PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1. NAGRADA NOVI MAROF '15
Novi Marof, 11.-12.04.2015.

KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Adrien Mesec AK RI Autosport HR - - - 25
2. 205 Marko Turk KK Koprivnica HR - - - 20
3. 213 Jan Tisaj KK Koprivnica HR - - - 16
4. 206 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR - - - 13
5. 207 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR - - - 11
6. 208 Luka Raspor AK Opatija HR - - - 10
7. 210 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR - - - 9
8. 204 Sandro Budiselić AK Opatija Miotorsport HR - - - 8
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Adrien Mesec AK RI Autosport HR - - - 25
2. 205 Marko Turk KK Koprivnica HR - - - 20
3. 204 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HR - - - 16
4. 213 Jan Tisaj KK Koprivnica HR - - - 13
5. 210 Moreno Mrvoš AK RI Autosport HR - - - 11
6. 208 Luka Raspor AK Opatija HR - - - 10
7. 207 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR - - - 9
- 206 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR - odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR - - - 25
2. 311 Matija Jurišić AK RI Autosport HR - - - 20
3. 302 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR - - - 16
4. 304 Matija Kovačić KK 1 Zagreb HR - - - 13
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR - - - 25
2. 311 Matija Jurišić AK RI Autosport HR - - - 20
3. 302 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR - - - 16
4. 304 Matija Kovačić KK 1 Zagreb HR - - - 13
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 410 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR - - - 25
2. 402 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR - - - 20
3. 411 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR - - - 16
4. 409 Andrej Burek KK Koprivnica HR - - - 13
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 410 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR - - - 25
2. 402 Luka Mavrin KK 1 Zagreb HR - - - 20
3. 411 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR - - - 16
4. 409 Andrej Burek KK Koprivnica HR - - - 13
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 502 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR - - - 25
2. 507 Branimir Rojko KK Koprivnica HR - - - 20
3. 504 Lovro Badurina AK RI Autosport HR - - - 16
- 501 Renato Dujmović AK RI Autosport HR - odustao 13
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 502 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR - - - 25
2. 507 Branimir Rojko KK Koprivnica HR - - - 20
3. 504 Lovro Badurina AK RI Autosport HR - - - 16
- 501 Renato Dujmović AK RI Autosport HR - nije startao -
 
KLASA VI/1 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 624 Marko Mesić AKK Ivanić HR - - - 25
2. 621 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR - - - 20
3. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR - - - 16
4. 620 Franko Škugor AKK Podravina Koprivnica HR - - - 13
 
KLASA VI/1 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 624 Marko Mesić AKK Ivanić HR - - - 25
2. 621 Leon Zelenko AKK Podravina Koprivnica HR - - - 20
3. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR - - - 16
4. 620 Franko Škugor AKK Podravina Koprivnica HR - - - 13
 
KLASA VI/2 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 633 Damian Sekulić KK Koprivnica HR - - - 25
2. 631 Jan Pokos AKK Zanatlija HR - - - 20
3. 632 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica HR - - - 16
 
KLASA VI/2 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 633 Damian Sekulić KK Koprivnica HR - - - 25
2. 632 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica HR - - - 20
- 631 Jan Pokos AKK Zanatlija HR - odustao -
 
KLASA VI/3 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 642 Dorijan Čargonja AKK Podravina Koprivnica HR - - - 25
2. 650 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja HR - - - 20
3. 651 Dario Ćućić KK Rijeka HR - - - 16
4. 648 Lora Vukas KK Rijeka HR - - - 13
 
KLASA VI/3 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 651 Dario Ćućić KK Rijeka HR - - - 25
2. 650 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja HR - - - 20
3. 642 Dorijan Čargonja AKK Podravina Koprivnica HR - - - 16
- 648 Lora Vukas KK Rijeka HR - odustala -
 
KLASA VI/4 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 661 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR - - - 25
2. 662 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR - - - 20
3. 668 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR - - - 16
4. 667 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR - - - 13
 
KLASA VI/4 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 661 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR - - - 25
2. 662 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR - - - 20
- 667 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR - odustao -
- 668 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR - odustao -
 
KLASA VI/5 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 681 Krunoslav Žovan KK 1 Zagreb HR - - - 25
2. 683 Ante Škugor AK ZD Tuning HR - - - 20
3. 685 Nikola Živković AK ZD Tuning HR - - - 16
 
KLASA VI/5 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 681 Krunoslav Žovan KK 1 Zagreb HR - - - 25
2. 683 Ante Škugor AK ZD Tuning HR - - - 20
3. 685 Nikola Živković AK ZD Tuning HR - - - 16