štopericaciljna zastavica 1. 05.12.15. - Trogir
2. 05.12.15. - Trogir
3. 06.12.15. - Trogir
DISCIPLINA A07 - OCJENSKO SPRETNOSNE VOŽNJE
FINALE PRVENSTVA HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Ante Mihaljević AK Split Motorsport 9 9 9 27
2. Krešo Merlić AKK Zanatlija 10 5 10 25
3. Marko Palijan AK Dubrava 5 10 4 19
4. Saša Milavić AK Split Motorsport 4 7 8 19
5. Miroslav Vrančić AKK SB Auto Sport 6 6 6 18
6. Alen Kapusta AK Trogir 8 1 7 16
7. Ivan Živković AKK SB Auto Sport 2 8 5 15
8. Filip Agić AKK Zanatlija 7 0 0 7
9. Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo 0 4 0 4
10. Josip Maršić AK Oneum 1 3 0 4
11. Petar Čosić AKK SB Auto Sport 3 0 0 3
12. Mario Švaljek AMK Dugo Selo 0 0 3 3
13. Vjekoslav Kovačević AMK Dugo Selo 0 2 0 2
14. Petar Blažičko AMK Dugo Selo 0 0 2 2
15. Nikola Rožić AK Trogir 0 0 1 1
 - državni prvak -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 Ukupno
1. Sandra Martić AMK Dugo Selo 10 10 10 30
2. Dijana Kuprešak AMK Dugo Selo 9 9 9 27
3. Ines Balić AMK Dugo Selo 8 8 8 24
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Petar Blažičko AMK Dugo Selo 10 9 10 29
2. Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo 9 10 9 28
3. Robert Antunović AK Trogir 8 8 8 24
4. Ines Balić AMK Dugo Selo 7 7 7 21
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Krešo Merlić AKK Zanatlija 10 8 10 28
2. Ante Mihaljević AK Split Motorsport 9 10 9 28
3. Saša Milavić AK Split Motorsport 6 9 8 23
4. Alen Kapusta AK Trogir 8 6 7 21
5. Filip Agić AKK Zanatlija 7 5 4 16
6. Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo 4 7 5 16
7. Mario Švaljek AMK Dugo Selo 5 3 6 14
8. Mladen Iveković AMK Dugo Selo 3 4 3 10
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Miroslav Vrančić AKK SB Auto Sport 10 9 10 29
2. Ivan Živković AKK SB Auto Sport 8 10 9 27
3. Josip Maršić AK Oneum 7 8 5 20
4. Petar Blažičko AMK Dugo Selo 6 6 8 20
5. Petar Čosić AKK SB Auto Sport 9 3 4 16
6. Neven Križanac AK Solin 4 4 6 14
7. Davor Čosić AKK SB Auto Sport 3 2 7 12
8. Vjekoslav Kovačević AMK Dugo Selo 1 7 3 11
9. Frane Jukić AK Oneum 5 5 0 10
10. Sandra Martić AMK Dugo Selo 2 0 2 4
11. Vlado Maršić AK Oneum 0 1 0 1
12. Dijana Kuprešak AMK Dugo Selo 0 0 1 1
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 Ukupno
1. Marko Palijan AK Dubrava 10 10 10 30
2. Nikola Rožić AK Trogir 9 9 9 27
3. Branko Balić AMK Dugo Selo 8 8 8 24
4. Robert Antunović AK Trogir 7 7 7 21
5. Ines Balić AMK Dugo Selo 6 6 6 18
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 Ukupno
1. AKK SB AUTO SPORT 27 22 26 75
2. AK TROGIR 24 22 23 69
3. AMK DUGO SELO 20 22 22 64
4. AK SPLIT MOTORSPORT 15 19 17 51
5. AKK ZANATLIJA 17 13 14 44
6. AK ONEUM 12 14 5 31
7. AK DUBRAVA 10 10 10 30
8. AK SOLIN 4 4 6 14