PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
12. NAGRADA VIROVITICE '14
Virovitica, 05.-06.07.2014.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 Albert Lukša AMKK Cobra Virovitica HR 5 6:37,188 0:00,000 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 Albert Lukša AMKK Cobra Virovitica HR 5 6:49,842 0:00,000 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 8:38,147 0:00,000 25
2. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 8:40,859 0:02,712 20
3. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 12 8:49,752 0:11,605 16
4. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 12 8:50,017 0:11,870 13
5. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 12 8:50,358 0:12,211 11
6. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 12 8:52,544 0:14,397 10
7. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 12 8:58,488 0:20,341 9
8. 221 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:04,381 0:26,234 8
9. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 12 9:21,817 0:43,670 7
10. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 12 9:22,237 0:44,090 6
- 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 3 odustao -
- 220 Frane Patača AK RI Autosport HR 0 nije startao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 8:37,025 0:00,000 25
2. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 8:38,701 0:01,676 20
3. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 12 8:50,388 0:13,363 16
4. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 12 8:51,110 0:14,085 13
5. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 8:52,960 0:15,935 11
6. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 12 8:53,373 0:16,348 10
7. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 12 8:54,998 0:17,973 9
8. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 12 9:03,534 0:26,509 8
9. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 11 8:25,767 1 krug 7
10. 221 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 11 8:27,084 1 krug 6
11. 220 Frane Patača AK RI Autosport HR 11 8:31,602 1 krug 5
12. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 8 5:47,147 4 kruga 4
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 15 9:53,692 0:00,000 25
2. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 15 9:55,140 0:01,448 20
3. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 15 9:58,255 0:04,563 16
4. 311 Damian Sekulić AK Ivanić
Lenzokart Croatia
HR 15 9:58,625 0:04,933 13
5. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 15 10:13,847 0:20,155 11
6. 308 Dario Ćućić AK RI Autosport HR 15 10:22,647 0:28,955 10
- 303 Marino Radetić AK Opatija HR 0 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 15 9:52,430 0:00,000 25
2. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 15 9:52,814 0:00,384 20
3. 311 Damian Sekulić AK Ivanić
Lenzokart Croatia
HR 15 9:59,443 0:07,013 16
4. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 15 10:03,237 0:10,807 13
5. 303 Marino Radetić AK Opatija HR 15 10:07,245 0:14,815 11
6. 308 Dario Ćućić AK RI Autosport HR 15 10:31,013 0:38,583 10
- 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 0 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 19 12:22,383 0:00,000 25
2. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 19 12:26,895 0:04,512 20
3. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica HR 19 12:28,293 0:05,910 16
4. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 19 12:31,005 0:08,622 13
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 19 12:16,900 0:00,000 25
2. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 19 12:18,951 0:02,051 20
3. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 19 12:23,197 0:06,297 16
4. 401 Filip Romić AMKK Cobra Virovitica HR 19 12:25,631 0:08,731 13
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:29,450 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 19 12:42,351 0:12,901 20
3. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 19 12:42,563 0:13,113 16
4. 509 Lovro Badurina AK RI Autosport HR 18 12:36,411 1 krug 13
5. 503 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 17 12:58,306 2 kruga 11
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:27,510 0:00,000 25
2. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 19 12:41,474 0:13,964 20
3. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 19 12:47,692 0:20,182 16
4. 503 Siniša Mišić AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:34,344 3 kruga 13
5. 509 Lovro Badurina AK RI Autosport HR 11 7:54,490 8 krugova 11