štopericaciljna zastavica 1.-2. 06.-07.06.15. - Banja Luka (BIH)
3.-4. 27.-28.06.15. - Beograd (SRB)
5.-6. 20.-21.11.15. - Grobnik
DISCIPLINA A01 - UTRKE NA KRUŽNIM STAZAMA
KONAČNI REZULTATI

GRUPA 1 - 1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka 15 15 14 x 6 x 50
2. Nikola Rožić AK Trogir od 14 15 x 15 x 44
3. Sven Gorup AKK Zanatlija - - - x 30 x 30
4. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - - x 28 x 28
5. Filip Magdić AKK Velika Gorica - - - x 21 x 21
6. Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing - - - x 19 x 19
7. Marko Ćoza AK Rijeka - - - x 17 x 17
8. Martin Mustapić SAK Split - - - x 12 x 12
9. Dario Serden AK Ragusa Racing - - - x 9 x 9
- Romano Radić AK Dubrovnik Racing - - - x od x 0
- Nikola Belohradski AK INA Delta - - - x ns x 0
 - državni prvak -
 
 
GRUPA 2 - 1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 25 od 25 x 21 x 71
2. Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing 19 24 19 x - x 62
3. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing 13 15 15 x 17 x 50
4. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - x 30 x 30
5. Igor Vičević AK Rijeka - - - x 28 x 28
 - državni prvak -
 
 
GRUPA 3 - 2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Valter Nežić AK Buzet Autosport 25 25 15 x 17 x 82
2. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 19 od - x 30 x 49
3. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - x 28 x 28
4. Mario Jurišić AK RI Autosport - - - x 21 x 21
5. Stipe Bekavac AK Solin - - - x 14 x 14
 - državni prvak -
 
 
KLASA 2 - A/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Nikola Rožić AK Trogir od 14 15 x 15 x 44
2. Sven Gorup AKK Zanatlija - - - x 30 x 30
3. Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing - - - x 19 x 19
 
KLASA 3 - E1/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka 15 15 14 x 6 x 50
2. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - - x 28 x 28
3. Filip Magdić AKK Velika Gorica - - - x 21 x 21
4. Marko Ćoza AK Rijeka - - - x 17 x 17
5. Martin Mustapić SAK Split - - - x 12 x 12
6. Dario Serden AK Ragusa Racing - - - x 9 x 9
- Romano Radić AK Dubrovnik Racing - - - x od x 0
- Nikola Belohradski AK INA Delta - - - x ns x 0
 
KLASA 4 - N/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing 13 15 - x - x 28
 
KLASA 5 - A/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing 25 od - x 21 x 46
2. Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing 19 24 - x - x 43
3. Igor Vičević AK Rijeka - - - x 28 x 28
4. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - x 17 x 17
 
KLASA 6 - E1/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - x 30 x 30
2. Hrvoje Čikor AK Dubrovnik Racing - - 25 x - x 25
3. Stjepan Stojić AK Dubrovnik Racing - - 19 x - x 19
4. Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - 15 x - x 15
 - ne proglašava se jer nisu ispunjeni uvjeti iz Članka 5. Dodatka A01 (nastup na minimalno dva natjecanja)
 
KLASA 7 - N/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Valter Nežić AK Buzet Autosport 25 25 15 x - x 65
2. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 19 od - x 30 x 49
 
KLASA 9 - E1/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - x 28 x 28
2. Mario Jurišić AK RI Autosport - - - x 21 x 21
3. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - x 17 x 17
4. Stipe Bekavac AK Solin - - - x 14 x 14
 - ne proglašava se jer nisu ispunjeni uvjeti iz Članka 5. Dodatka A01 (nastup na minimalno dva natjecanja)
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. AK DUBROVNIK RACING 63 39 59 x 79 x 240
2. AK BUZET AUTOSPORT 25 25 15 x 75 x 140
3. AK ŽUPA DUBROVAČKA 15 15 14 x 6 x 50
4. AK RIJEKA - - - x 45 x 45
5. AK TROGIR 0 14 15 x 15 x 44
6. AKK ZANATLIJA - - - x 30 x 30
7. AK RI AUTOSPORT - - - x 21 x 21
8. AKK VELIKA GORICA - - - x 21 x 21
9. AK SOLIN - - - x 14 x 14
10. SAK SPLIT - - - x 12 x 12
11. AK RAGUSA RACING - - - x 9 x 9
- AK INA DELTA - - - x 0 x 0