štopericaciljna zastavica 1. 09.-10.05.14. - Zagreb
2. 13.-14.06.14. - Velenje (SVN)
3. 12.-13.09.14. - Moslavina
4. 02.-04.10.14. - Croatia I
5. 02.-04.10.14. - Croatia II
6. 24.-25.10.14. - Opatija
7. 06.-08.11.14. - Poreč
 
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja 25 25 25 25 25 - 25 150
2. Janos Szilagyi AK Delta Sport 15 15 18 - - 25 18 91
3. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - 18 15 15 - 18 15 81
4. Ivica Siladić AK Rally-Baba 10 od 12 od 15 15 [od] 52
5. Marsel Katić AK Opatija Motorsport 6 10 - 8 12 od 10 46
6. Szabolcs Varkonyi AK Delta Sport 12 - 10 12 ns ns od 34
7. Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - 18 12 od 30
8. Daniel Šaškin AK D.T. od 12 - 18 - od - 30
9. Tin Tomljanović AK Delta Sport 2 - 6 - 10 10 - 28
*10.* Nikola Dobrila AK D.T. 18 od - od - - - 18
11. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje 0 6 od - 6 4 - 16
*12.* Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje od 8 4 - - - - 12
*13.* Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - od - 10 - od - 10
14. Boro Mateša AK Delta Sport 4 - 2 - - od - 6
- državni prvak -
*- ispravljeno odlukom OAS-a
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja 25 25 25 25 25 - 25 150
2. Janos Szilagyi AK Delta Sport - - 18 - - 25 18 61
3. Daniel Šaškin AK D.T. od 18 - 18 - od - 36
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Szabolcs Varkonyi AK Delta Sport 15 - 25 25 ns od od 65
2. Boro Mateša AK Delta Sport 12 - 15 - - od - 27
*3.* Nikola Dobrila AK D.T. 25 od - od - - - 25
 *- ispravljeno odlukom OAS-a
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - 25 25 - 25 25 100
2. Ivica Siladić AK Rally-Baba 25 od 18 od 25 18 [od] 86
*3.* Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje od 25 15 - - - - 40
*4.* Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - od - 18 - od - 18
 *- ispravljeno odlukom OAS-a
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Marsel Katić AK Opatija Motorsport 25 25 - 25 18 od 25 118
2. Tin Tomljanović AK Delta Sport 18 - 25 - 15 18 - 76
3. Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - 25 25 od 50
4. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje 10 18 od - 12 10 - 50
- državni prvak -
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Karl Rumpler AK Delta Sport 12 25 12 [od] 18 18 25 110
2. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - 10 25 25 25 18 103
3. Sebastijan Ivšić AK Opatija 15 - 18 - - od - 33
4. Marko Čerljenko AK HBT Racing 8 - 6 - - 15 - 29
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - 18 25 25 25 25 118
2. Marko Čerljenko AK HBT Racing 18 - 15 - - 18 - 51
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - 6 8 - - 14
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - - 12 12
- Juraj Puškar AK INA Delta 8 od - - - - - 8
- Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje od - 8 - - - - 8
- Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - - - od - 8 - 8
- Luka Dančulović AK Delta Sport - - - - - 6 - 6
- Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja 1 - - - - - - 1
- Vladimir Poredski AK Delta Sport 0 - 1 - - - - 1
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - 15 18 - - 33
- Juraj Puškar AK INA Delta 18 od - - - - - 18
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Janos Szilagyi AK Delta Sport 18 18 - - - - - 36
- Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - 25 - - - - - 25
- Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje od - 18 - - - - 18
- Dejan Kirinčić AK Zrinski - - - od - - - 0
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - - 18 18
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - - - - - od - 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Vladimir Poredski AK Delta Sport 12 - 18 - - - - 30
- Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja 15 - - - - - - 15
- Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - - - od - 15 - 15
- Luka Dančulović AKK Delta Sport - - - - - 12 - 12
  
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Branko Jemrić AK AD-Astra 18 - 15 - - - - 33
- David Pelicar AK D.T. - - - - 15 - 15 30
- Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja 25 - - - - - - 25
- Krisztian Hideg AKK Sveta Nedelja - - 25 - - - - 25
- Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje 10 - 8 - - - - 18
- Marino Ivančić AK Buzet Autosport - - - - - - 12 12
- Igor Mandić AK HBT Racing 6 - 4 - - - - 10
- Igor Krišto AK RI Autosport - - - - - od od 0
- Zlatko Brozović Belson Nostalgija od - - - - - - 0
- Željko Magličić AK INA Delta od - - - - - - 0
- Igor Vukmirović AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - 0
- Davor Preksavec AK Zagorje Oroslavje - - od - - - - 0
- Toni Malinarich AK D.T. - - - - od - - 0
- Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - od - 0
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje 25 - 25 - - - - 50
2. David Pelicar AK D.T. - - - - 25 - - 25
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Branko Jemrić AK AD-Astra 25 - 25 - - - - 50
- Igor Mandić AK HBT Racing 15 - 12 - - - - 27
- David Pelicar AK D.T. - - - - - - 18 18
- Željko Magličić AK INA Delta od - - - - - - 0
- Igor Vukmirović AK Zagorje Oroslavje od - - - - - - 0
- Davor Preksavec AK Zagorje Oroslavje - - od - - - - 0
- Toni Malinarich AK D.T. - - - - od - - 0
- Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - od - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport - - - - - od - 25
 
GRUPA H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Zlatko Brozović Belson Nostalgija od - - - - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI