štopericaciljna zastavica 1. 10.-11.04.15. - Kumrovec
2. 01.-02.05.15. - Opatija
3. 29.-30.05.15. - Velenje (SVN)
4. 11.-12.09.15. - Zagreb
5. 01.-03.10.15. - Poreč-Croatia
6. 06.-07.11.15. - Poreč
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja isk 25 50 25 50 [25] 150
2. Marsel Katić AK Opatija Motorsport - 6 24 15 30 od 75
3. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - 18 36 - od - 54
4. Janos Szilagyi AK Delta Sport 18,75 15 od od - 18 51,75
5. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - 2 30 od od 15 47
6. Tin Tomljanović AK Delta Sport 0 1 od 8 24 - 33
7. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 9 8 - 1 - 12 30
8. Boro Mateša AK Delta Sport 6 - 20 od - ns 26
9. Daniel Šaškin AK D.T. 13,5 12 od - - - 25,5
10. Szabolc Varkonyi AK Delta Sport - - od 18 - od 18
11. Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja 0,75 0 16 od - - 16,75
12. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje 1,5 od - 2 - 8 11,5
13. Juraj Puškar AK INA Delta isk 10 - od - - 10
14. Vedran Šipoš AK Delta Sport od od od 10 od - 10
15. Ivica Siladić AK Rally-Baba - 4 od - od - 4
 - državni prvak -
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja isk 25 50 25 50 [25] 150
2. Janos Szilagyi AK Delta Sport 18,75 18 od - - 18 54,75
3. Daniel Šaškin AK D.T. 13,5 15 od - - - 28,5
4. Juraj Puškar AK INA Delta isk 12 - od - - 12
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - 25 50 od od 25 100
2. Boro Mateša AK Delta Sport 13,5 - 36 od - ns 49,5
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Dario Šamec AK Zagorje Oroslavje 18,75 18 - 15 - 25 76,75
2. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - 25 50 - od - 75
3. Vedran Šipoš AK Delta Sport od od od 18 od - 18
4. Ivica Siladić AK Rally-Baba - 15 od - od - 15
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Marsel Katić AK Opatija Motorsport - 25 50 25 50 od 150
2. Tin Tomljanović AK Delta Sport 7,5 18 od 18 36 - 79,5
3. Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja 9 15 36 od - - 60
4. Saša Horvat AK Zagorje Oroslavje 11,25 od - 10 - 25 46,25
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Karl Rumpler AK Delta Sport [6] 18 50 10 50 25 153
2. Janos Locher AK Delta Sport [4,5] 12 36 8 30 15 101
3. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team 11,25 25 - od od 12 48,25
4. Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje 7,5 15 - 15 od - 37,5
5. Gorana Hunić AK INA Delta 3 10 od 6 [od] 10 29
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje 18,75 25 - 25 od - 68,75
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Janos Locher AK Delta Sport [11,25] 18 50 15 36 25 144
2. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team 18,75 25 - od od 18 61,75
3. Gorana Hunić AK INA Delta 9 15 od 12 [od] 15 51
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Nikola Dobrila AK D.T. - - - - 36 - 36
- Luka Latinovic AK Delta Sport - - - - 20 10 30
- Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje 7,5 - - 12 - - 19,5
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija 11,25 - - - - - 11,25
- Vladimir Poredski AK Delta Sport 4,5 - - 6 - - 10,5
- Marin Vuković AKK Zanatlija 3 - - 4 - - 7
- Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja od - - od - - 0
- Davor Mihelić AK Opatija Motorsport - od - - - - 0
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija 11,25 - - - - - 11,25
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Nikola Dobrila AK D.T. - - - - 50 - 50
- Sandi Garguljak AK Zagorje Oroslavje 18,75 - - 25 - - 43,75
- Szabolc Varkonyi AK Delta Sport - - - - - od 0
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Luka Latinović AK Delta Sport - - - - 50 18 68
- Szabolc Varkonyi AK Delta Sport - - od 25 - - 25
- Davor Mihelić AK Opatija Motorsport - od - - - - 0
- Janos Szilagyi AK Delta Sport - - - od - - 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Vladimir Poredski AK Delta Sport 18,75 - - 15 - - 33,75
- Marin Vuković AKK Zanatlija 13,5 - - 12 - - 25,5
- Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja od - - od - - 0
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja 18,75 - - 25 - - 43,75
- Igor Mandić AK HBT Racing - - - - 36 - 36
- Branko Jemrić AK AD-Astra 9 - - 18 - - 27
- Marko Jelić AK Istra Racing Team - - - - - 18 18
- Daniel Vojvodić AKK Sveta Nedelja 13,5 - - - - - 13,5
- Željko Magličić AK INA Delta - - - 12 - - 12
- David Pelicar AK D.T. - - - - od od 0
- Igor Krišto AK RI Autosport ns od - - - - 0
- Marko Čerljenko AK HBT Racing od - - - - - 0
- Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - - od - - 0
- Toni Malinarich AK D.T. - - - - od - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - od 0
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Marko Jelić AK Istra Racing Team - - - - - 25 25
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Igor Mandić AK HBT Racing - - - - 50 - 50
- Branko Jemrić AK AD-Astra 13,5 - - 25 - - 38,5
- Željko Magličić AK INA Delta - - - 18 - - 18
- David Pelicar AK D.T. - - - - od od 0
- Marko Čerljenko AK HBT Racing od - - - - - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport - od - - - - 0
- Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - - od - - 0
- Toni Malinarich AK D.T. - - - - od - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI