PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
NOVI MAROF '14
Novi Marof, 29.-30.08.2014.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 5 8:04,572 0:00,000 -
- 104 Max Šimunović AK FM Team HR 2 odustao -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 Leon Murković AMKK Cobra Virovitica HR 6 9:44,766 0:00,000 -
2. 104 Max Šimunović AK FM Team HR 6 9:57,223 0:12,457 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 7 6:45,261 0:00,000 25
2. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 7 6:47,238 0:01,977 20
3. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 7 6:47,355 0:02,094 16
4. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 7 6:48,437 0:03,176 13
5. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 7 6:48,553 0:03,292 11
6. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 7 6:48,867 0:03,606 10
7. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 7 6:49,536 0:04,275 9
8. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 7 6:49,981 0:04,720 8
9. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 7 6:53,715 0:08,454 7
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 9 8:34,929 0:00,000 25
2. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 9 8:36,579 0:01,650 20
3. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 9 8:41,139 0:06,210 16
4. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 9 8:42,150 0:07,221 13
5. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 9 8:43,601 0:08,672 11
6. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 9 8:45,689 0:10,760 10
7. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 9 8:48,641 0:13,712 9
8. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 6 5:52,172 3 kruga 8
- 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 4 odustao

-
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 10 8:36,139 0:00,000 25
2. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 10 8:38,700 0:02,561 20
3. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 10 8:43,007 0:06,868 16
4. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 10 8:48,303 0:12,164 13
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 16 13:48,953 0:00,000 25
2. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 16 13:49,268 0:00,315 20
3. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 16 13:55,941 0:06,988 16
4. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 16 14:01,891 0:12,938 13
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 9 7:30,091 0:00,000 25
2. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 9 7:39,668 0:09,577 20
3. 408 Luka Fabijančić KK GB HR 9 7:53,628 0:23,537 16
4. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 9 8:13,775 0:43,684 13
- 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 3 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 17 14:07,907 0:00,000 25
2. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 17 14:26,313 0:18,406 20
3. 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 17 14:39,587 0:31,680 16
4. 408 Luka Fabijančić KK GB HR 15 14:10,937 2 kruga 13
- 411 William Mucak AKK Ivanić HR 7 isključen -
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 9 7:47,243 0:00,000 25
2. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 9 7:52,595 0:05,352 20
3. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 9 8:02,216 0:14,973 16
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 17 14:30,922 0:00,000 25
2. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 17 14:45,975 0:15,053 20
3. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 17 14:56,123 0:25,201 16