BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
14. NAGRADA MALAČKE-SV.DUJAM '15
Malačka, 23.-24.05.2015.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 4:42,513 0:00,000 10
2. 55 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 4:43,585 0:01,072 8
3. 320 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:44,640 0:02,127 6
4. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:55,217 0:12,704 5
5. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:08,273 0:25,760 4
6. 5 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:10,673 0:28,160 3
7. 7 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 5:11,206 0:28,693 2
8. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:13,354 0:30,841 1
9. 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 5:19,203 0:36,690 -
10. 14 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 5:23,323 0:40,810 -
11. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:23,354 0:40,841 -
12. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 5:24,693 0:42,180 -
13. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:27,944 0:45,431 -
14. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 5:27,963 0:45,450 -
15. 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 5:28,764 0:46,251 -
16. 263 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 1.8 16V 5:29,926 0:47,413 -
17. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Racing Team Sport Caffe
Honda Civic Type-R 5:32,109 0:49,596 -
18. 18 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:33,177 0:50,664 -
19. 16 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Racing Team Sport Caffe
Peugeot 306 2.0 S16 5:36,637 0:54,124 -
20. 131 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:37,162 0:54,649 -
21. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 5:42,233 0:59,720 -
22. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 5:43,423 1:00,910 -
23. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 5:43,972 1:01,459 -
24. 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Racing Team Sport Caffe
Honda Civic 1.6 VTi 5:48,504 1:05,991 -
25. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 5:55,007 1:12,494 -
26. 315 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 6:04,629 1:22,116 -
27. 235 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:05,343 1:22,830 -
28. 24 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:11,651 1:29,138 -
29. 31 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 6:12,574 1:30,061 -
30. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:19,586 1:37,073 -
31. 236 A6 Stipe Medić AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:20,814 1:38,301 -
32. 38 N2 Mario Matak AK Solin Peugeot 106 S16 1.6 6:48,792 2:06,279 -
33. 88 N2 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 9:08,117 4:25,604 -
- 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 30 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V odustao -
- 206 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 CN20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Luno Feriss Alfa V6 3.0 4:17,751 0:00,000 10
2. 26 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 4:49,662 0:31,911 8
3. 28 D19 Božo Prnić AK Pelješac Racing Formula Opel Lotus 5:13,897 0:56,146 6
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Racing Team Sport Caffe
Honda Civic 1.6 VTi 5:48,504 0:00,000 23,5
2. 31 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 6:12,574 0:24,070 18
3. 38 N2 Mario Matak AK Solin Peugeot 106 S16 1.6 6:48,792 1:00,288 14,5
4. 88 N2 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 9:08,117 3:19,613 12
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:27,944 0:00,000 25
2. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Racing Team Sport Caffe
Honda Civic Type-R 5:32,109 0:04,165 19,5
3. 18 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:33,177 0:05,233 16
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 235 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:05,343 0:00,000 22,5
2. 24 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:11,651 0:06,308 17
3. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:19,586 0:14,243 13,5
4. 236 A6 Stipe Medić AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:20,814 0:15,471 11
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 5:28,764 0:00,000 24
2. 131 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:37,162 0:08,398 18
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Racing Team Sport Caffe
Peugeot 306 2.0 S16 5:36,637 0:00,000 13,5
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:10,673 0:00,000 25
2. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:13,354 0:02,681 19,5
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 5:24,693 0:00,000 20,5
- 206 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro odustao -
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:23,354 0:00,000 21
2. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 5:43,972 0:20,618 15
3. 224 E1-14 Igor Medan AK Ragusa Racing Peugeot 106 5:55,007 0:31,653 12
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 5:27,963 0:00,000 20
2. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 5:43,423 0:15,460 15
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:55,217 0:00,000 23,5
2. 7 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 5:11,206 0:15,989 17,5
3. 14 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 5:23,323 0:28,106 13,5
4. 263 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf IV GTi 1.8 16V 5:29,926 0:34,709 10
- 30 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:08,273 0:00,000 23
2. 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 5:19,203 0:10,930 17
3. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 5:42,233 0:33,960 12
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 4:49,662 0:00,000 24,5
2. 28 D19 Božo Prnić AK Pelješac Racing Formula Opel Lotus 5:13,897 0:24,235 19
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 CN20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Luno Feriss Alfa V6 3.0 4:17,751 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 4:42,513 0:00,000 25
2. 55 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 4:43,585 0:01,072 19,5
3. 320 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:44,640 0:02,127 16
4. 315 E1-23 Petar Dajak AK Ragusa Racing Audi A4 1.8T Quattro 6:04,629 1:22,116 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Hernadi A9 25 Žarko Knego N3 24,5 Zoltan Balatincz D19 74,5
2. AK RIJEKA 25 Siniša Krainc E1-23 24 Marko Ćoza A7 18 Igor Vičević A7 67
3. AK SOLIN 22,5 Ivan Bekavac A6 21 Neven Križanac E1-14 20,5 Stipe Bekavac E1-11 64
4. AKK VELIKA GORICA 17,5 Jurica Majić E1-16 16 Filip Magdić N3 - 33,5
5. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 Deni Kmetović E1-14 13,5 Marijo Barović A8 - 28,5
6. AK RI AUTOSPORT 23,5 Mario Jurišić E1-16 - - 23,5
7. AKK PETAR KLEPAC 23 Miroslav Herceg E1-17 - - 23
8. AK RAGUSA RACING 12 Igor Medan E1-14 10 Petar Dajak E1-23 - 22
9. AK R.T.Z. 20 Ante Barić E1-15 - - 20
10. AK ZAGREB RACING TEAM 19,5 Juraj Puškar A9 - - 19,5
11. AK PELJEŠAC RACING 19 Božo Prnić D19 - - 19
12. AK TROGIR 17 Nikola Rožić A6 - - 17
13. AKK ZANATLIJA 16 Domagoj Pereković E1-23 - - 16
14. AK SPLIT MOTORSPORT 12 Đani Alajbeg E1-17 - - 12
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. RACING TEAM SPORT CAFFE 23,5 Hrvoje Čikor N2 19,5 Stijepo Manenica N3 13,5 Marijo Barović A8 56,5
2. INA ULTRA RACING TEAM 25 Žarko Knego N3 17 Maro Franić E1-17 13,5 Đivo Franić E-16 55,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE