štopericaciljna zastavica 1. 25.-26.04.15. - Stubičke Toplice - I
2. 09.-10.05.15. - Skradin - I
3. 23.-24.05.15. - Malačka - I,II
4. 17.-19.07.15. - Čabar - I
5. 15.-16.08.15. - Cazin (BIH) - I,II
6. 28.-30.08.15. - Il.Bistrica (SVN) . I,II
7. 18.-20.09.15. - Buzet - I,II
8. 10.-11.10.15. - Dubrovnik - I
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE 2 - N/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 23 [od] 23,5 24,5 19 17,5 [13,5] 18,5 126
2. Igor Vičević AK Rijeka - - - 18,5 24,5 23 [22,5] 24 90
3. Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing 17,5 23 18 - - - 10,5 15 84
4. Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing 14 ns 12 - - - 8 12,5 46,5
5. Martino Bradarić AK Solin - 17,5 - - - - 17 - 34,5
6. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing - - - 15 - - - - 15
7. Sandro Miskić AK Istra Racing Team - - - - 15 - - - 15
8. Mario Matak AK Solin - - 14,5 - - - - - 14,5
- Denis Močibob AK Solin - - - od - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 3 - N/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 19 [15,5] 25 24 23,5 24 [13] 24,5 140
2. Filip Magdić AKK Velika Gorica 24,5 24,5 16 - - - 24,5 od 89,5
3. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing 15,5 19 19,5 - - 18,5 15,5 od 88
4. Luka Latinović AK Delta Sport - - - 17,5 - - 9 - 26,5
5. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - - 19 - 19
 
REDOSLIJED KLASE 4 - N/2000+
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Damir Mašić Damir Mašić 15 15 [od] 25 25 [19,5] 25 25 130
2. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - - - od - 25 od - 25
 
REDOSLIJED KLASE 6 - A/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Ivan Bekavac AK Solin - 22,5 22,5 15,5 14 14,5 - 24 113
2. Nikola Rožić AK Trogir - 13,5 17 13 20 18 [14,5] 18,5 100
3. Sven Gorup AKK Zanatlija 21 - - od 25,5 23,5 23,5 - 93,5
4. Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing - 17 13,5 8 11,5 - 10 12,5 72,5
5. Stipe Medić AK Solin - - 11 10,5 16,5 - - 15 53
6. Marsel Katić AK Opatija Motorsport - - - 25 - - - - 25
7. Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja - - - 6 9 - 6 - 21
8. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka - - - 19 - - - - 19
9. Marko Ćoza AK Rijeka - - - - - - 18 - 18
10. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje 15 - - - - - - - 15
11. Robert Čulina AK Svigo - - - - - - 12 - 12
12. Ivan Bilić AK Trogir - - - - - - - 10 10
13. Tomislav Knez AK Delta Timing - - - - - - 8 - 8
 
REDOSLIJED KLASE 7 - A/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Marko Ćoza AK Rijeka 23,5 [od] 24 23,5 24 24 - - 119
2. Igor Vičević AK Rijeka 14,5 23,5 18 - - - - - 56
3. Duško Banjeglav AK Delta Timing 12 - - - - - 14 - 26
4. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - - - - - 23,5 - 23,5
5. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 18 - - - - - - - 18
6. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - - - - - - 18 - 18
7. Željko Pavičić AKK Petar Klepac - - - 17,5 - - - - 17,5
- Nikša Šabadin AK Dubrovnik Racing - - - - - - - ns 0
 
REDOSLIJED KLASE 8 - A/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Đani Varljen AKK Šibenik - 25 - 15 - - 24,5 - 64,5
2. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka 24 18 13,5 - - - - - 55,5
3. Sebastijan Čepar AK Zrinski - - - - - - 19 - 19
4. Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje 16,5 - - - - - - - 16,5
5. Denis Nišević AKK Velika Gorica - - - - - - 14,5 - 14,5
6. Igor Mandić AK HBT Racing 12,5 - - - - - - - 12,5
 
REDOSLIJED KLASE 9 - A/2000+
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing [19,5] 24,5 25 24,5 19,5 25 25 [19,5] 143,5
2. Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team 25 19 19,5 [19] 25 19,5 [od] 25 133
 
REDOSLIJED KLASE 11 - E1/1200
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Stipe Bekavac AK Solin - 15,5 20,5 22 15 22 - 12 107
2. Mladen Đajić AK Ragusa Racing - 21 - 16,5 20 - 15 22 94,5
3. Mato Milković AK Dubrovnik Racing - 12 od 12 12 15 10 [od] 61
4. Davor Fabijančić AK INA Delta 22,5 - - - - - 23,5 - 46
5. Denis Sandalj AK Buzet 12 10 - 10 - - 12 - 44
6. Vjekoslav Čičko AK INA Delta 17 - - - - - od - 17
7. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka - - - - - - - 16,5 16,5
- Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED KLASE 14 - E1/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Neven Križanac AK Solin - - 21 15 od 21 [od] 26 83
2. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - - 20 17,5 - 22 20,5 80
3. Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka - 10 15 - 13,5 [ns] 14 17 69,5
4. Novica Stella AK Solin - - - - 8 - 12 10 30
5. Igor Medan AK Ragusa Racing - - 12 - 10 - ns 8 30
6. Sergio Miščenić AK Učka Sport - - - - 23 - od - 23
7. Nino Andrejević AK Opatija - - - - - - 17 - 17
8. Teo Blažević AK Ragusa Racing - - - - - - - 13 13
9. Marko Popović AK HBT Racing 10 - - - - - - - 10
10. Romeo Vivoda AK Buzet Autosport - - - - - - 10 - 10
11. Jordan Matijašić AK Buzet Autosport - - - - - - 8 - 8
 
REDOSLIJED KLASE 15 - E1/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Ante Barić AK R.T.Z. [10] 20 20 15 21 - 10 20,5 106,5
2. Ivan Batalić AK Solin - 15 15 12 12 15 [12] 15 84
3. Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing - 12 - 10 15,5 20 8 - 65,5
4. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - 22,5 - - 15 - 37,5
5. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - - - 22,5 - 22,5
6. Tihomir Pažin AK Racing Team Ploče - 10 - - - - - - 10
- Bojan Juranić AKK Petar Klepac ns ns - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 16 - E1/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Mario Jurišić AK RI Autosport 24,5 25,5 23,5 [16] 24 [17,5] 24 25 146,5
2. Dejan Kopajtić AK Rijeka 15,5 16,5 [od] 24 - 24 18 - 98
3. Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing - 10 10 ns 17 - 10 17,5 64,5
4. Jurica Majić AKK Velika Gorica 19 20 17,5 [od] - - od - 56,5
5. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 11 13,5 13,5 - - - - - 38
6. Eđidio Benčić AK Buzet - 8 - - - - 8 - 16
7. Bojan Juranić AKK Petar Klepac - - - od - - 14 - 14
8. Nino Andrejević AK Opatija 8,5 od - - - - - - 8,5
 
REDOSLIJED KLASE 17 - E1/2500
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Miroslav Herceg AKK Petar Klepac 23 22 23 [12,5] 23,5 23 21 - 135,5
2. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 16,5 [ns] 17 18 [od] 12,5 12 24,5 100,5
3. Igor Grdić AK Klek - - - 10 15 16,5 10 - 51,5
4. Silvio Stefanović AKK Velika Gorica - ns - 23,5 ns - 15,5 - 39
5. Đani Alajbeg AK Split Motorsport - 15 12 - - - 8 - 35
6. Zoran Grabović AK RI Autosport - - - 8 - - - - 8
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing x x 24,5 x 24,5 - 24,5 x 73,5
2. Božo Prnić AK Pelješac Racing x x 19 x - - - x 19
 
REDOSLIJED KLASE 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x x 15 x 25 25 25 x 90
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Ukupno
1. Siniša Krainc AK Rijeka 25 19,5 25 [19,5] 19,5 25 25 - 139
2. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing - 25 19,5 25 25 19,5 13,5 - 127,5
3. Igor Krišto AK RI Autosport 15 - - 12 - - 10 - 37
4. Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica ns 16 - - - - 19,5 - 35,5
5. Domagoj Pereković AKK Zanatlija - - 16 - ns 15,5 od - 31,5
6. Petar Dajak AK Ragusa Racing - - 10 - - - - - 10
7. David Damianich AK Pula-Rovinj - - - - - - 8 - 8
- Mladen Šekoranja AK Dubrava - - - od - - - - 0
- Robert Bradarić AK Solin - - - - - - od - 0
- Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - - - - - od 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE