BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
34. BUZETSKI DANI '15
Buzet, 18.-20.09.2015.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 118 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:23,565 0:00,000 10
2. 123 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 5:30,585 0:07,020 8
3. 90 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:30,943 0:07,378 6
4. 231 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:36,342 0:12,777 5
5. 37 E1-11 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 5:39,858 0:16,293 4
6. 196 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 5:40,669 0:17,104 3
7. 218 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:41,550 0:17,985 2
8. 92 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 5:43,028 0:19,463 1
9. 221 A8 Sebastijan Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 5:48,827 0:25,262 -
10. 211 A7 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Peugeot 208 R2 5:50,096 0:26,531 -
11. 80 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:54,217 0:30,652 -
12. 94 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 5:54,587 0:31,022 -
13. 119 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:54,818 0:31,253 -
14. 109 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:55,018 0:31,453 -
15. 180 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:56,296 0:32,731 -
16. 186 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 5:56,857 0:33,292 -
17. 182 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:56,900 0:33,335 -
18. 111 E1-17 Silvio Stefanović AKK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams 5:57,263 0:33,698 -
19. 39 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 850 5:58,088 0:34,523 -
20. 110 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 5:58,264 0:34,699 -
21. 181 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:59,768 0:36,203 -
22. 77 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 6:00,171 0:36,606 -
23. 47 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:05,209 0:41,644 -
24. 212 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:05,832 0:42,267 -
25. 223 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Seat Ibiza 6:10,037 0:46,472 -
26. 112 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 2.5 6:11,469 0:47,904 -
27. 82 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 6:11,469 0:47,904 -
28. 214 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:14,756 0:51,191 -
29. 98 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 1.8 16V 6:16,251 0:52,686 -
30. 84 N2 Martino Bradarić AK Solin Peugeto 106 1.6 6:18,510 0:54,945 -
31. 53 E1-14 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 6:19,013 0:55,448 -
32. 202 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:19,513 0:55,948 -
33. 78 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:20,202 0:56,637 -
34. 113 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 6:20,845 0:57,280 -
35. 43 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava 1000 Proto 6:21,379 0:57,814 -
36. 76 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 6:21,838 0:58,273 -
37. 51 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 6:26,432 1:02,867 -
38. 205 A6 Marko Ćoza AK Rijeka Škoda Felicia Kit Car 6:27,278 1:03,713 -
39. 81 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:30,480 1:06,915 -
40. 126 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa 2.0 Turbo 6:32,128 1:08,563 -
41. 40 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 6:33,489 1:09,924 -
42. 133 E1-23 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 6:35,278 1:11,713 -
43. 187 N3 Luka Latinović AK Delta Sport Ford Fiesta ST 6:35,665 1:12,100 -
44. 54 E1-14 Novica Stella AK Solin Suzuki Swift 1.3 GTi 6:35,896 1:12,331 -
45. 71 E1-14 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:41,398 1:17,833 -
46. 203 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:42,136 1:18,571 -
47. 83 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 6:42,663 1:19,098 -
48. 209 A6 Robert Čulina AK Svigo Škoda Felicia 1.3 LXi 6:52,344 1:28,779 -
49. 204 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:53,429 1:29,864 -
50. 208 A6 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 7:00,199 1:36,634 -
51. 107 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 7:00,505 1:36,940 -
52. 85 N2 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 7:09,266 1:45,701 -
53. 72 E1-14 Jordan Matijašić AK Buzet Autosport Fiat 126 Bis Proto 7:10,268 1:46,703 -
54. 207 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 7:13,970 1:50,405 -
55. 79 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 7:43,781 2:20,216 -
- 38 E1-11 Vjekoslav Čičko AK INA Delta Fiat 500 Suzuki odustao -
- 41 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 odustao -
- 45 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 odustao -
- 46 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 odustao -
- 93 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V odustao -
- 121 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 124 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 194 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 232 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII odustao -
- 52 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 CN20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Luno Feriss Alfa V6 3.0 4:54,000 0:00,000 10
2. 16 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 5:09,798 0:15,798 8
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 82 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 6:11,469 0:00,000 22,5
2. 84 N2 Martino Bradarić AK Solin Peugeto 106 1.6 6:18,510 0:07,041 17
3. 81 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:30,480 0:19,011 13,5
4. 83 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 6:42,663 0:31,194 10,5
5. 85 N2 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 7:09,266 0:57,797 8
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 180 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:56,296 0:00,000 24,5
2. 186 N3 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type R 5:56,857 0:00,561 19
3. 182 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:56,900 0:00,604 15,5
4. 181 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:59,768 0:03,472 13
5. 187 N3 Luka Latinović AK Delta Sport Ford Fiesta ST 6:35,665 0:39,369 9
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 196 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 5:40,669 0:00,000 25
- 194 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:19,513 0:00,000 23,5
2. 205 A6 Marko Ćoza AK Rijeka Škoda Felicia Kit Car 6:27,278 0:07,765 18
3. 203 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:42,136 0:22,623 14,5
4. 209 A6 Robert Čulina AK Svigo Škoda Felicia 1.3 LXi 6:52,344 0:32,831 12
5. 204 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:53,429 0:33,916 10
6. 208 A6 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 7:00,199 0:40,686 8
7. 207 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 7:13,970 0:54,457 6
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 A7 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Peugeot 208 R2 5:50,096 0:00,000 23,5
2. 212 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:05,832 0:15,736 18
3. 214 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:14,756 0:24,660 14
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 218 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:41,550 0:00,000 24,5
2. 221 A8 Sebastijan Čepar AK Zrinski Honda Civic Type-R 5:48,827 0:07,277 19
3. 223 A8 Denis Nišević AKK Velika Gorica Seat Ibiza 6:10,037 0:28,487 14,5
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 231 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:36,342 0:00,000 25
- 232 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII odustao -
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 E1-11 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 5:39,858 0:00,000 23,5
2. 39 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 850 5:58,088 0:18,230 15
3. 43 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava 1000 Proto 6:21,379 0:41,521 12
4. 40 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 6:33,489 0:53,631 10
- 38 E1-11 Vjekoslav Čičko AK INA Delta Fiat 500 Suzuki odustao -
- 41 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 odustao -
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 47 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:05,209 0:00,000 22
2. 53 E1-14 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 6:19,013 0:13,804 17
3. 51 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 6:26,432 0:21,223 14
4. 54 E1-14 Novica Stella AK Solin Suzuki Swift 1.3 GTi 6:35,896 0:30,687 12
5. 71 E1-14 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:41,398 0:36,189 10
6. 72 E1-14 Jordan Matijašić AK Buzet Autosport Fiat 126 Bis Proto 7:10,268 1:05,059 8
- 45 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 odustao -
- 46 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 odustao -
- 52 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 nije startao -
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:54,217 0:00,000 22,5
2. 77 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 6:00,171 0:05,954 15
3. 78 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:20,202 0:25,985 12
4. 76 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 6:21,838 0:27,621 10
5. 79 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 7:43,781 1:49,564 8
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:30,943 0:00,000 24
2. 92 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 5:43,028 0:12,085 18
3. 94 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 5:54,587 0:23,644 14
4. 98 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 1.8 16V 6:16,251 0:45,308 10
5. 107 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 7:00,505 1:29,562 8
- 93 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 109 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:55,018 0:00,000 21
2. 111 E1-17 Silvio Stefanović AKK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams 5:57,263 0:02,245 15,5
3. 110 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 5:58,264 0:03,246 12
4. 112 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 2.5 6:11,469 0:16,451 10
5. 113 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 6:20,845 0:25,827 8
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 5:09,798 0:00,000 24,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 27 CN20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Luno Feriss Alfa V6 3.0 4:54,000 0:00,000 25
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 118 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:23,565 0:00,000 25
2. 123 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 5:30,585 0:07,020 19,5
3. 119 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:54,818 0:31,253 13,5
4. 126 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa 2.0 Turbo 6:32,128 1:08,563 10
5. 133 E1-23 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf 6:35,278 1:11,713 8
- 121 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 124 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Szasz CN20 25 Laszlo Hernady A9 24,5 Zoltan Balatincz D19 74,5
2. AK RIJEKA 25 Siniša Krainc E1-23 22,5 Igor Vičević A7 18 Dejan Kopajtić E1-16 65,5
3. AK OPATIJA MOTORSPORT 23,5 Viliam Prodan A7 22,5 Edi Kuharić E1-15 18 Mateo Butorac A7 64
4. AKK VELIKA GORICA 24,5 Filip Magdić N3 19,5 Dejan Dimitrijević E1-23 15,5 Silvio Stefanović E1-17 59,5
5. AK BUZET AUTOSPORT 22 Patrik Vivoda E1-14 19 Valter Nežić N3 15 Bojan Krota E1-15 56
6. AK SOLIN 17 Martino Bradarić N2 12 Ivan Batalić E1-15 12 Novica Stella E1-14 41
7. AKK PETAR KLEPAC 21 Miroslav Herceg E1-17 14 Bojan Juranić E1-18 - 35
8. AK RI AUTOSPORT 24 Mario Jurišić E1-16 10 Igor Krišto E1-23 - 34
9. AKK ŠIBENIK 24,5 Đani Varljen A8 - - 24,5
10. AK INA DELTA 23,5 Davor Fabijančić E1-11 - - 23,5
11. AKK ZANATLIJA 23,5 Sven Gorup A7 - - 23,5
12. AK DELTA TIMING 14 Duško Banjeglav A7 8 Tomislav Knez A6 - 22
13. AK BUZET 12 Denis Sandalj E1-11 8 Eđidio Benčić E1-16 - 20
14. AK ZRINSKI 19 Sebastijan Čepar A8 - - 19
15. AK OPATIJA 17 Nino Andrejević E1-16 - - 17
16. AK RAGUSA RACING 15 Mladen Đajić E1-11 - - 15
17. AK TROGIR 14,5 Nikola Rožić A6 - - 14,5
18. AK ŽUPA DUBROVAČKA 14 Deni Kmetović E1-14 - - 14
19. AK SVIGO 12 Robert Čulina A6 - - 12
20. AK KLEK 10 Igor Grdić E1-17 - - 10
21. AK R.T.Z. 10 Ante Barić E1-15 - - 10
22. AK DELTA SPORT 9 Luka Latinović N3 - - 9
23. AK SPLIT MOTORSPORT 8 Đani Alajbeg E1-17 - - 8
24. AK PULA-ROVINJ 8 David Damianich E1-23 - - 8
25. AKK SVETA NEDELJA 6 Borna Vlašić A6 - - 6
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA