AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
8. NAGRADA DANI DUBRAVE '14
Zagreb, 15.06.2014.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 603 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2:13,372 0:00,000 12
2. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:13,818 0:00,446 10
3. 7 746 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:14,474 0:01,102 8
4. 7 713 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2:15,061 0:01,689 7
5. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio 2.0 RS 2:17,470 0:04,098 6
6. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 2:18,968 0:05,596 5
7. 5 501 Ivan Srebačić AK Dubrava Yugo 2:19,115 0:05,743 4
8. 6 602 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 2:19,350 0:05,978 3
9. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:19,553 0:06,181 2
10. 3 332 Marko Mirosavljević SAK Samobor Renault Clio RS 2:20,515 0:07,143 1
11. 7 727 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Yugo 2:21,623 0:08,251 -
12. 5 502 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:22,093 0:08,721 -
13. 5 515 Marko Čerljenko AK Pula-Rovinj Yugo 2:22,549 0:09,177 -
14. 5 550 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:22,568 0:09,196 -
15. 7 716 Vjekoslav Čičko AK INA Delta Fiat 500 Suzuki 2:22,754 0:09,382 -
16. 5 508 Josip Kekić AK HBT Racing Peugeot 106 2:22,766 0:09,394 -
17. 3 303 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta ST 2:23,053 0:09,681 -
18. 4 405 Ivica Magdić AK Dubrava Fiat Cinquecento 2:23,656 0:10,284 -
19. 7 702 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 2:23,877 0:10,505 -
20. 2 204 Krešo Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:24,030 0:10,658 -
21. 6 673 Sandi Garguljak AK Stubaki Renault Clio RS 2:24,405 0:11,033 -
22. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:24,860 0:11,488 -
23. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:25,395 0:12,023 -
24. 5 522 Saša Čaklović AKK Zanatlija Yugo 2:25,467 0:12,095 -
25. 5 524 Mario Hernaut AKK Zanatlija Yugo 2:25,596 0:12,224 -
26. 7 703 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:25,653 0:12,281 -
27. 2 296 Vedran Rustić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:26,249 0:12,877 -
28. 5 511 Vedran Delimar AK Stubaki VW Polo 16V 2:26,762 0:13,390 -
29. 4 404 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:27,533 0:14,161 -
30. 6 677 Matija Birt AK HBT Racing Hyundai Accent 2:27,983 0:14,611 -
31. 5 505 Ante Barić AK RTZ Zastava 128 2:28,247 0:14,875 -
32. 2 297 Filip Agić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:28,336 0:14,964 -
33. 2 273 Toni Zupčić AK RTZ Citroën Saxo 2:28,414 0:15,042 -
34. 7 740 Marko Bartoniček AKK Zanatlija Yugo 2:30,207 0:16,835 -
35. 5 593 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 2:30,678 0:17,306 -
36. 3 309 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio 2:31,677 0:18,305 -
37. 2 221 Damir Petrović AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 2:32,764 0:19,392 -
38. 4 416 Sandi Andrejević AK Opatija Fiat 127 2:34,582 0:21,210 -
39. 5 536 Danijel Boban AK Dubrava Yugo 55 2:34,630 0:21,258 -
40. 5 517 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 2:34,997 0:21,625 -
41. 1 106 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:35,393 0:22,021 -
42. 5 519 Armend Jahaj AMK Dugo Selo Peugeot 106 2:35,404 0:22,032 -
43. 1 102 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:35,546 0:22,174 -
44. 5 531 Tin Tomljanović AK Delta Sport Citroën Saxo 2:36,211 0:22,839 -
45. 1 105 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 2:37,258 0:23,886 -
46. 5 575 Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo Yugo 2:40,898 0:27,526 -
47. 6 679 Tomislav Kezele AK HBT Racing Hyundai Accent 2:41,794 0:28,422 -
48. 1 116 Dadian Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:42,334 0:28,962 -
49. 6 649 Željko Magličić AK INA Delta Seat ibiza 2:43,516 0:30,144 -
50. 5 528 Mario Švaljek AMK Dugo Selo Yugo 2:45,624 0:32,252 -
51. 1 122 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 2:46,072 0:32,700 -
52. 1 110 Dalibor Bajić AK Dubrava Yugo 2:47,583 0:34,211 -
53. 2 227 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo 2:47,995 0:34,623 -
54. 5 572 Dean Runtas SAK Samobor VW Golf GTi 2:52,079 0:38,707 -
55. 6 664 Tomislav Legin AK Zagorje Oroslavje VW Golf 1.8 Turbo 2:54,886 0:41,514 -
56. 5 553 Nicol Baričević AK HBT Racing Citroën Saxo 2:55,518 0:42,146 -
57. 7 774 Antonia Vukmirović AK Zagorje Oroslavje Opel Astra 2:59,841 0:46,469 -
58. 5 571 Nikola Ferek AKK Zanatlija VW Golf GTi 3:00,286 0:46,914 -
59. 1 145 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 3:01,012 0:47,640 -
60. 1 109 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 3:12,090 0:58,718 -
61. 5 542 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo 3:17,775 1:04,403 -
62. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 4:03,617 1:50,245 -
- 4 418 Stjepan Zlodi Klub Belson Nostalgija Zastava 750 isključen -
- 4 482 Ivan Smolek AKK Zanatlija Zastava 850 isključen -
- 5 516 Igor Mandić AK HBT Racing Yugo odustao -
- 6 605 Mladen Mihoci AK Delta Renault Clio RS odustao -
- 6 632 Vladimir Brkičić AK Delta Sport Nissan Almera nije startao -
- 6 646 Teedy Vlaisavljević Klub Belson Nostalgija Renault 5 GT Turbo nije startao -
 
GRUPA I
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio 2.0 RS 2:17,470 0:00,000 12
2. 3 332 Marko Mirosavljević SAK Samobor Renault Clio RS 2:20,515 0:03,045 10
3. 3 303 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta ST 2:23,053 0:05,583 8
4. 2 204 Krešo Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:24,030 0:06,560 7
5. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:24,860 0:07,390 6
6. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:25,395 0:07,925 5
7. 2 296 Vedran Rustić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:26,249 0:08,779 4
8. 2 297 Filip Agić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:28,336 0:10,866 3
9. 2 273 Toni Zupčić AK RTZ Citroën Saxo 2:28,414 0:10,944 2
10. 3 309 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio 2:31,677 0:14,207 1
11. 2 221 Damir Petrović AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 2:32,764 0:15,294 -
12. 1 106 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:35,393 0:17,923 -
13. 1 102 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:35,546 0:18,076 -
14. 1 105 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 2:37,258 0:19,788 -
15. 1 116 Dadian Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:42,334 0:24,864 -
16. 1 122 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 2:46,072 0:28,602 -
17. 1 110 Dalibor Bajić AK Dubrava Yugo 2:47,583 0:30,113 -
18. 2 227 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo 2:47,995 0:30,525 -
19. 1 145 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 3:01,012 0:43,542 -
20. 1 109 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 3:12,090 0:54,620 -
21. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 4:03,617 1:46,147 -
 
GRUPA II
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 603 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2:13,372 0:00,000 12
2. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 2:18,968 0:05,596 10
3. 5 501 Ivan Srebačić AK Dubrava Yugo 2:19,115 0:05,743 8
4. 6 602 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 2:19,350 0:05,978 7
5. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:19,553 0:06,181 6
6. 5 502 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:22,093 0:08,721 5
7. 5 515 Marko Čerljenko AK Pula-Rovinj Yugo 2:22,549 0:09,177 4
8. 5 550 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:22,568 0:09,196 3
9. 5 508 Josip Kekić AK HBT Racing Peugeot 106 2:22,766 0:09,394 2
10. 4 405 Ivica Magdić AK Dubrava Fiat Cinquecento 2:23,656 0:10,284 1
11. 6 673 Sandi Garguljak AK Stubaki Renault Clio RS 2:24,405 0:11,033 -
12. 5 522 Saša Čaklović AKK Zanatlija Yugo 2:25,467 0:12,095 -
13. 5 524 Mario Hernaut AKK Zanatlija Yugo 2:25,596 0:12,224 -
14. 5 511 Vedran Delimar AK Stubaki VW Polo 16V 2:26,762 0:13,390 -
15. 4 404 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:27,533 0:14,161 -
16. 6 677 Matija Birt AK HBT Racing Hyundai Accent 2:27,983 0:14,611 -
17. 5 505 Ante Barić AK RTZ Zastava 128 2:28,247 0:14,875 -
18. 5 593 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 2:30,678 0:17,306 -
19. 4 416 Sandi Andrejević AK Opatija Fiat 127 2:34,582 0:21,210 -
20. 5 536 Danijel Boban AK Dubrava Yugo 55 2:34,630 0:21,258 -
21. 5 517 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 2:34,997 0:21,625 -
22. 5 519 Armend Jahaj AMK Dugo Selo Peugeot 106 2:35,404 0:22,032 -
23. 5 531 Tin Tomljanović AK Delta Sport Citroën Saxo 2:36,211 0:22,839 -
24. 5 575 Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo Yugo 2:40,898 0:27,526 -
25. 6 679 Tomislav Kezele AK HBT Racing Hyundai Accent 2:41,794 0:28,422 -
26. 6 649 Željko Magličić AK INA Delta Seat ibiza 2:43,516 0:30,144 -
27. 5 528 Mario Švaljek AMK Dugo Selo Yugo 2:45,624 0:32,252 -
28. 5 572 Dean Runtas SAK Samobor VW Golf GTi 2:52,079 0:38,707 -
29. 6 664 Tomislav Legin AK Zagorje Oroslavje VW Golf 1.8 Turbo 2:54,886 0:41,514 -
30. 5 553 Nicol Baričević AK HBT Racing Citroën Saxo 2:55,518 0:42,146 -
31. 5 571 Nikola Ferek AKK Zanatlija VW Golf GTi 3:00,286 0:46,914 -
32. 5 542 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo 3:17,775 1:04,403 -
- 4 418 Stjepan Zlodi Klub Belson Nostalgija Zastava 750 isključen -
- 4 482 Ivan Smolek AKK Zanatlija Zastava 850 isključen -
- 5 516 Igor Mandić AK HBT Racing Yugo odustao -
- 6 605 Mladen Mihoci AK Delta Renault Clio RS odustao -
- 6 632 Vladimir Brkičić AK Delta Sport Nissan Almera nije startao -
- 6 646 Teedy Vlaisavljević Klub Belson Nostalgija Renault 5 GT Turbo nije startao -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 404 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:27,533 0:00,000 12
2. 5 553 Nicol Baričević AK HBT Racing Citroën Saxo 2:55,518 0:27,985 10
3. 7 774 Antonia Vukmirović AK Zagorje Oroslavje Opel Astra 2:59,841 0:32,308 8
4. 1 145 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 3:01,012 0:33,479 7
5. 1 109 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 3:12,090 0:44,557 6
6. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 4:03,617 1:36,084 5
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 505 Ante Barić AK RTZ Zastava 128 2:28,247 0:00,000 12
2. 4 416 Sandi Andrejević AK Opatija Fiat 127 2:34,582 0:06,335 10
