PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
2. NAGRADA PRELUČKE LEGENDE '14
Novi Marof, 03.-04.05.2014.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 4 6:40,265 0:00,000 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 4 6:46,586 0:00,000 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 216 Damian Sekulić AKK Ivanić
Lenzokart Croatia
HR 8 7:45,797 0:00,000 25
2. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 8 7:46,293 0:00,496 20
3. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 8 7:50,730 0:04,933 16
4. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 8 7:51,104 0:05,307 13
5. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 8 7:59,122 0:13,325 11
6. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 8 7:59,305 0:13,508 10
7. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 8 8:01,328 0:15,531 9
8. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 8 8:01,949 0:16,152 8
9. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 8 8:08,002 0:22,205 7
10. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 8 8:09,723 0:23,926 6
11. 221 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 8 8:16,359 0:30,562 5
- 220 Frane Patača AK RI Autosport HR 0 nije startao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 8 7:44,857 0:00,000 25
2. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 8 7:48,994 0:04,137 20
3. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 8 7:50,438 0:05,581 16
4. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 8 7:57,072 0:12,215 13
5. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 8 7:57,577 0:12,720 11
6. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 8 7:58,911 0:14,054 10
7. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 8 8:00,396 0:15,539 9
8. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 8 8:02,282 0:17,425 8
9. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 8 8:05,992 0:21,135 7
10. 220 Frane Patača AK RI Autosport HR 7 8:00,858 1 krug 6
- 216 Damian Sekulić AKK Ivanić
Lenzokart Croatia
HR - isključen -
- 221 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR - isključen -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 11 9:37,552 0:00,000 25
2. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 11 9:37,727 0:00,175 20
3. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 11 9:43,287 0:05,735 16
4. 309 Leo Grdić AK RI Autosport HR 11 9:55,806 0:18,254 13
5. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 11 10:13,404 0:35,852 11
6. 303 Marino Radetić AK Opatija HR 0 nije startao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 11 9:36,072 0:00,000 25
2. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 11 9:36,407 0:00,335 20
3. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 11 9:41,510 0:05,438 16
4. 309 Leo Grdić AK RI Autosport HR 11 9:51,202 0:15,130 13
5. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 11 10:03,424 0:27,352 11
- 303 Marino Radetić AK Opatija HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 13 11:56,140 0:00,000 25
2. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 13 12:06,128 0:09,988 20
3. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 13 12:08,862 0:12,722 16
4. 403 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 13 12:12,879 0:16,739 13
5. 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 13 12:13,894 0:17,754 11
6. 407 Sanjin Nadišić AK Skok Racing HR 13 12:32,221 0:36,081 10
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 13 10:57,689 0:00,000 25
2. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 13 11:04,679 0:06,990 20
3. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 13 11:06,864 0:09,175 16
4. 403 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 13 11:09,169 0:11,480 13
5. 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 13 11:11,108 0:13,419 11
6. 407 Sanjin Nadišić AK Skok Racing HR 10 11:38,470 3 kruga 10
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 13 12:20,984 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 13 12:21,463 0:00,479 20
3. 508 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 12 12:00,934 1 krug 16
4. 506 Miljenko Antolić AKK Podravina Koprivnica HR 12 12:07,888 1 krug 13
- 504 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR - isključen -
- 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 0 nije startao -
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 13 11:06,459 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 13 11:21,676 0:15,217 20
3. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 13 11:24,097 0:17,638 16
4. 504 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 12 10:58,527 1 krug 13
5. 508 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 12 10:58,941 1 krug 11
6. 506 Miljenko Antolić AKK Podravina Koprivnica HR 12 11:23,185 1 krug 10
 
REZULTATI UTRKE