BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
9. NAGRADA GRADA SKRADINA '15
Skradin, 09.-10.05.2015.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 155 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 3:28,397 0:00,000 10
2. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 3:28,658 0:00,261 8
3. 4 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 3:30,541 0:02,144 6
4. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra STW 3:33,808 0:05,411 5
5. 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 3:35,797 0:07,400 4
6. 7 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 3:42,154 0:13,757 3
7. 30 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 3:43,441 0:15,044 2
8. 12 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 3:44,129 0:15,732 1
9. 5 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 3:44,678 0:16,281 -
10. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 3:45,981 0:17,584 -
11. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 3:48,996 0:20,599 -
12. 14 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 3:49,345 0:20,948 -
13. 18 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 3:50,812 0:22,415 -
14. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Racing Team Sport Caffe
Honda Civic Type-R 3:51,419 0:23,022 -
15. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 3:51,609 0:23,212 -
16. 203 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 850 3:54,909 0:26,512 -
17. 131 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 3:55,166 0:26,769 -
18. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 3:59,260 0:30,863 -
19. 16 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Racing Team Sport Caffe
Peugeot 306 2.0 S16 4:01,637 0:33,240 -
20. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 4:02,774 0:34,377 -
21. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 4:06,699 0:38,302 -
22. 206 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 4:09,696 0:41,299 -
23. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 4:10,872 0:42,475 -
24. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 4:13,161 0:44,764 -
25. 31 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 4:14,359 0:45,962 -
26. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 4:14,444 0:46,047 -
27. 40 N2 Martino Bradarić AK Solin Peugeto 106 1.6 4:14,784 0:46,387 -
28. 244 E1-15 Tihomir Pažin AK Racing Team Ploče Alfa Romeo 33 1.6 4:15,227 0:46,830 -
29. 263 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf GTi 1.8 16V 4:21,666 0:53,269 -
30. 235 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 4:22,002 0:53,605 -
31. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:29,885 1:01,488 -
32. 24 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 4:31,501 1:03,104 -
33. 262 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 4:37,435 1:09,038 -
34. 205 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava 1000 Proto 4:59,051 1:30,654 -
- 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Racing Team Sport Caffe
Honda Civic 1.6 VTi odustao -
- 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 odustao -
- 265 E1-16 Nino Andrejević AK Opatija Fiat Punto 2.0 odustao -
- 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I 2.1 nije startao -
- 88 N2 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 nije startao -
- 241 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 nije startao -
- 291 E1-17 Silvio Stefanović AKK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 4:14,359 0:00,000 23
2. 40 N2 Martino Bradarić AK Solin Peugeto 106 1.6 4:14,784 0:00,425 17,5
- 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing
Racing Team Sport Caffe
Honda Civic 1.6 VTi odustao -
- 88 N2 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 nije startao -
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 3:50,812 0:00,000 24,5
2. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing
Racing Team Sport Caffe
Honda Civic Type-R 3:51,419 0:00,607 19
3. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 3:51,609 0:00,797 15,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 3:35,797 0:00,000 15
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 235 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 4:22,002 0:00,000 22,5
2. 103 A6 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:29,885 0:07,883 17
3. 24 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 4:31,501 0:09,499 13,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 3:55,166 0:00,000 23,5
- 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 odustao -
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 3:44,129 0:00,000 25
2. 16 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka
Racing Team Sport Caffe
Peugeot 306 2.0 S16 4:01,637 0:17,508 18
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 3:44,678 0:00,000 24,5
2. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 3:45,981 0:01,303 19
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 E1-11 Mladen Đajić AK Ragusa Racing Zastava 850 3:54,909 0:00,000 21
2. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 3:59,260 0:04,351 15,5
3. 206 E1-11 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Zastava Yugo 1.2 Pro 4:09,696 0:14,787 12
4. 205 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava 1000 Proto 4:59,051 1:04,142 10
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 228 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubtovačka Zastava Yugo 1.3 4:10,872 0:00,000 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 4:02,774 0:00,000 20
2. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 4:13,161 0:10,387 15
3. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 4:14,444 0:11,670 12
4. 244 E1-15 Tihomir Pažin AK Racing Team Ploče Alfa Romeo 33 1.6 4:15,227 0:12,453 10
- 241 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 nije startao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra STW 3:33,808 0:00,000 25,5
2. 7 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 3:42,154 0:08,346 20
3. 30 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 3:43,441 0:09,633 16,5
4. 14 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 3:49,345 0:15,537 13,5
5. 263 E1-16 Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing VW Golf GTi 1.8 16V 4:21,666 0:47,858 10
6. 262 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 4:37,435 1:03,627 8
- 265 E1-16 Nino Andrejević AK Opatija Fiat Punto 2.0 odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 3:48,996 0:00,000 22
2. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 4:06,699 0:17,703 15
- 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I 2.1 nije startao -
- 291 E1-17 Silvio Stefanović AKK Velika Gorica Renault Clio 2.0 Williams nije startao -
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 155 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 3:28,397 0:00,000 25
2. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 3:28,658 0:00,261 19,5
3. 4 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 3:30,541 0:02,144 16
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 24,5 Laszlo Hernadi A9 23 Đivo Feređa N2 72,5
2. AKK VELIKA GORICA 24,5 Filip Magdić N3 20 Jurica Majić E1-16 16 Dejan Dimitrijević E1-23 60,5
3. AK RIJEKA 23,5 Igor Vičević A7 19,5 Siniša Krainc E1-23 16,5 Dejan Kopajtić E1-16 59,5
4. AK SOLIN 22,5 Ivan Bekavac A6 17,5 Martino Bradarić N2 15,5 Stipe Bekavac E1-11 55,5
5. AK ŽUPA DUBROVAČKA 18 Marijo Barović A8 10 Deni Kmetović E1-14 - 28
6. AK RI AUTOSPORT 25,5 Mario Jurišić E1-16 - - 25,5
7. AKK ŠIBENIK 25 Đani Varljen A8 - - 25
8. AKK PETAR KLEPAC 22 Miroslav Herceg E1-17 - - 22
9. AK RAGUSA RACING 21 Mladen Đajić E1-11 - - 21
10. AK R.T.Z. 20 Ante Barić E1-15 - - 20
11. AK ZAGREB RACING TEAM 19 Juraj Puškar A9 - - 19
12. AK BUZET 10 Denis Sandalj E1-11 8 Eđidio Benčić E1-16 - 18
13. AK SPLIT MOTORSPORT 15 Đani Alajbeg E1-17 - - 15
14. AK TROGIR 13,5 Nikola Rožić A6 - - 13,5
15. AMK RACING TEAM PLOČE 10 Tihomir Pažin E1-15 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. RACING TEAM SPORT CAFFE 19 Stijepo Manenica N3 18 Marijo Barović A8 0 Hrvoje Čikor N2 37
2. INA ULTRA RACING TEAM 15,5 Žarko Knego N3 13,5 Đivo Franić E-16 0 Maro Franić E1-17 29
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE