BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
RZ MOTORSPORT-ČABAR '15
Čabar, 18.-19.07.2015.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:20,497 0:00,000 10
2. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 6:23,141 0:02,644 8
3. 12 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:33,142 0:12,645 6
4. 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 6:34,160 0:13,663 5
5. 5 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:35,619 0:15,122 4
6. 30 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 6:42,855 0:22,358 3
7. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:48,233 0:27,736 2
8. 291 E1-17 Silvio Stefanović AKK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams 6:52,700 0:32,203 1
9. 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 6:56,376 0:35,879 -
10. 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 6:57,883 0:37,386 -
11. 251 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:58,146 0:37,649 -
12. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 7:01,449 0:40,952 -
13. 203 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 850 7:02,458 0:41,961 -
14. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 7:02,969 0:42,472 -
15. 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:03,624 0:43,127 -
16. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 7:03,935 0:43,438 -
17. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 7:08,853 0:48,356 -
18. 131 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 7:12,287 0:51,790 -
19. 229 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 7:14,120 0:53,623 -
20. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 7:15,801 0:55,304 -
21. 14 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Peugeot 106 7:23,390 1:02,893 -
22. 206 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 7:24,781 1:04,284 -
23. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 7:24,962 1:04,465 -
24. 101 A6 Marsel Katić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 16V 7:25,551 1:05,054 -
25. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 2.5 7:28,091 1:07,594 -
26. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 7:29,597 1:09,100 -
27. 17 A7 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Peugeot 106 7:31,042 1:10,545 -
28. 52 N3 Luka Latinović AK Delta Sport Ford Fiesta ST 7:33,474 1:12,977 -
29. 16 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 7:35,215 1:14,718 -
30. 293 E1-17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 7:36,896 1:16,399 -
31. 311 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa 2.0 Turbo 7:40,420 1:19,923 -
32. 235 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,340 1:24,843 -
33. 24 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,998 1:25,501 -
34. 236 A6 Stipe Medić AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 7:51,750 1:31,253 -
35. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 8:02,454 1:41,957 -
36. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 8:23,739 2:03,242 -
37. 205 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava 1000 Proto 8:24,034 2:03,537 -
38. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 9:04,902 2:44,405 -
- 2 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 7 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V odustao -
- 11 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 41 N2 Denis Močibob AK Solin Peugeot 106 odustao -
- 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 241 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 odustao -
- 263 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 1.8 16V nije startao -
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:03,624 0:00,000 24,5
2. 131 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 7:12,287 0:08,663 18,5
3. 14 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Peugeot 106 7:23,390 0:19,766 15
- 41 N2 Denis Močibob AK Solin Peugeot 106 odustao -
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 7:08,853 0:00,000 24
2. 52 N3 Luka Latinović AK Delta Sport Ford Fiesta ST 7:33,474 0:24,621 17,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 6:34,160 0:00,000 25
- 2 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 A6 Marsel Katić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 16V 7:25,551 0:00,000 25
2. 16 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 LXi 7:35,215 0:09,664 19
3. 235 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,340 0:19,789 15,5
4. 24 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:45,998 0:20,447 13
5. 236 A6 Stipe Medić AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 7:51,750 0:26,199 10,5
6. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 8:02,454 0:36,903 8
7. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 8:23,739 0:58,188 6
- 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 6:57,883 0:00,000 23,5
2. 17 A7 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Peugeot 106 7:31,042 0:33,159 17,5
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:33,142 0:00,000 15
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:35,619 0:00,000 24,5
2. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:48,233 0:12,614 19
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 7:01,449 0:00,000 22
2. 203 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 850 7:02,458 0:01,009 16,5
3. 206 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 7:24,781 0:23,332 12
4. 205 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava 1000 Proto 8:24,034 1:22,585 10
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 229 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 7:14,120 0:00,000 20
2. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 9:04,902 1:50,782 15
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 251 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:58,146 0:00,000 22,5
2. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 7:15,801 0:17,655 15
3. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 7:24,962 0:26,816 12
4. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 7:29,597 0:31,451 10
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 30 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 6:42,855 0:00,000 24
2. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 7:02,969 0:20,114 16
- 7 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V odustao -
- 241 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 odustao -
- 263 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 1.8 16V nije startao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 291 E1-17 Silvio Stefanović AKK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams 6:52,700 0:00,000 23,5
2. 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 6:56,376 0:03,676 18
3. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 7:03,935 0:11,235 12,5
4. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 2.5 7:28,091 0:35,391 10
5. 293 E1-17 Zoran Grabović AK RI Autosport Opel Kadett C GT/E 7:36,896 0:44,196 8
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:20,497 0:00,000 25
2. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 6:23,141 0:02,644 19,5
3. 311 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa 2.0 Turbo 7:40,420 1:19,923 12
- 11 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 24,5 Laszlo Hernady A9 24,5 Hrvoje Čikor N2 74
2. AK RIJEKA 24 Dejan Kopajtić E1-16 23,5 Marko Ćoza A7 19,5 Siniša Krainc E1-23 67
3. AK SOLIN 22 Stipe Bekavac E1-11 15,5 Ivan Bekavac A6 15 Neven Križanac E1-14 52,5
4. AK BUZET AUTOSPORT 22,5 Bojan Krota E1-15 20 Patrik Vivoda E1-14 - 42,5
5. AK RI AUTOSPORT 16 Mario Jurišić E1-16 12 Igor Krišto E1-23 8 Zoran Grabović E1-17 36
6. AKK PETAR KLEPAC 17,5 Željko Pavičić A7 12,5 Miroslav Herceg E1-17 - 30
7. AK OPATIJA MOTORSPORT 25 Marsel Katić A6 - - 25
8. AKK VELIKA GORICA 23,5 Silvio Stefanović E1-17 - - 23,5
9. AK ZAGREB RACING TEAM 19 Juraj Puškar A9 - - 19
10. AK ŽUPA DUBROVAČKA 19 Marijo Barović A6 - - 19
11. AK DELTA SPORT 17,5 Luka Latinović N3 - - 17,5
12. AK RAGUSA RACING 16,5 Mladen Đajić E1-11 - - 16,5
13. AKK ŠIBENIK 15 Đani Varljen A8 - - 15
14. AK R.T.Z. 15 Ante Barić E1-15 - - 15
15. AK TROGIR 13 Nikola Rožić A6 - - 13
16. AK KLEK 10 Igor Grdić E1-17 - - 10
17. AK BUZET 10 Denis Sandalj E1-11 - - 10
18. AKK SVETA NEDELJA 6 Borna Vlašić A6 - - 6
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 24 Žarko Knego N3 18 Maro Franić E1-17 15 Đivo Franić N2 57
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE