BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
PETROČ-ILIRSKA BISTRICA '15
Ilirska Bistrica (SVN), 28.-30.08.2015.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:00,500 0:00,000 10
2. 56 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:01,990 0:01,490 8
3. 141 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:06,280 0:05,780 6
4. 126 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:16,190 0:15,690 5
5. 128 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:19,770 0:19,270 4
6. 83 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 5:26,380 0:25,880 3
7. 58 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 5:27,380 0:26,880 2
8. 144 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 5:38,930 0:38,430 1
9. 68 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:39,780 0:39,280 -
10. 151 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:42,550 0:42,050 -
11. 133 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 5:45,880 0:45,380 -
12. 154 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:46,470 0:45,970 -
13. 79 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:49,420 0:48,920 -
14. 107 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 5:53,450 0:52,950 -
15. 88 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 5:57,990 0:57,490 -
16. 87 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:58,760 0:58,260 -
17. 66 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 2.5 5:59,270 0:58,770 -
18. 102 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:03,080 1:02,580 -
19. 63 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 6:04,740 1:04,240 -
20. 119 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 6:07,080 1:06,580 -
21. 93 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 6:07,480 1:06,980 -
22. 89 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:15,550 1:15,050 -
23. 101 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:22,640 1:22,140 -
24. 105 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:26,320 1:25,820 -
25. 112 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:28,160 1:27,660 -
- 109 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 CN20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Luno Feriss Alfa V6 3.0 4:34,860 0:00,000 10
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 88 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 5:57,990 0:00,000 23
2. 87 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:58,760 0:00,770 17,5
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:42,550 0:00,000 24
2. 154 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:46,470 0:03,920 18,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 5:06,280 0:00,000 25
2. 144 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 5:38,930 0:32,650 19,5
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:22,640 0:00,000 23,5
2. 105 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:26,320 0:03,680 18
3. 112 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:28,160 0:05,520 14,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 133 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 5:45,880 0:00,000 24
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 126 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:16,190 0:00,000 25
2. 128 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:19,770 0:03,580 19,5
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 5:53,450 0:00,000 22
2. 119 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 6:07,080 0:13,630 15
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:03,080 0:00,000 21
- 109 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 nije startao -
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 93 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 6:07,480 0:00,000 20
2. 89 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:15,550 0:08,070 15
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 83 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 5:26,380 0:00,000 24
2. 79 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:49,420 0:23,040 17,5
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 68 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:39,780 0:00,000 23
2. 66 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 2.5 5:59,270 0:19,490 16,5
3. 63 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 6:04,740 0:24,960 12,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 CN20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Luno Feriss Alfa V6 3.0 4:34,860 0:00,000 25
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:00,500 0:00,000 25
2. 56 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:01,990 0:01,490 19,5
3. 58 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 5:27,380 0:26,880 15,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Szasz CN20 25 Laszlo Hernadi A9 24 Žarko Knego N3 74
2. AK RIJEKA 25 Siniša Krainc E1-23 24 Dejan Kopajtić E1-16 24 Marko Ćoza A7 73
3. AK SOLIN 22 Ivan Bekavac A6 21 Neven Križanac E1-14 15 Ivan Batalić E1-15 58
4. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 23 Miroslav Herceg E1-17 - 48
5. AKK ZANATLIJA 23,5 Sven Gorup A7 15,5 Domagoj Pereković E1-23 - 39
6. AK ZAGREB RACING TEAM 19,5 Juraj Puškar A9 - - 19,5
7. AK TROGIR 18 Nikola Rožić A6 - - 18
8. AK RI AUTOSPORT 17,5 Mario Jurišić E1-16 - - 17,5
9. AK KLEK 16,5 Igor Grdić E1-17 - - 16,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA