PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
13. NAGRADA VIROVITICE '14
Virovitica, 27.-28.09.2014.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 Mauro Štiglić AK Grobnik HR 5 5:37,889 0:00,000 -
2. 106 Albert Lukša AMKK Cobra Virovitica HR 5 6:04,538 0:26,649 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 Mauro Štiglić AK Grobnik HR 5 5:50,817 0:00,000 -
2. 106 Albert Lukša AMKK Cobra Virovitica HR 5 5:52,080 0:01,263 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 8:30,064 0:00,000 25
2. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 12 8:32,639 0:02,575 20
3. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 12 8:37,460 0:07,396 16
4. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 8:38,804 0:08,740 13
5. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 12 8:42,461 0:12,397 11
6. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 12 8:43,378 0:13,314 10
7. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 12 8:43,596 0:13,532 9
8. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 8:45,766 0:15,702 8
9. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 12 8:54,016 0:23,952 7
10. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 12 9:02,057 0:31,993 6
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 8:28,386 0:00,000 25
2. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 12 8:33,479 0:05,093 20
3. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 12 8:35,716 0:07,330 16
4. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 12 8:36,579 0:08,193 13
5. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 12 8:38,173 0:09,787 11
6. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 12 8:41,965 0:13,579 10
7. 212 Luka Raspor AK RI Autosport HR 12 8:42,765 0:14,379 9
8. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 8:48,406 0:20,020 8
9. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 12 8:56,740 0:28,354 7
10. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 12 9:08,104 0:39,718 6
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 15 9:49,137 0:00,000 25
2. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 15 9:56,078 0:06,941 20
3. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 15 9:56,864 0:07,727 16
4. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 15 10:06,323 0:17,186 13
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 15 9:45,237 0:00,000 25
2. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 15 9:50,376 0:05,139 20
3. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 15 9:53,705 0:08,468 16
4. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 15 10:03,791 0:18,554 13
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 19 12:11,986 0:00,000 25
2. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 19 12:13,303 0:01,317 20
3. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 19 12:15,062 0:03,076 16
- 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 4 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 19 12:21,641 0:00,000 25
2. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 19 12:24,174 0:02,533 20
- 411 William Mucak AKK Ivanić HR 2 isključen -
- 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 0 odustao -
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:26,925 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 19 12:27,782 0:00,857 20
3. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 19 12:36,693 0:09,768 16
4. 508 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 18 12:14,926 1 krug 13
5. 509 Lovro Badurina AK RI Autosport HR 18 12:23,451 1 krug 11
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 19 12:29,979 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 19 12:31,197 0:01,218 20
3. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 19 12:48,419 0:18,440 16
4. 508 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 19 13:01,362 0:31,383 13
5. 509 Lovro Badurina AK RI Autosport HR 18 12:28,790 1 krug 11