AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
1. NAGRADA GENERALSKOG STOLA '14
Generalski Stol, 28.06.2014.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:01,493 0:00,000 12
2. 6 603 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2:02,823 0:01,330 10
3. 7 716 Vjekoslav Čičko AK INA Delta Fiat 500 Suzuki 2:03,276 0:01,783 8
4. 7 746 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:04,343 0:02,850 7
5. 6 602 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 2:04,791 0:03,298 6
6. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio 2.0 RS 2:05,653 0:04,160 5
7. 5 508 Josip Kekić AK HBT Racing Peugeot 106 2:06,054 0:04,561 4
8. 5 502 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:06,520 0:05,027 3
9. 3 332 Marko Mirosavljević SAK Samobor Renault Clio RS 2:06,529 0:05,036 2
10. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:06,626 0:05,133 1
11. 5 501 Ivan Srebačić AK Dubrava Yugo 2:06,754 0:05,261 -
12. 2 204 Krešo Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:09,427 0:07,934 -
13. 4 405 Ivica Magdić AK Dubrava Fiat Cinquecento 2:10,236 0:08,743 -
14. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:10,479 0:08,986 -
15. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:10,588 0:09,095 -
16. 5 511 Vedran Delimar AK Stubaki VW Polo 16V 2:11,929 0:10,436 -
17. 2 296 Vedran Rustić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:12,985 0:11,492 -
18. 6 677 Matija Birt AK HBT Racing Hyundai Accent 2:13,875 0:12,382 -
19. 2 297 Filip Agić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:14,274 0:12,781 -
20. 2 221 Damir Petrović AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 2:15,976 0:14,483 -
21. 4 404 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:16,889 0:15,396 -
22. 4 416 Sandi Andrejević AK Opatija Fiat 127 2:17,003 0:15,510 -
23. 1 102 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:17,829 0:16,336 -
24. 1 106 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:17,848 0:16,355 -
25. 2 246 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio 2:20,316 0:18,823 -
26. 1 105 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 2:20,365 0:18,872 -
27. 6 679 Tomislav Kezele AK HBT Racing Hyundai Accent 2:20,762 0:19,269 -
28. 3 309 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio 2:21,173 0:19,680 -
29. 6 649 Željko Magličić AK INA Delta Seat ibiza 2:22,073 0:20,580 -
30. 5 579 Roko Krsnik AK INA Delta Honda Civic 2:22,293 0:20,800 -
31. 4 482 Ivan Smolek AKK Zanatlija Zastava 850 2:22,811 0:21,318 -
32. 6 664 Tomislav Legin AK Zagorje Oroslavje VW Golf 1.8 Turbo 2:26,613 0:25,120 -
33. 1 122 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 2:31,839 0:30,346 -
34. 1 116 Dadian Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:32,739 0:31,246 -
35. 5 572 Dean Runtas SAK Samobor VW Golf GTi 2:33,502 0:32,009 -
36. 1 145 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 2:35,194 0:33,701 -
37. 1 109 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:36,461 0:34,968 -
38. 5 553 Nicol Baričević AK HBT Racing Citroën Saxo 2:47,007 0:45,514 -
39. 6 632 Vladimir Brkičić AK Delta Sport Nissan Almera 2:55,578 0:54,085 -
40. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 3:17,350 1:15,857 -
- 3 303 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta ST nije startao -
- 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST nije startao -
 
GRUPA I
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio 2.0 RS 2:05,653 0:00,000 12
2. 3 332 Marko Mirosavljević SAK Samobor Renault Clio RS 2:06,529 0:00,876 10
3. 2 204 Krešo Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:09,427 0:03,774 8
4. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:10,479 0:04,826 7
5. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:10,588 0:04,935 6
6. 2 296 Vedran Rustić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:12,985 0:07,332 5
7. 2 297 Filip Agić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:14,274 0:08,621 4
8. 2 221 Damir Petrović AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 2:15,976 0:10,323 3
9. 1 102 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:17,829 0:12,176 2
10. 1 106 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:17,848 0:12,195 1
11. 2 246 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio 2:20,316 0:14,663 -
12. 1 105 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 2:20,365 0:14,712 -
13. 3 309 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio 2:21,173 0:15,520 -
14. 1 122 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 2:31,839 0:26,186 -
15. 1 116 Dadian Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:32,739 0:27,086 -
16. 1 145 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 2:35,194 0:29,541 -
17. 1 109 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:36,461 0:30,808 -
18. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 3:17,350 1:11,697 -
- 3 303 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta ST nije startao -
 
GRUPA II
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 603 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2:02,823 0:00,000 12
2. 6 602 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 2:04,791 0:01,968 10
3. 5 508 Josip Kekić AK HBT Racing Peugeot 106 2:06,054 0:03,231 8
4. 5 502 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:06,520 0:03,697 7
5. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:06,626 0:03,803 6
6. 5 501 Ivan Srebačić AK Dubrava Yugo 2:06,754 0:03,931 5
7. 4 405 Ivica Magdić AK Dubrava Fiat Cinquecento 2:10,236 0:07,413 4
8. 5 511 Vedran Delimar AK Stubaki VW Polo 16V 2:11,929 0:09,106 3
9. 6 677 Matija Birt AK HBT Racing Hyundai Accent 2:13,875 0:11,052 2
10. 4 404 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:16,889 0:14,066 1
11. 4 416 Sandi Andrejević AK Opatija Fiat 127 2:17,003 0:14,180 -
12. 6 679 Tomislav Kezele AK HBT Racing Hyundai Accent 2:20,762 0:17,939 -
13. 6 649 Željko Magličić AK INA Delta Seat ibiza 2:22,073 0:19,250 -
14. 5 579 Roko Krsnik AK INA Delta Honda Civic 2:22,293 0:19,470 -
15. 4 482 Ivan Smolek AKK Zanatlija Zastava 850 2:22,811 0:19,988 -
16. 6 664 Tomislav Legin AK Zagorje Oroslavje VW Golf 1.8 Turbo 2:26,613 0:23,790 -
17. 5 572 Dean Runtas SAK Samobor VW Golf GTi 2:33,502 0:30,679 -
18. 5 553 Nicol Baričević AK HBT Racing Citroën Saxo 2:47,007 0:44,184 -
19. 6 632 Vladimir Brkičić AK Delta Sport Nissan Almera 2:55,578 0:52,755 -
- 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST nije startao -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 404 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:16,889 0:00,000 12
2. 1 145 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 2:35,194 0:18,305 10
3. 1 109 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:36,461 0:19,572 8
4. 5 553 Nicol Baričević AK HBT Racing Citroën Saxo 2:47,007 0:30,118 7
5. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 3:17,350 1:00,461 6
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 677 Matija Birt AK HBT Racing Hyundai Accent 2:13,875 0:00,000 12
2. 4 416 Sandi Andrejević AK Opatija Fiat 127 2:17,003 0:03,128 10
3. 2 246 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio 2:20,316 0:06,441 8
4. 1 116 Dadian Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:32,739 0:18,864 7
5. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 3:17,350 1:03,475 6
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 102 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:17,829 0:00,000 12
2. 1 106 Danijel Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:17,848 0:00,019 10
3. 1 105 Tomislav Višević AAMK Sveučilište Yugo 2:20,365 0:02,536 8
4. 1 122 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 2:31,839 0:14,010 7
5. 1 116 Dadian Babić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:32,739 0:14,910 6
6. 1 145 Mirela Stern AAMK Sveučilište Yugo 2:35,194 0:17,365 5
7. 1 109 Mia Ozvačić AK Buzet Autosport Peugeot 106 2:36,461 0:18,632 4
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 204 Krešo Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:09,427 0:00,000 12
2. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX 2:10,479 0:01,052 10
3. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 2:10,588 0:01,161 8
4. 2 296 Vedran Rustić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:12,985 0:03,558 7
5. 2 297 Filip Agić AKK Zanatlija Peugeot 106 2:14,274 0:04,847 6
6. 2 221 Damir Petrović AK Pula-Rovinj Suzuki Swift 1.3 GTi 2:15,976 0:06,549 5
7. 2 246 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio 2:20,316 0:10,889 4
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 301 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio 2.0 RS 2:05,653 0:00,000 12
2. 3 332 Marko Mirosavljević SAK Samobor Renault Clio RS 2:06,529 0:00,876 10
3. 3 309 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio 2:21,173 0:15,520 8
4. 3 388 Jelica Vrlazić AK INA Delta Peugeot 306 1.8i 3:17,350 1:11,697 7
- 3 303 Marko Domitrek AK Dubrava Ford Fiesta ST nije startao -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:06,626 0:00,000 12
2. 4 405 Ivica Magdić AK Dubrava Fiat Cinquecento 2:10,236 0:03,610 10
3. 4 404 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:16,889 0:10,263 8
4. 4 416 Sandi Andrejević AK Opatija Fiat 127 2:17,003 0:10,377 7
5. 4 482 Ivan Smolek AKK Zanatlija Zastava 850 2:22,811 0:16,185 6
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 508 Josip Kekić AK HBT Racing Peugeot 106 2:06,054 0:00,000 12
2. 5 502 Davor Čosić AK Dubrava Yugo 2:06,520 0:00,466 10
3. 5 501 Ivan Srebačić AK Dubrava Yugo 2:06,754 0:00,700 8
4. 5 511 Vedran Delimar AK Stubaki VW Polo 16V 2:11,929 0:05,875 7
5. 5 579 Roko Krsnik AK INA Delta Honda Civic 2:22,293 0:16,239 6
6. 5 572 Dean Runtas SAK Samobor VW Golf GTi 2:33,502 0:27,448 5
7. 5 553 Nicol Baričević AK HBT Racing Citroën Saxo 2:47,007 0:40,953 4
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 603 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2:02,823 0:00,000 12
2. 6 602 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 2:04,791 0:01,968 10
3. 6 677 Matija Birt AK HBT Racing Hyundai Accent 2:13,875 0:11,052 8
4. 6 679 Tomislav Kezele AK HBT Racing Hyundai Accent 2:20,762 0:17,939 7
5. 6 649 Željko Magličić AK INA Delta Seat ibiza 2:22,073 0:19,250 6
6. 6 664 Tomislav Legin AK Zagorje Oroslavje VW Golf 1.8 Turbo 2:26,613 0:23,790 5
7. 6 632 Vladimir Brkičić AK Delta Sport Nissan Almera 2:55,578 0:52,755 4
- 6 641 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST nije startao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 2:01,493 0:00,000 12
2. 7 716 Vjekoslav Čičko AK INA Delta Fiat 500 Suzuki 2:03,276 0:01,783 10
3. 7 746 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:04,343 0:02,850 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK PULA-ROVINJ 12 Hrvoje Belinić K6 12 Nenad Damarija K4 8 Domagoj Belinić K7 32
2. SAK SAMOBOR 12 Goran Laušin K3 10 Marko Mirosavljević K3 10 Dario Mučnjak K2 32
3. AK DUBRAVA 10 Goran Sruk K6 10 Davor Čosić K5 10 Ivica Magdić K4 30
4. AKK ZANATLIJA 12 Krešo Merlić K2 10 Danijel Babić K1 7 Vedran Rustić K2 29
5. AK HBT RACING 12 Josip Kekić K5 8 Matija Birt K6 7 Tomislav Kezele K6 27
6. AK INA DELTA 10 Vjekoslav Čičko K7 7 Jelica Vrlazić K3 6 Željko Magličić K6 23
7. AK OPATIJA 12 Nino Andrejević K7 7 Sandi Andrejević K4 - 19
8. AK BUZET AUTOSPORT 12 Igor Bogović K1 4 Mia Ozvačić K1 - 16
9. AAMK SVEUČILIŠTE 8 Tomislav Višević K1 5 Mirela Stern K1 - 13
10. AK STUBAKI 7 Vedran Delimar K5 - - 7
11. AK ZAGORJE OROSLAVJE 5 Tomislav Legin K6 - - 5
12. AK DELTA SPORT 4 Vladimir Brkičić K6 - - 4