štopericaciljna zastavica 1. 09.-10.05.14. - Zagreb
2. 13.-04.06.14. - Velenje (SVN)
3. 12.-13.09.14. - Moslavina
4. 02.-04.10.14. - Croatia I
5. 02.-04.10.14. - Croatia II
6. 24.-25.10.14. - Opatija
7. 06.-08.11.14. - Poreč
 
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Toni Klinc AKK Sveta Nedelja 25 25 25 25 25 [od] 25 150
2. Botond Csanyi AK Delta Sport 15 15 18 - - 25 18 91
3. Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport - 18 15 15 - 18 15 81
4. Jasna Durak AK Rally-Baba 10 od 12 od 15 15 od 52
5. Denis Rubinić AK Opatija Motorsport 4 10 - 8 12 od 10 44
*6.* Damir Bruner AK D.T. od 12 - 18 - - - 30
7. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - - - 18 12 od 30
8. Tomislav Tomašković AKK Zanatlija 1 - 8 - 10 10 - 29
9. Zoltan Balog AK Delta Sport 12 - - 12 ns - - 24
10. Damir Boc AK INA Delta 0 6 od - 6 4 - 16
*11.* Goran Šams AK Stubaki od 8 6 - - - - 14
*12.* Petra Perčić Hrvatin AK Opatija Motorsport - od - 10 - od - 10
13. Zoran Harapin AK Delta Sport 2 - 4 - - od - 6
- državni prvak -
*- ispravljeno odlukom OAS-a
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Toni Klinc AKK Sveta Nedelja 25 25 25 25 25 [od] 25 150
2. Botond Csanyi AK Delta Sport - - 18 - - 25 18 61
*3.* Damir Bruner AK D.T. od 18 - 18 - - - 36
 *- ispravljeno odlukom OAS-a
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Zoltan Balog AK Delta Sport 15 - - 25 ns - - 40
2. Zoran Harapin AK Delta Sport 12 - 18 - - od - 30
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport - - 25 25 - 25 25 100
2. Jasna Durak AK Rally-Baba 25 od 18 od 25 18 [od] 86
*3.* Goran Šams AK Stubaki od 25 15 - - - - 40
*4.* Petra Perčić Hrvatin AK Opatija Motorsport - od - 18 - od - 18
 *- ispravljeno odlukom OAS-a
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Denis Rubinić AK Opatija Motorsport 25 25 - 25 18 od 25 118
2. Tomislav Tomašković AKK Zanatlija 18 - 25 - 15 18 - 76
3. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - - - 25 25 od 50
4. Damir Boc AK INA Delta 10 18 od - 12 10 - 50
- državni prvak -
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team - - 10 25 25 25 18 103
2. Maria Rumpler AK Delta Sport 12 25 12 od 18 - 25 92
3. Vjekoslav Vahtarić AK Opatija 15 - 18 - - od - 33
4. Damir Petrović AK HBT Racing 8 - 6 - - 15 - 29
 
GRUPA S2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team - - 18 25 25 25 25 118
2. Damir Petrović AK HBT Racing 18 - 15 - - 18 - 51
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Zoran Raštegorac AK D.T. 18 od - - - - - 18
- Marin Frčko AK CRO Dakar Team - - - 6 8 - - 14
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - - - 12 12
- Dina Orešić AMK Dugo Selo od - 10 - - - - 10
- Damir Surina AK Opatija Motorsport - - - od - 8 - 8
- Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja 8 - - - - od - 8
- Tomislav Labaš AK INA Delta 6 od - - - - - 6
- Mario Bahorić AK Delta Sport - - - - - 6 - 6
- Marko Šivak AK Delta Sport 0 - 2 - - - - 2
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Marin Frčko AK CRO Dakar Team - - - 15 18 - - 33
- Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja 18 - - - - od - 18
- Tomislav Labaš AK INA Delta 15 od - - - - - 15
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Botond Csanyi AK Delta Sport 18 18 - - - - - 36
- Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport - 25 - - - - - 25
- Zoran Raštegorac AK D.T. 25 od - - - - - 25
- Dina Orešić AMK Dugo Selo od - 25 - - - - 25
- Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - od - - - 0
- Roland Ferenčić AK D.T. - - - od - - - 0
- Monika Varkonyi-Cser AK Delta Sport - - - - - - od 0
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - - - 18 18
- Martina Puž AK Opatija Motorsport - - - - - od - 0
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Marko Šivak AK Delta Sport 12 - 18 - - - - 30
- Dražen Mikulec AKK Sveta Nedelja 15 - - - - - - 15
- Damir Surina AK Opatija Motorsport - - - od - 15 - 15
- Mario Bahorić AK Delta Sport - - - - - 12 - 12
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Marko Stiperski AK AD-Astra 18 - 15 - - - - 33
- Ilario Tončić AK Skok Racing - - - - 15 - 15 30
- Tomislav Pazman AKK Sveta Nedelja 25 - - - - - - 25
- Istvan Kerek AKK Sveta Nedelja - - 25 - - - - 25
- Rene Pintar AK Delta Sport od - - - - 18 - 18
- Krešo Krajačić AK Zagorje Oroslavje 10 - 8 - - - - 18
- Marko Matijašić AK Buzet Autosport - - - - - - 12 12
- Antonio Hernaut AKK Zanatlija 6 - 4 - - - - 10
- Maja Redžić AK Opatija Motorsport - - - - - od od 0
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - 0
- Teddy Vlaisavljević Belson Nostalgija od - - - - - - 0
- Goran Kirin AK Zagorje Oroslavje - - od - - - - 0
- Matija Šuran AK D.T. - - - - od - - 0
- Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing - - - - - od - 0
 
GRUPA S1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Krešo Krajačić AK Zagorje Oroslavje 25 - 25 - - - - 50
2. Ilario Tončić AK D.T. - - - - 25 - - 25
 
GRUPA S2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Marko Stiperski AK AD-Astra 25 - 25 - - - - 50
- Antonio Hernaut AKK Zanatlija 15 - 12 - - - - 27
- Ilario Tončić AK Skok Racing - - - - - - 18 18
- Kristijan Ozimec AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - 0
- Teddy Vlaisavljević Belson Nostalgija od - - - - - - 0
- Goran Kirin AK Zagorje Oroslavje - - od - - - - 0
- Matija Šuran AK D.T. - - - - od - - 0
- Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing - - - - - od - 0
- Maja Redžić AK Opatija Motorsport - - - - - od - 0
 
GRUPA H
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Rene Pintar AK Delta Sport od - - - - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI