BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
PETROL-ILIRSKA BISTRICA '16
Ilirska Bistrica (SVN), 03.-04.09.2016.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:57,040 0:00,000 10
2. 63 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:03,960 0:06,920 8
3. 132 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:22,940 0:25,900 6
4. 80 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:22,950 0:25,910 5
5. 121 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 5:27,190 0:30,150 4
6. 151 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 5:37,950 0:40,910 3
7. 96 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:38,850 0:41,810 2
8. 149 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:40,590 0:43,550 1
9. 89 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:43,000 0:45,960 -
10. 67 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:43,310 0:46,270 -
11. 66 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 5:43,600 0:46,560 -
12. 61 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 5:44,890 0:47,850 -
13. 137 A7 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Peugeot 208 R2 5:46,610 0:49,570 -
14. 78 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 5:48,170 0:51,130 -
15. 138 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 5:50,230 0:53,190 -
16. 86 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:52,900 0:55,860 -
17. 84 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:55,250 0:58,210 -
18. 68 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 5:55,730 0:58,690 -
19. 102 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:03,530 1:06,490 -
20. 116 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 6:06,070 1:09,030 -
21. 93 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:08,280 1:11,240 -
22. 136 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:13,840 1:16,800 -
23. 75 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 6:20,510 1:23,470 -
24. 139 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 6:29,930 1:32,890 -
25. 105 N1 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 6:36,740 1:39,700 -
26. 108 N1 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka VW Polo 6:53,260 1:56,220 -
- 65 E1-17 Tonči Nazor AK Oneum BMW E92 2.5 odustao -
- 91 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 odustao -
- 95 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 odustao -
- 133 A8 Marsel Katić AK Opatija Motorsport Honda Civic Type-R odustao -
- 153 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Marcal F3000 4:50,510 0:00,000 10
2. 18 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 5:03,520 0:13,010 8
3. 23 D19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria CBF 1.0 5:05,910 0:15,400 6
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 N1 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 6:36,740 0:00,000 23
2. 108 N1 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka VW Polo 6:53,260 0:16,520 17,5
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 86 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:52,900 0:00,000 24
2. 84 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:55,250 0:02,350 18,5
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 151 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 5:37,950 0:00,000 25
2. 149 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:40,590 0:02,640 19,5
- 153 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R odustao

-
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 136 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:13,840 0:00,000 22,5
2. 139 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 6:29,930 0:16,090 17
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 89 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:43,000 0:00,000 24
2. 137 A7 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Peugeot 208 R2 5:46,610 0:03,610 18,5
3. 138 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 5:50,230 0:07,230 15
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 132 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:22,940 0:00,000 25
- 133 A8 Marsel Katić AK Opatija Motorsport Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 121 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 5:27,190 0:00,000 14,5
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:03,530 0:00,000 20,5
2. 116 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 6:06,070 0:02,540 15
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 96 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:38,850 0:00,000 23,5
2. 93 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:08,280 0:29,430 15
- 91 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 odustao -
- 95 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:22,950 0:00,000 24
2. 78 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 5:48,170 0:25,220 16,5
3. 75 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 6:20,510 0:57,560 12
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 67 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:43,310 0:00,000 23
2. 66 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 5:43,600 0:00,290 17,5
3. 68 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 5:55,730 0:12,420 13
- 65 E1-17 Tonči Nazor AK Oneum BMW E92 2.5 odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 5:03,520 0:00,000 24,5
2. 23 D19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria CBF 1.0 5:05,910 0:02,390 19
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Marcal F3000 4:50,510 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:57,040 0:00,000 25
2. 63 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:03,960 0:06,920 19,5
3. 61 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 5:44,890 0:47,850 14
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Zoltan Balatincz D19 24 Đivo Franić N2 19,5 Istvan Kavecz E1-23 68
2. AK OPATIJA MOTORSPORT 23,5 Edi Kuharić E1-15 18,5 Viliam Prodan A7 15 Mateo Butorac A7 57
3. AK ŽUPA DUBROVAČKA 23 Marijo Barović N1 17,5 Mladen Đajić N1 15 Deni Kmetović E1-14 55,5
4. AKK ZANATLIJA 25 Domagoj Pereković E1-23 22,5 Sven Gorup A6 - 47,5
5. AKK PETAR KLEPAC 24 Bojan Juranić E1-16 23 Miroslav Herceg E1-17 - 47
6. AK SOLIN 20,5 Neven Križanac E1-14 15 Ivan Batalić E1-15 - 35,5
7. AKK ŠIBENIK 25 Đani Varljen A8 - - 25
8. AK PULA-ROVINJ 25 Saša Radola N3 - - 25
9. AK DELTA TIMING 24 Duško Banjeglav A7 - - 24
10. AK RAGUSA RACING 19 Petar Dajak E19 - - 19
11. AK RIJEKA 18,5 Igor Vičević N2 - - 18,5
12. AKK SVETA NEDELJA 17 Borna Vlašić A6 - - 17
13. AK AD ASTRA 14 Igor Gauš E1-23 - - 14
14. AKK ROGOZNICA 13 Filip Škugor E1-17 - - 13
15. AK RI AUTOSPORT 12 Mario Jurišić E1-16 - - 12
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA