štopericaciljna zastavica 1. 10.-11.04.15. - Kumrovec
2. 01.-02.05.15. - Opatija
3. 29.-30.05.15. - Velenje (SVN)
4. 11.-12.09.15. - Zagreb
5. 01.-03.10.15. - Poreč-Croatia
6. 06.-07.11.15. - Poreč
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Toni Klinc AKK Sveta Nedelja isk 25 50 25 50 [25] 150
2. Denis Rubinić AK Opatija Motorsport - 6 24 15 30 od 75
3. Botond Csanyi AK Delta Sport 18,75 15 od od - 18 51,75
4. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - 12 od - 36 - 48
5. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - od 30 od od 15 45
6. Anđelko Košec AK Delta Sport 0 1 od 8 24 - 33
7. Goran Šams AK Stubaki 9 8 - 1 - 12 30
8. Zoran Harapin AK Delta Sport 6 - 20 od - ns 26
9. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja 0,75 0 16 od - - 16,75
10. Damir Boc AK INA Delta 1,5 od - 2 - 8 11,5
11. Nino Bogović AK Delta Sport od od od 10 od - 10
12. Jasna Durak AK Rally-Baba - 4 od - od - 4
 - državni prvak -
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Toni Klinc AKK Sveta Nedelja isk 25 50 25 50 [25] 150
2. Botond Csanyi AK Delta Sport 18,75 18 od - - 18 54,75
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - - 50 od od 25 75
2. Zoran Harapin AK Delta Sport 13,5 - 36 od - ns 49,5
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Goran Šams AK Stubaki 18,75 18 - 15 - 25 76,75
2. Nino Bogović AK Delta Sport od od od 18 od - 18
3. Jasna Durak AK Rally-Baba - 15 od - od - 15
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Denis Rubinić AK Opatija Motorsport - 25 50 25 50 od 150
2. Anđelko Košec AK Delta Sport 7,5 18 od 18 36 - 79,5
3. Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja 9 15 36 od - - 60
4. Damir Boc AK INA Delta 11,25 od - 10 - 25 46,25
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Maria Rumpler AK Delta Sport [6] 18 50 10 50 25 153
2. Tamas Somogyi AK Delta Sport - 12 36 8 30 - 86
3. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team 11,25 25 - od od 15 51,25
4. Krešo Krajačić AK Zagorje Oroslavje 7,5 15 - 15 od - 37,5
5. Maja Redžić AK RI Autosport ns od - 6 od 12 18
 
GRUPA S1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Krešo Krajačić AK Zagorje Oroslavje 18,75 25 - 25 od - 68,75
 
GRUPA S2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Tamas Somogyi AK Delta Sport - 18 50 15 36 - 119
2. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team 18,75 25 - od od 25 68,75
3. Maja Redžić AK RI Autosport - od - 12 od 18 30
 
Dolje navedeni suvozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - 36 - - - 36
- Marko Stiperski AK Opatija Motorsport - - - - 20 10 30
- Dina Orešić AMK Dugo Selo 7,5 - - 12 - - 19,5
- Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport - 18 - - od - 18
- Monika Varkonyi-Cser AK Delta Sport - - - 18 - - 18
- Damir Bruner AK D.T. 13,5 - - - - - 13,5
- Luka Raštegorac AKK Zanatlija 11,25 - - - - - 11,25
- Marko Šivak AK Delta Sport 4,5 - - 6 - - 10,5
- Tomislav Labaš AK INA Delta - 10 - - - - 10
- Juraj Previšić AKK Zanatlija 3 - - 4 - - 7
- Petra Perčić Hrvatin AK Opatija Motorsport - 2 - - - - 2
- Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja - 0 - - - - 0
- Marko Mikulec AKK Sveta Nedelja od - - od - - 0
- Saša Lozar AK INA Delta isk - - od - - 0
- Nikola Miketić AK Zagorje Oroslavje - - - od - - 0
- Zoltan Balog AK Delta Sport - - - - - od 0
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - 15 od - - - 15
- Damir Bruner AK D.T. 13,5 - - - - - 13,5
- Tomislav Labaš AK INA Delta - 12 - - - - 12
- Luka Raštegorac AKK Zanatlija 11,25 - - - - - 11,25
- Saša Lozar AK INA Delta isk - - od - - 0
- Nikola Miketić AK Zagorje Oroslavje - - - od - - 0
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - - - 50 - 50
- Dina Orešić AMK Dugo Selo 18,75 - - 25 - - 43,75
- Petra Perčić Hrvatin AK Opatija Motorsport - 25 - - - - 25
- Zoltan Balog AK Delta Sport - - - - - od 0
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Marko Stiperski AK Opatija Motorsport - - - - 50 18 68
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - 50 - - - 50
- Zdravko Draženović AK Opatija Motorsport - 25 - - od - 25
- Monika Varkonyi-Cser AK Delta Sport - - - 25 - - 25
- Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja - 12 - - - - 12
- Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - od - - - - 0
- Botond Csanyi AK Delta Sport - - - od - - 0
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Marko Šivak AK Delta Sport 18,75 - - 15 - - 33,75
- Juraj Previšić AKK Zanatlija 13,5 - - 12 - - 25,5
- Marko Mikulec AKK Sveta Nedelja od - - od - - 0
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Tomislav Pazman AKK Sveta Nedelja 18,75 - - 25 - - 43,75
- Antonio Hernaut AK HBT Racing - - - - 36 - 36
- Marko Stiperski AK Opatija Motorsport 9 - - 18 - - 27
- Marko Mahne AK Istra Racing Team - - - - - 18 18
- Katarina Husnjak AK Delta Sport 4,5 10 - - - - 14,5
- Tajana Vojvodić AKK Sveta Nedelja 13,5 - - - - - 13,5
- Domagoj Nemak AK INA Delta - - - 12 - - 12
- Karlo Pelicar AK D.T. - - - - od od 0
- Damir Petrović AK HBT Racing od - - - - - 0
- Ivo Marinović AKK Zanatlija - - od - - - 0
- Robert Grdović AKK Sveta Nedelja - - - od - - 0
- Nenad Hrvatin AK D.T. - - - - od - 0
- Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - - - - - od 0
 
GRUPA S1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Marko Mahne AK Istra Racing Team - - - - - 25 25
 
GRUPA S2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Antonio Hernaut AK HBT Racing - - - - 50 - 50
- Marko Stiperski AK Opatija Motorsport 13,5 - - 25 - - 38,5
- Katarina Husnjak AK Delta Sport 11,25 15 - - - - 26,25
- Domagoj Nemak AK INA Delta - - - 18 - - 18
- Karlo Pelicar AK D.T. - - - - od od 0
- Damir Petrović AK HBT Racing od - - - - - 0
- Ivo Marinović AKK Zanatlija - - od - - - 0
- Robert Grdović AKK Sveta Nedelja - - - od - - 0
- Nenad Hrvatin AK D.T. - - - - od - 0
- Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - - - - - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI