PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
3. NAGRADA OKS-a '14
Čakovec-Belica, 21.-22.06.2014.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 4 5:35,992 0:00,000 -
2. 105 Mauro Štiglić AK Grobnik HR 4 6:27,684 0:51,692 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 4 5:44,305 0:00,000 -
2. 105 Mauro Štiglić AK Grobnik HR 4 6:33,189 0:48,884 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 9 7:47,791 0:00,000 25
2. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 9 7:47,828 0:00,037 20
3. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 9 7:49,651 0:01,860 16
4. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 9 7:51,887 0:04,096 13
5. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 9 7:57,316 0:09,525 11
6. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 9 7:57,681 0:09,890 10
7. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 9 7:58,272 0:10,481 9
8. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 9 7:58,387 0:10,596 8
9. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 9 8:04,643 0:16,852 7
10. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 9 8:05,035 0:17,244 6
11. 220 Frane Patača AK RI Autosport HR 9 8:15,607 0:27,816 5
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 9 7:43,908 0:00,000 25
2. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 9 7:53,151 0:09,243 20
3. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 9 7:54,885 0:10,977 16
4. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 9 7:58,122 0:14,214 13
5. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 9 8:00,237 0:16,329 11
6. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 9 8:00,400 0:16,492 10
7. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 9 8:02,184 0:18,276 9
8. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 9 8:02,525 0:18,617 8
9. 220 Frane Patača AK RI Autosport HR 9 8:16,115 0:32,207 7
10. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 8 6:54,143 1 krug 6
- 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 4 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 12 9:21,074 0:00,000 25
2. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 12 9:21,325 0:00,251 20
3. 311 Damian Sekulić AK Ivanić
Lenzokart Croatia
HR 12 9:21,702 0:00,628 16
4. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 12 9:28,537 0:07,463 13
5. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 12 9:34,403 0:13,329 11
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 12 9:18,903 0:00,000 25
2. 311 Damian Sekulić AK Ivanić
Lenzokart Croatia
HR 12 9:21,757 0:02,854 20
3. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 12 9:24,233 0:05,330 16
4. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 12 9:38,509 0:19,606 13
- 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 1 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 14 10:48,878 0:00,000 25
2. 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 14 10:52,799 0:03,921 20
3. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 14 11:00,221 0:11,343 16
4. 408 Luka Fabijančić KK GB HR 14 11:01,142 0:12,264 13
5. 407 Sanjin Nadišić AK Skok Racing HR 14 11:04,687 0:15,809 11
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 14 10:53,105 0:00,000 25
2. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 14 10:57,307 0:04,202 20
3. 408 Luka Fabijančić KK GB HR 14 10:58,780 0:05,675 16
4. 407 Sanjin Nadišić AK Skok Racing HR 14 11:02,902 0:09,797 13
- 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 1 odustao -
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 14 10:56,037 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 14 11:02,288 0:06,251 20
3. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 14 11:04,468 0:08,431 16
4. 508 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 14 11:18,157 0:22,120 13
5. 509 Lovro Badurina AK RI Autosport HR 14 11:20,483 0:24,446 11
6. 505 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 14 11:32,357 0:36,320 10
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 14 10:53,806 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 14 11:02,426 0:08,620 20
3. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 14 11:02,505 0:08,699 16
4. 509 Lovro Badurina AK RI Autosport HR 14 11:22,071 0:28,265 13
5. 505 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 14 11:36,675 0:42,869 11
- 508 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 0 odustao -
 
REZULTATI UTRKE