BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
22. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '15
Stubičke Toplice, 25.-26.04.2015.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:51,653 0:00,000 10
2. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra STW 6:08,872 0:17,219 8
3. 7 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:14,209 0:22,556 6
4. 30 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 6:15,660 0:24,007 5
5. 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 6:22,281 0:30,628 4
6. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:23,003 0:31,350 3
7. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:23,122 0:31,469 2
8. 18 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:25,669 0:34,016 1
9. 5 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:27,669 0:36,016 -
10. 202 E1-11 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 6:27,966 0:36,313 -
11. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 6:28,359 0:36,706 -
12. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:28,410 0:36,757 -
13. 204 E1-11 Vjekoslav Čičko AK INA Delta Fiat 500 Suzuki 6:31,422 0:39,769 -
14. 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I 2.1 6:32,319 0:40,666 -
15. 14 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 6:33,735 0:42,082 -
16. 16 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 306 2.0 S16 6:35,721 0:44,068 -
17. 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 6:36,931 0:45,278 -
18. 265 E1-16 Nino Andrejević AK Opatija Fiat Punto 2.0 6:45,464 0:53,811 -
19. 124 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Citroën C2 VTS 1.6 6:47,564 0:55,911 -
20. 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:48,438 0:56,785 -
21. 131 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:48,890 0:57,237 -
22. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:49,552 0:57,899 -
23. 311 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa 2.0 Turbo 6:51,119 0:59,466 -
24. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 7:00,857 1:09,204 -
25. 143 A8 Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje Renault Clio RS 2.0 16V 7:01,621 1:09,968 -
26. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:05,340 1:13,687 -
27. 144 A8 Igor Mandić AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V 7:06,409 1:14,756 -
28. 31 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 7:23,140 1:31,487 -
29. 205 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava 1000 Proto 7:30,904 1:39,251 -
30. 222 E1-14 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 1.4 7:32,482 1:40,829 -
31. 88 N2 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 7:55,192 2:03,539 -
32. 32 A6 Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje Škoda Fabia 1.4 8:00,931 2:09,278 -
- 4 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo nije startao -
- 241 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 nije startao -
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 N2 Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:48,438 0:00,000 23
2. 31 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 7:23,140 0:34,702 17,5
3. 88 N2 Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 7:55,192 1:06,754 14
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:25,669 0:00,000 24,5
2. 13 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 6:28,359 0:02,690 19
3. 51 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:28,410 0:02,741 15,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 29 N4 Damir Mašić Damir Mašić Mitsubishi Lancer Evo IX 6:22,281 0:00,000 15
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:05,340 0:00,000 21
2. 32 A6 Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje Škoda Fabia 1.4 8:00,931 0:55,591 15
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 132 A7 Marko Ćoza AK Rijeka Citroën C2 VTS 1.6 6:36,931 0:00,000 23,5
2. 124 A7 Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje Citroën C2 VTS 1.6 6:47,564 0:10,633 18
3. 131 A7 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:48,890 0:11,959 14,5
4. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:49,552 0:12,621 12
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 A8 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 306 2.0 S16 6:35,721 0:00,000 24
2. 143 A8 Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje Renault Clio RS 2.0 16V 7:01,621 0:25,900 16,5
3. 144 A8 Igor Mandić AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V 7:06,409 0:30,688 12,5
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 162 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:23,122 0:00,000 25
2. 5 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo VIII 6:27,669 0:04,547 19,5
 
KLASA 11 - E1/1200
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 E1-11 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 6:27,966 0:00,000 22,5
2. 204 E1-11 Vjekoslav Čičko AK INA Delta Fiat 500 Suzuki 6:31,422 0:03,456 17
3. 205 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava 1000 Proto 7:30,904 1:02,938 12
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 222 E1-14 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 1.4 7:32,482 0:00,000 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 7:00,857 0:00,000 10
- 241 E1-15 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 1.6 nije startao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra STW 6:08,872 0:00,000 24,5
2. 7 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:14,209 0:05,337 19
3. 30 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 6:15,660 0:06,788 15,5
4. 14 E1-16 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Škoda Octavia 2.0 6:33,735 0:24,863 11
5. 265 E1-16 Nino Andrejević AK Opatija Fiat Punto 2.0 6:45,464 0:36,592 8,5
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:23,003 0:00,000 23
2. 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I 2.1 6:32,319 0:09,316 16,5
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 E1-23 Siniša Krainc AK Rijeka Ford Escort RS Cosworth 5:51,653 0:00,000 25
2. 311 E1-23 Igor Krišto AK RI Autosport Opel Corsa 2.0 Turbo 6:51,119 0:59,466 15
- 4 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 25 Siniša Krainc E1-23 23,5 Marko Ćoza A7 15,5 Dejan Kopajtić E1-16 64
2. AK DUBROVNIK RACING 23 Hrvoje Čikor N2 19,5 Laszlo Hernadi A9 19 Žarko Knego N3 61,5
3. AK ZAGORJE OROSLAVJE 18 Dario Šamec A7 16,5 Sandi Garguljak A8 15 Saša Horvat A6 49,5
4. AKK VELIKA GORICA 24,5 Filip Magdić N3 19 Jurica Majić E1-16 - 43,5
5. AK RI AUTOSPORT 24,5 Mario Jurišić E1-16 15 Igor Krišto E1-23 - 39,5
6. AK INA DELTA 22,5 Davor Fabijančić E1-11 17 Vjekoslav Čičko E1-11 - 39,5
7. AK ZAGREB RACING TEAM 25 Juraj Puškar A9 - - 25
8. AK ŽUPA DUBROVAČKA 24 Marijo Barović A8 - - 24
9. AKK PETAR KLEPAC 23 Miroslav Herceg E1-17 - - 23
10. AK HBT RACING 12,5 Igor Mandić A8 10 Marko Popović E1-14 - 22,5
11. AKK ZANATLIJA 21 Sven Gorup A7 - - 21
12. AK DELTA TIMING 12 Duško Banjeglav A - - 12
13. AK BUZET 12 Denis Sandalj E1-11 - - 12
14. AK R.T.Z. 10 Ante Barić E1-15 - - 10
15. AK OPATIJA 8,5 Nino Andrejević E1-16 - - 8,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 19 Žarko Knego N3 16,5 Maro Franić E1-17 11 Đivo Franić E-16 46,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE