štopericaciljna zastavica 1. 23.-24.04.16. - Stubičke Toplice
2. 14.-15.05.16. - Skradin
3. 28.-29.05.16. - Kotor (MNE)
4. 11.-12.06.16. - Malačka
5. 23.-24.07.16. - Čabar
6. 06.-07.08.16. - Cazin (BIH)
7. 03.-04.09.16. - Ilirska Bistrica (SVN)
8. 16.-18.09.16. - Buzet
9. 08.-09.10.16. - Dubrovnik
 
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA

KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Mladen Sigurnjak AK Učka Sport - [od] - 8 10 10 10 10 - 48
2. Ante Gaćina AKK Rogoznica 10 8 10 - - [6] 8 8 - 44
3. Leo Černi AK Opatija - 10 - 6 8 8 [5] 6 - 38
4. Dorijan Kljun AK Opatija 5 5 6 [4] 6 [5] [0] [3] 6 28
5. Karlo Župan Klub Belson Nostalgija - [2] 5 3 4 [3] [1] 5 8 25
6. Frane Jukić AK Oneum - 4 - 5 5 - 4 [4] 5 23
7. Zlatko Brozović Klub Belson Nostalgija - - 8 [od] [od] 4 3 0 3 18
8. Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - 10 - - 6 - od 16
9. Zvonimir Župan Klub Belson Nostalgija 6 6 - - 3 - - - - 15
10. Ivan Smolek Klub Belson Nostalgija - 3 4 - [od] 2 0 2 - 11
11. Nikola Rožić AK Trogir - - - - - - - - 10 10
12. Igor Cossetto AKK Zanatlija 8 - - - - - 2 od - 10
13. Klaudija Dolski Klub Belson Nostalgija - - - - - - 0 1 4 5
14. Marko Oto Juričev-Martinčev Klub Belson Nostalgija 4 - - - - 1 - 0 - 5
- Renco Jurić Klub Belson Nostalgija - - - - od - - 0 - 0
- prvak HAKS-a -
 
KLASA P1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Leo Černi AK Opatija - 20 - 20 20 20 20 [20] - 100
2. Dorijan Kljun AK Opatija 20 15 20 [12] 15 15 [10] [10] [15] 85
3. Karlo Župan Klub Belson Nostalgija - [8] 15 [10] [10] 12 12 15 20 74
4. Frane Jukić AK Oneum - 12 - 15 12 - 15 12 [12] 66
5. Ivan Smolek Klub Belson Nostalgija - 10 12 - [od] 10 8 8 - 48
6. Marko Oto Juričev-Martinčev Klub Belson Nostalgija 15 - - - - 8 - 3 - 26
7. Klaudija Dolski Klub Belson Nostalgija - - - - - - 6 6 10 22
8. Renco Jurić Klub Belson Nostalgija - - - - od - - 4 - 4
- Zlatko Brozović Klub Belson Nostalgija - - - - od - - - - 0
 
KLASA P2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Mladen Sigurnjak AK Učka Sport - [od] - 20 20 20 20 20 - 100
2. Ante Gaćina AKK Rogoznica 20 20 20 - - 15 15 [15] - 90
3. Zlatko Brozović Klub Belson Nostalgija - - 15 [od] - 12 12 12 15 66
4. Zvonimir Župan Klub Belson Nostalgija 15 15 - - 15 - - - - 45
5. Nikola Rožić AK Trogir - - - - - - - - 20 20
 
KLASA P4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - 10 - - 20 - od 30
2. Igor Cossetto AKK Zanatlija 10 - - - - - 15 od - 25
 - klasa se ne proglašava jer tijekom sezone nisu nastupila barem tri natjecatelja -
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. KLUB BELSON NOSTALGIJA 40 44 59 13 32 43 36 42 60 369
2. AK OPATIJA 25 50 29 42 49 48 35 39 21 338
3. AKK ROGOZNICA 30 28 30 - - 21 23 23 - 155
4. AK UČKA SPORT - 0 - 28 30 30 30 30 - 148
5. AK ONEUM - 16 - 20 17 - 19 16 17 105
6. AK PELJEŠAC RACING - - - 20 - - 26 - 0 46
7. AKK ZANATLIJA 18 - - - - - 17 0 - 35
8. AK TROGIR - - - - - - - - 30 30