3. 5 517 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 2:34,997 0:06,750 8
4. 5 531 Tin Tomljanović AK Delta Sport Citroën Saxo 2:36,211 0:07,964 7
5. 5 575 Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo Yugo 2:40,898 0:12,651 6
6. 1 116 Dadian Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:42,334 0:14,087 5
7. 7 774 Antonia Vukmirović AK Zagorje Oroslavje Opel Astra 2:59,841 0:31,594 4
8. 5 542 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo 3:17,775 0:49,528 3
9. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 4:03,617 1:35,370 2
- 4 418 Stjepan Zlodi Klub Belson Nostalgija Zastava 750 isključen -
- 6 646 Teedy Vlaisavljević Klub Belson Nostalgija Renault 5 GT Turbo nije startao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 106 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:35,393 0:00,000 12
2. 1 102 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:35,546 0:00,153 10
3. 1 105 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 2:37,258 0:01,865 8
4. 1 116 Dadian Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:42,334 0:06,941 7
5. 1 122 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 2:46,072 0:10,679 6
6. 1 110 Dalibor Bajić AK Dubrava Yugo 2:47,583 0:12,190 5
7. 1 145 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 3:01,012 0:25,619 4
8. 1 109 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 3:12,090 0:36,697 3
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 204 Krešo Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:24,030 0:00,000 12
2. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:24,860 0:00,830 10
3. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:25,395 0:01,365 8
4. 2 296 Vedran Rustić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:26,249 0:02,219 7
5. 2 297 Filip Agić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:28,336 0:04,306 6
6. 2 273 Toni Zupčić AK RTZ Citroën Saxo 2:28,414 0:04,384 5
7. 2 221 Damir Petrović AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 2:32,764 0:08,734 4
8. 2 227 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo 2:47,995 0:23,965 3
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio 2.0 RS 2:17,470 0:00,000 12
2. 3 332 Marko Mirosavljević SAK Samobor Renault Clio RS 2:20,515 0:03,045 10
3. 3 303 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta ST 2:23,053 0:05,583 8
4. 3 309 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio 2:31,677 0:14,207 7
5. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 4:03,617 1:46,147 6
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:19,553 0:00,000 12
2. 4 405 Ivica Magdić AK Dubrava Fiat Cinquecento 2:23,656 0:04,103 10
3. 4 404 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:27,533 0:07,980 8
4. 4 416 Sandi Andrejević AK Opatija Fiat 127 2:34,582 0:15,029 7
- 4 418 Stjepan Zlodi Klub Belson Nostalgija Zastava 750 isključen -
- 4 482 Ivan Smolek AKK Zanatlija Zastava 850 isključen -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 501 Ivan Srebačić AK Dubrava Yugo 2:19,115 0:00,000 12
2. 5 502 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:22,093 0:02,978 10
3. 5 515 Marko Čerljenko AK Pula-Rovinj Yugo 2:22,549 0:03,434 8
4. 5 550 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:22,568 0:03,453 7
5. 5 508 Josip Kekić AK HBT Racing Peugeot 106 2:22,766 0:03,651 6
6. 5 522 Saša Čaklović AKK Zanatlija Yugo 2:25,467 0:06,352 5
7. 5 524 Mario Hernaut AKK Zanatlija Yugo 2:25,596 0:06,481 4
8. 5 511 Vedran Delimar AK Stubaki VW Polo 16V 2:26,762 0:07,647 3
9. 5 505 Ante Barić AK RTZ Zastava 128 2:28,247 0:09,132 2
10. 5 593 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 2:30,678 0:11,563 1
11. 5 536 Danijel Boban AK Dubrava Yugo 55 2:34,630 0:15,515 -
12. 5 517 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 2:34,997 0:15,882 -
13. 5 519 Armend Jahaj AMK Dugo Selo Peugeot 106 2:35,404 0:16,289 -
14. 5 531 Tin Tomljanović AK Delta Sport Citroën Saxo 2:36,211 0:17,096 -
15. 5 575 Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo Yugo 2:40,898 0:21,783 -
16. 5 528 Mario Švaljek AMK Dugo Selo Yugo 2:45,624 0:26,509 -
17. 5 572 Dean Runtas SAK Samobor VW Golf GTi 2:52,079 0:32,964 -
18. 5 553 Nicol Baričević AK HBT Racing Citroën Saxo 2:55,518 0:36,403 -
19. 5 571 Nikola Ferek AKK Zanatlija VW Golf GTi 3:00,286 0:41,171 -
20. 5 542 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo 3:17,775 0:58,660 -
- 5 516 Igor Mandić AK HBT Racing Yugo odustao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 603 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2:13,372 0:00,000 12
2. 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 2:18,968 0:05,596 10
3. 6 602 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 2:19,350 0:05,978 8
4. 6 673 Sandi Garguljak AK Stubaki Renault Clio RS 2:24,405 0:11,033 7
5. 6 677 Matija Birt AK HBT Racing Hyundai Accent 2:27,983 0:14,611 6
6. 6 679 Tomislav Kezele AK HBT Racing Hyundai Accent 2:41,794 0:28,422 5
7. 6 649 Željko Magličić AK INA Delta Seat ibiza 2:43,516 0:30,144 4
8. 6 664 Tomislav Legin AK Zagorje Oroslavje VW Golf 1.8 Turbo 2:54,886 0:41,514 3
- 6 605 Mladen Mihoci AK Delta Renault Clio RS odustao -
- 6 632 Vladimir Brkičić AK Delta Sport Nissan Almera nije startao -
- 6 646 Teedy Vlaisavljević Klub Belson Nostalgija Renault 5 GT Turbo nije startao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:13,818 0:00,000 12
2. 7 746 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:14,474 0:00,656 10
3. 7 713 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2:15,061 0:01,243 8
4. 7 727 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Yugo 2:21,623 0:07,805 7
5. 7 716 Vjekoslav Čičko AK INA Delta Fiat 500 Suzuki 2:22,754 0:08,936 6
6. 7 702 Danijel Dominko AK Dubrava Yugo 2:23,877 0:10,059 5
7. 7 703 Hrvoje Dominko AK Dubrava Yugo 2:25,653 0:11,835 4
8. 7 740 Marko Bartoniček AKK Zanatlija Yugo 2:30,207 0:16,389 3
9. 7 774 Antonia Vukmirović AK Zagorje Oroslavje Opel Astra 2:59,841 0:46,023 2
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK PULA-ROVINJ 12 Nenad Damarija K4 12 Hrvoje Belinić K6 10 Domagoj Belinić K7 34
2. AK DUBRAVA 12 Ivan Srebačić K5 10 Davor Čosić K5 10 Ivica Magdić K4 32
3. SAK SAMOBOR 12 Goran Laušin K3 10 Marko Mirosavljević K3 10 Dario Mučnjak K2 32
4. AKK ZANATLIJA 12 Krešo Merlić K2 12 Danijel Babić K1 7 Dadian Babić K1 31
5. AK OPATIJA 12 Nino Andrejević K7 7 Sandi Andrejević K4 - 19
6. AK HBT RACING 6 Josip Kekić K5 6 Matija Birt K6 5 Tomislav Kezele K6 17
7. AK INA DELTA 6 Vjekoslav Čičko K7 6 Jelica Vrlazić K3 4 Željko Magličić K6 16
8. AK BUZET AUTOSPORT 10 Igor Bogović K1 3 Mia Ozvačić K1 - 13
9. AAMK SVEUČILIŠTE 8 Tomislav Višević K1 4 Mirela Stern K1 - 12
10. AK SKOK RACING 10 Marino Milokanović K6 - - 10
11. AK STUBAKI 7 Sandi Garguljak K6 3 Vedran Delimar K5 - 10
12. AKK VELIKA GORICA 8 Denis Nišević K7 - - 8
13. AK RTZ 5 Toni Zupčić K2 2 Ante Barić K5 1 Natanel Petrov K5 8
14. AK RAGUSA RACING 7 Mladen Đajić K7 - - 7
15. AK ZAGORJE OROSLAVJE 3 Tomislav Legin K6 2 Antonia Vukmirović K7 - 5