BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
15. VELIKA NAGRADA CAZINA '15
Cazin (BIH), 15.-16.08.2015.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:07,899 0:00,000 10
2. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:12,466 0:04,567 8
3. 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 5:30,674 0:22,775 6
4. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:32,174 0:24,275 5
5. 12 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:38,169 0:30,270 4
6. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:38,599 0:30,700 3
7. 62 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:38,901 0:31,002 2
8. 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 5:47,053 0:39,154 1
9. 240 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 5:55,046 0:47,147 -
10. 229 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 5:57,437 0:49,538 -
11. 131 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 5:58,107 0:50,208 -
12. 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:58,337 0:50,438 -
13. 263 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 1.8 16V 6:02,279 0:54,380 -
14. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:02,697 0:54,798 -
15. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 6:03,416 0:55,517 -
16. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 6:03,587 0:55,688 -
17. 100 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:04,564 0:56,665 -
18. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 6:05,496 0:57,597 -
19. 208 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 850 6:05,574 0:57,675 -
20. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 2.5 6:10,143 1:02,244 -
21. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:12,928 1:05,029 -
22. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:22,015 1:14,116 -
23. 24 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:26,534 1:18,635 -
24. 236 A6 Stipe Medić AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:31,107 1:23,208 -
25. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 6:31,274 1:23,375 -
26. 20 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 6:35,493 1:27,594 -
27. 235 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:37,504 1:29,605 -
28. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:50,634 1:42,735 -
29. 118 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 7:16,210 2:08,311 -
30. 238 E1-14 Novica Stella AK Solin Suzuki Swift 1.3 GTi 7:19,195 2:11,296 -
31. 206 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 8:15,433 3:07,534 -
- 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V odustao -
- 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 odustao -
- 42 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX nije startao -
- 291 E1-17 Silvio Stefanović AKK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 CN20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Juno Alfa DTM 5:15,604 0:00,000 10
2. 26 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 6:35,963 1:20,359 8
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic VTi 1.6 5:58,107 0:00,000 24,5
2. 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:58,337 0:00,230 19
3. 100 N2 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:04,564 0:06,457 15
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:02,697 0:00,000 23,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 5:30,674 0:00,000 25
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:12,928 0:00,000 25,5
2. 24 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:26,534 0:13,606 20
3. 236 A6 Stipe Medić AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:31,107 0:18,179 16,5
4. 235 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:37,504 0:24,576 14
5. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:50,634 0:37,706 11,5
6. 118 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 7:16,210 1:03,282 9
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 5:47,053 0:00,000 24
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:32,174 0:00,000 25
2. 62 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:38,901 0:06,727 19,5
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 208 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 850 6:05,574 0:00,000 20
2. 20 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 6:35,493 0:29,919 15
3. 206 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 8:15,433 2:09,859 12
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 240 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 5:55,046 0:00,000 23
2. 229 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 5:57,437 0:02,391 17,5
3. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 6:03,416 0:08,370 13,5
4. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 6:31,274 0:36,228 10
5. 238 E1-14 Novica Stella AK Solin Suzuki Swift 1.3 GTi 7:19,195 1:24,149 8
- 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 odustao -
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 6:03,587 0:00,000 21
2. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 6:05,496 0:01,909 13,5
3. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:22,015 0:18,428 12
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:38,169 0:00,000 24
2. 263 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 1.8 16V 6:02,279 0:24,110 17
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:38,599 0:00,000 23,5
2. 295 E1-17 Igor Grdić AK Klek Alfa Romeo 75 2.5 6:10,143 0:31,544 15
- 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V odustao -
- 291 E1-17 Silvio Stefanović AKK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 6:35,963 0:00,000 24,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 CN20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Juno Alfa DTM 5:15,604 0:00,000 25
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:07,899 0:00,000 25
2. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:12,466 0:04,567 19,5
- 42 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 25 Laszlo Szasz CN20 24,5 Zoltan Balatincz D19 74,5
2. AK RIJEKA 24,5 Igor Vičević N2 24 Marko Ćoza A7 19,5 Siniša Krainc E1-23 68
3. AK SOLIN 16,5 Stipe Medić A6 15 Stipe Bekavac E1-11 14 Ivan Bekavac A6 45,5
4. AK RAGUSA RACING 20 Mladen Đajić E1-11 10 Igor Medan E1-14 . 30
5. AKK ZANATLIJA 25,5 Sven Gorup A6 - - 25,5
6. AK ZAGREB RACING TEAM 25 Juraj Puškar A9 - - 25
7. AK RI AUTOSPORT 24 Mario Jurišić E1-16 - - 24
8. AKK PETAR KLEPAC 23,5 Miroslav Herceg E1-17 - - 23,5
9. AK UČKA SPORT 23 Sergio Mišćenić E1-14 - - 23
10. AK R.T.Z. 21 Ante Barić E1-15 - - 21
11. AK TROGIR 20 Nikola Rožić A6 - - 20
12. AK BUZET AUTOSPORT 17,5 Patrik Vivoda E1-14 - - 17,5
13. AK ISTRA RACING TEAM 15 Sandro Miskić N2 - - 15
14. AK KLEK 15 Igor Grdić E1-17 - - 15
15. AK ŽUPA DUBROVAČKA 13,5 Deni Kmetović E1-14 - - 13,5
16. AKK SVETA NEDELJA 9 Borna Vlašić A6 - - 9
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA