štopericaciljna zastavica 1. 25.-26.04.15. - Stubičke Toplice - I
2. 09.-10.05.15. - Skradin - I
3. 23.-24.05.15. - Malačka - I,II
4. 17.-19.07.15. - Čabar - I
5. 15.-16.08.15. - Cazin (BIH) - I,II
6. 28.-30.08.15. - Il.Bistrica (SVN) . I,II
7. 18.-20.09.15. - Buzet - I,II
8. 10.-11.10.15. - Dubrovnik - I
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Siniša Krainc AK Rijeka 10 8 10 [8] 8 10 10 - 56
2. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing - 10 8 10 10 8 0 - 46
3. Mario Jurišić AK RI Autosport 8 5 5 [0] 4 [0] 6 6 34
4. Damir Mašić Damir Mašić 4 4 [od] 5 6 [1] 3 10 32
5. Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team 2 [0] 1 2 5 4 [od] 8 22
6. Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing 0 [0] 3 4 [2] 5 5 4 21
7. Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica ns 6 - - - - 8 - 14
8. Dejan Kopajtić AK Rijeka 5 2 [od] 3 - 3 1 - 14
9. Jurica Majić AKK Velika Gorica 6 3 2 [od] - - od - 11
10. Miroslav Herceg AKK Petar Klepac 3 0 4 [0] 3 0 0 - 10
11. Đani Varljen AKK Šibenik - 1 - 6 - - 2 - 9
12. Domagoj Pereković AKK Zanatlija - - 6 - ns 2 od - 8
13. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - - - od - 6 od - 6
14. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 0 [ns] 0 0 [od] 0 0 5 5
15. Davor Fabijančić AK INA Delta 0 - - - - - 4 - 4
16. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 0 0 0 [0] 0 0 [0] 3 3
17. Neven Križanac AK Solin - - 0 0 od 0 [od] 2 2
18. Marko Ćoza AK Rijeka 0 [od] 0 0 1 0 0 - 1
19. Silvio Stefanović AKK Velika Gorica - ns - 1 ns - 0 - 1
20. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - - 0 0 - 0 1 1
21. Filip Magdić AKK Velika Gorica 1 0 0 - - - 0 od 1
- državni prvak -
 
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x x 10 x 10 10 10 x 40
2. Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing x x 8 x 8 - 8 x 24
3. Božo Prnić AK Pelješac Racing x x 6 x - - - x 6
 - državni prvak -
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. AK DUBROVNIK RACING 61,5 72,5 74,5 74 74,5 74 74,5 68,5 574
2. AK RIJEKA 64 59,5 67 67 68 73 65,5 24 488
3. AK SOLIN - 55,5 64 52,5 45,5 58 41 65 381,5
4. AK RI AUTOSPORT 39,5 25,5 23,5 36 24 17,5 34 25 225
5. AKK VELIKA GORICA 43,5 60,5 33,5 23,5 0 - 59,5 0 220,5
6. AKK PETAR KLEPAC 23 22 23 30 23,5 48 35 - 204,5
7. AK ŽUPA DUBROVAČKA 24 28 28,5 19 13,5 0 14 33,5 160,5
8. AK ZAGREB RACING TEAM 25 19 19,5 19 25 19,5 0 25 152
9. AK RAGUSA RACING - 21 22 16,5 30 - 15 43 147,5
10. AK BUZET AUTOSPORT - - - 42,5 17,5 - 56 20,5 136,5
11. AKK ZANATLIJA 21 - 16 0 25,5 39 23,5 - 125
12. AK TROGIR - 13,5 17 13 20 18 14,5 28,5 124,5
13. AK R.T.Z. 10 20 20 15 21 - 10 20,5 116,5
14. AK OPATIJA MOTORSPORT - - - 25 - - 64 - 89
15. AKK ŠIBENIK - 25 - 15 - - 24,5 - 64,5
16. AK INA DELTA 39,5 - - - - - 23,5 - 63
17. AK BUZET 12 18 - 10 - - 20 - 60
18. AK KLEK - - - 10 15 16,5 10 - 51,5
19. AK ZAGORJE OROSLAVJE 49,5 - - - - - - - 49,5
20. AK SPLIT MOTORSPORT - 15 12 - - - 8 - 35
21. AK DELTA TIMING 12 - - - - - 22 - 34
22. AK DELTA SPORT - - - 17,5 - - 9 - 26,5
23. AK OPATIJA 8,5 0 - - - - 17 - 25,5
24. AK UČKA SPORT - - - - 23 - 0 - 23
25. AK HBT RACING 22,5 - - - - - - - 22,5
26. AKK SVETA NEDELJA - - - 6 9 - 6 - 21
27. AK PELJEŠAC RACING - - 19 - - - - 0 19
28. AK ZRINSKI - - - - - - 19 - 19
29. AK ISTRA RACING TEAM - - - - 15 - - - 15
30. AK SVIGO - - - - - - 12 - 12
31. AMK RACING TEAM PLOČE - 10 - - - - - - 10
32. AK PULA-ROVINJ - - - - - - 8 - 8
- AK DUBRAVA - - - 0 - - - - 0
- AK SKOK RACING - - - - - - 0 - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. INA ULTRA RACING TEAM 46,5 29 55,5 57 - - - - 188
2. RACING TEAM SPORT CAFFE - 37 56,5 - - - - - 93,5
 
UKUPNO GRUPE KLASE