PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
NAGRADA GRADA ZAGREBA '15
Zagreb-Špansko, 05.-06.09.2015.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 Mauro Štiglić AK Grobnik HR 4 4:51,235 0:00,000 -
2. 105 Viktor Vešligaj KK Rijeka HR 4 5:10,758 0:19,523 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 Mauro Štiglić AK Grobnik HR 4 4:49,111 0:00,000 -
2. 105 Viktor Vešligaj KK Rijeka HR 4 5:08,528 0:19,417 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 10 8:20,975 0:00,000 25
2. 213 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 10 8:32,036 0:11,061 20
3. 204 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HR 10 8:32,263 0:11,288 16
4. 205 Marko Turk KK Koprivnica HR 10 8:32,466 0:11,491 13
5. 208 Luka Raspor AK Opatija HR 10 8:36,441 0:15,466 11
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 10 8:19,399 0:00,000 25
2. 213 Jan Tisaj KK Koprivnica HR 10 8:28,066 0:08,667 20
3. 204 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HR 10 8:28,577 0:09,178 16
4. 208 Luka Raspor AK Opatija HR 10 8:34,773 0:15,374 13
5. 205 Marko Turk KK Koprivnica HR 10 8:52,262 0:32,863 11
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 13 10:11,778 0:00,000 25
2. 311 Matija Jurišić AK RI Autosport HR 13 10:12,721 0:00,943 20
3. 304 Matija Kovačić KK 1 Zagreb HR 13 10:15,584 0:03,806 16
4. 302 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 13 10:16,592 0:04,814 13
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 13 10:09,225 0:00,000 25
2. 311 Matija Jurišić AK RI Autosport HR 13 10:11,000 0:01,775 20
3. 302 David Šugar AMKK Cobra Virovitica HR 13 10:12,307 0:03,082 16
4. 304 Matija Kovačić KK 1 Zagreb HR 13 10:17,384 0:08,159 13
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 410 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 16 12:14,390 0:00,000 25
2. 412 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 16 12:15,397 0:01,007 20
3. 411 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 15 12:35,488 1 krug 16
4. 409 Andrej Burek KK Koprivnica HR 14 12:35,391 2 kruga 13
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 410 Juraj Kovačić KK 1 Zagreb HR 16 12:09,590 0:00,000 25
2. 411 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:11,683 0:02,093 20
3. 412 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 16 12:26,112 0:16,522 *16*
4. 409 Andrej Burek KK Koprivnica HR 16 12:50,760 0:41,170 13
 * - penaliziran za 10 sekundi
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 501 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 16 12:21,522 0:00,000 25
2. 502 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 16 12:23,884 0:02,362 20
3. 507 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 16 12:47,158 0:25,636 16
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 501 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 16 12:19,965 0:00,000 25
2. 502 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 16 12:21,711 0:01,746 20
3. 507 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 16 12:36,176 0:16,211 16
 * - penaliziran oduzimanjem 5 bodova
 
KLASA VI/1 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 10 8:52,175 0:00,000 25
2. 624 Marko Mesić AKK Ivanić HR 10 8:55,261 0:03,086 20
3. 620 Franko Škugor AKK Podravina Koprivnica HR 10 9:34,241 0:42,066 16
4. 625 Andrea Vešligaj KK Rijeka HR 8 9:46,410 2 kruga 13
 
KLASA VI/1 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 10 8:56,933 0:00,000 *20*
2. 624 Marko Mesić AKK Ivanić HR 10 9:28,969 0:32,036 20
3. 620 Franko Škugor AKK Podravina Koprivnica HR 10 9:34,353 0:37,420 16
4. 625 Andrea Vešligaj KK Rijeka HR 8 9:42,706 2 kruga 13
 
KLASA VI/2 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 631 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 9:45,534 0:00,000 25
2. 633 Damian Sekulić KK Koprivnica HR 12 9:49,384 0:03,850 20
3. 637 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 12 9:52,305 0:06,771 16
 
KLASA VI/2 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 631 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 9:45,712 0:00,000 25
2. 633 Damian Sekulić KK Koprivnica HR 12 9:48,120 0:02,408 20
3. 637 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 12 9:53,998 0:08,286 16
 
KLASA VI/3 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 641 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR 13 11:01,285 0:00,000 25
2. 653 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica HR 12 10:31,237 1 krug 20
- 643 Sara Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 2 odustala -
 
KLASA VI/3 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 653 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:31,109 0:00,000 25
2. 643 Sara Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:39,817 0:08,708 20
3. 641 Tomislav Lovrenc AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:45,380 0:14,271 16
 
KLASA VI/4 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 661 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:19,028 0:00,000 25
2. 662 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:29,428 0:10,400 20
3. 667 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 13 10:33,765 0:14,737 16
 
KLASA VI/4 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 661 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:20,233 0:00,000 25
2. 662 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:25,173 0:04,940 20
3. 667 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 13 10:29,343 0:09,110 16
 
KLASA VI/5 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 681 Krunoslav Žovan KK 1 Zagreb HR 12 10:41,209 0:00,000 25
2. 688 Šime Buva AK ZD Tuning HR 11 10:29,222 1 krug 20
- 689 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 3 odustao -
 
KLASA VI/5 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 681 Krunoslav Žovan KK 1 Zagreb HR 12 10:48,313 0:00,000 25
2. 688 Šime Buva AK ZD Tuning HR 12 10:59,933 0:11,620 20
- 689 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 5 odustao -