJED KLASE 17 - E1/2500
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Miroslav Herceg AKK Petar Klepac 20 - 20 20 20 [15] 20 23,5 123,5
2. Miljenko Dobrilović AK Klek - - - 12 - 8 12 12 44
3. Zoran Grabović AK RI Autosport - - 12 - 15 - 15 - 42
4. Igor Grdić AK Klek 15 - - 15 - 10 - - 40
5. Silvio Stefanović AK Velika Gorica od - 15 od ns 20 ns - 35
6. Đani Alajbeg AK Split Motorsport - - - - - - - 16 16
7. Anđelko Košec AKK Velika Gorica - - - - - 12 - - 12
8. Ivan Stričević Splitski Auto Klub - 10 - - - - - - 10
9. Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - - - - 10 - 10
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Branimir Radić AK Učka Sport x 19,5 19 x - x 24,5 x 63
2. Dino Butorac AK Opatija Motorsport x 25 24,5 x - x - x 49,5
3. Božo Prnić AK Pelješac Racing x 16 - x - x - x 16
 
REDOSLIJED KLASE 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x - 25 x 25 x 25 x 75
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Siniša Krainc AK Rijeka 27 27 [od] 27 19,5 27 27 - 154,5
2. Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica - 18 19,5 15,5 16 21,5 - 25 115,5
3. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 18 21,5 25 [18] 25 od 21,5 - 111
4. Nikola Belohradski AK INA Delta [12] 15,5 16 21,5 - 18 6 - 77
5. Maro Slade AK Dubrovnik Racing 15,5 12 - - - 13 18 - 58,5
6. Danijel Šimunović AKK Velika Gorica - - 12 9,5 - 15,5 15 - 52
7. Goran Sikirica AK RI Autosport 8,5 9 8 - 13 8 5 - 51,5
8. Mladen Šekoranja AK Dubrava - - - 13 - 10,5 - - 23,5
9. Robert Bradarić AK Solin 21,5 od - - - - ns - 21,5
10. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 12 - 12
11. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 8,5 - 8,5
12. Igor Krišto AK RI Autosport - - - 6 - - - - 6
- Domagoj Pereković AKK Zanatlija - ns od - - - od - 0
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - - - - - od 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE