PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
NAGRADA ZAGREBA '14
Zagreb, 23.-24.05.2014.

KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 9 7:28,351 0:00,000 25
2. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 9 7:33,232 0:04,881 20
3. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 9 7:40,494 0:12,143 16
4. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 9 7:40,800 0:12,449 13
5. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 9 7:41,570 0:13,219 11
6. 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 9 7:42,239 0:13,888 10
7. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 9 7:48,377 0:20,026 9
8. 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 9 7:48,572 0:20,221 8
- 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 0 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Matija Jurišić AK RI Autosport
Lenzokart Croatia
HR 9 7:30,204 0:00,000 25
2. 207 Marko Turk KK Koprivnica HR 9 7:38,406 0:08,202 20
3. 210 Sandro Budiselić AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 9 7:44,129 0:13,925 16
4. 209 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 9 7:44,524 0:14,320 13
5. 218 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR 9 7:51,411 0:21,207 11
6. 217 Marko Mesić AKK Ivanić HR 9 8:03,711 0:33,507 10
7. 203 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 9 8:13,494 0:43,290 9
- 219 Deni Petričević AK RI Autosport HR 2 odustao -
- 205 Adrien Mesec AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 0 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 311 Damian Sekulić AK Ivanić
Lenzokart Croatia
HR 12 9:07,415 0:00,000 25
2. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 12 9:09,087 0:01,672 20
3. 303 Marino Radetić AK Opatija HR 12 9:19,084 0:11,669 16
4. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 12 9:20,486 0:13,071 13
5. 307 Karlo Roša AK RI Autosport HR 12 9:29,375 0:21,960 11
6. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 12 9:38,345 0:30,930 10
7. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 11 9:16,316 1 krug 9
- 305 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 6 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 311 Damian Sekulić AK Ivanić
Lenzokart Croatia
HR 12 9:04,115 0:00,000 25
2. 301 Juraj Kovačić KK Koprivnica HR 12 9:04,275 0:00,160 20
3. 304 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 12 9:07,431 0:03,316 16
4. 305 Leo Mladenić AK Opatija Motorsport HR 12 9:12,956 0:08,841 13
5. 302 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica
Lenzokart Croatia
HR 12 9:14,974 0:10,859 11
6. 303 Marino Radetić AK Opatija HR 12 9:16,398 0:12,283 10
7. 310 Matija Kovačić AK FM Team HR 12 9:28,113 0:23,998 9
8. 307 Karlo Roša AK RI Autosport HR 12 9:29,827 0:25,712 8
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 15 11:05,149 0:00,000 25
2. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 15 11:11,922 0:06,773 20
3. 408 Luka Fabijančić KK GB HR 15 11:14,470 0:09,321 16
4. 407 Sanjin Nadišić AK Skok Racing HR 15 11:21,821 0:16,672 13
5. 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 15 11:22,624 0:17,475 11
6. 403 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 10 8:55,168 5 krugova 10
- 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 6 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 409 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 15 10:59,353 0:00,000 25
2. 410 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR 15 11:06,312 0:06,959 20
3. 411 William Mucak AKK Ivanić HR 15 11:16,669 0:17,316 16
4. 408 Luka Fabijančić KK GB HR 15 11:21,247 0:21,894 13
5. 403 Tomislav Pavlić AKK Sveta Nedelja HR 15 11:38,359 0:39,006 11
6. 407 Sanjin Nadišić AK Skok Racing HR 11 11:40,308 4 kruga 10
- 405 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 7 odustao -
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 15 11:16,417 0:00,000 25
2. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 15 11:21,440 0:05,023 20
3. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 15 11:28,639 0:12,222 16
4. 508 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 15 11:40,579 0:24,162 13
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 507 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 15 11:21,095 0:00,000 25
2. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport
Karting Team Prelučka legenda
HR 15 11:30,765 0:09,670 20
3. 508 Marin Posavec AMKK Cobra Virovitica HR 15 11:37,653 0:16,558 16
4. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 15 11:38,001 0:16,906 13
 
REZULTATI UTRKE