BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
35. BUZETSKI DANI '16
Buzet, 16.-18.09.2016.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 5:31,650 0:00,000 10
2. 130 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:36,929 0:05,279 8
3. 132 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 5:41,839 0:10,189 6
4. 157 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:53,847 0:22,197 5
5. 154 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:56,148 0:24,498 4
6. 135 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 6:07,210 0:35,560 3
7. 174 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 6:14,289 0:42,639 2
8. 73 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:14,397 0:42,747 1
9. 77 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:15,730 0:44,080 -
10. 186 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:17,049 0:45,399 -
11. 146 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:18,806 0:47,156 -
12. 163 E1-16 Goran Sikirica AKK Petar Klepac VW Golf III Diesel 6:18,924 0:47,274 -
13. 159 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 6:19,030 0:47,380 -
14. 145 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 6:19,801 0:48,151 -
15. 177 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 6:20,309 0:48,659 -
16. 175 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 6:21,501 0:49,851 -
17. 79 A8 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:21,522 0:49,872 -
18. 56 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:22,232 0:50,582 -
19. 176 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 1.6 6:24,187 0:52,537 -
20. 190 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:24,329 0:52,679 -
21. 78 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:24,339 0:52,689 -
22. 148 E1-17 Ivica Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 6:25,749 0:54,099 -
23. 60 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:26,351 0:54,701 -
24. 200 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:27,865 0:56,215 -
25. 188 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:27,950 0:56,300 -
26. 232 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 6:31,875 1:00,225 -
27. 74 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:32,778 1:01,128 -
28. 57 A8 Denis Močibob AK Buzet Autosport Peugeot 306 GTi 6:33,522 1:01,872 -
29. 162 E1-16 Sandro Zill AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:34,368 1:02,718 -
30. 202 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 1.4 6:35,032 1:03,382 -
31. 189 A7 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 6:35,820 1:04,170 -
32. 191 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:36,157 1:04,507 -
33. 203 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 6:38,188 1:06,538 -
34. 231 E1-11 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 Proto 6:39,014 1:07,364 -
35. 184 E1-15 Sandi Jugovac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:39,204 1:07,554 -
36. 61 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:40,155 1:08,505 -
37. 49 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 6:40,572 1:08,922 -
38. 201 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 1.4 6:41,028 1:09,378 -
39. 182 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 6:43,403 1:11,753 -
40. 185 E1-15 Bernard Coner AK Učka Sport VW Golf IV 1.6 6:44,935 1:13,285 -
41. 179 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 6:46,055 1:14,405 -
42. 180 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 6:46,918 1:15,268 -
43. 233 E1-11 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 6:48,729 1:17,079 -
44. 168 E1-16 Igor Krišto AK RI Autosport Renault Clio 6:48,915 1:17,265 -
45. 150 E1-17 Tonči Nazor AK Oneum BMW E92 2.5 6:50,253 1:18,603 -
46. 181 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:55,418 1:23,768 -
47. 192 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 6:55,695 1:24,045 -
48. 167 A8 Karlo Vučić AK Dubrava Seat Ibiza 6:56,549 1:24,899 -
49. 213 E1-14 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 1.4 6:58,390 1:26,740 -
50. 169 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 7:00,046 1:28,396 -
51. 63 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:03,269 1:31,619 -
52. 142 E1-23 Dino Stelmah AK INA Delta Ford Escort RS Cosworth 7:09,691 1:38,041 -
53. 183 E1-15 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Honda Integra 7:09,793 1:38,143 -
54. 65 A6 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 7:11,469 1:39,819 -
55. 215 E1-14 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo 1.4 16V 7:20,914 1:49,264 -
56. 225 N1 Teo Blažević AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 7:23,400 1:51,750 -
57. 228 E1-14 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 Rallye 7:24,768 1:53,118 -
58. 224 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:28,102 1:56,452 -
59. 226 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:29,842 1:58,192 -
60. 223 E1-14 Jordan Matijašić AK Buzet Autosport Fiat 126P Brutus 7:31,431 1:59,781 -
- 68 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 136 E1-23 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf IV odustao -
- 147 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. odustao -
- 164 E1-16 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 odustao -
- 187 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 odustao -
- 134 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 nije startao -
- 158 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V nije startao -
- 214 E1-14 Zoran Širola AK Opatija Autobianchi A112 Abarth nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 D19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria CBF 1.0 6:07,106 0:00,000 10
2. 4 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Zytek 6:11,547 0:04,441 8
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 225 N1 Teo Blažević AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 7:23,400 0:00,000 21,5
2. 224 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 7:28,102 0:04,702 16
3. 226 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:29,842 0:06,442 12,5
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 190 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:24,329 0:00,000 24
2. 191 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 6:36,157 0:11,828 17,5
3. 192 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 6:55,695 0:31,366 14
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 73 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:14,397 0:00,000 25
2. 77 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:15,730 0:01,333 19,5
3. 78 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:24,339 0:09,942 15,5
4. 74 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:32,778 0:18,381 13
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 68 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:40,155 0:00,000 21
2. 63 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:03,269 0:23,114 15
3. 65 A6 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 7:11,469 0:31,314 12
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 186 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:17,049 0:00,000 25
2. 60 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:26,351 0:09,302 18
3. 188 A7 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:27,950 0:10,901 14,5
4. 189 A7 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 6:35,820 0:18,771 11,5
- 187 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 odustao -
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 159 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 6:19,030 0:00,000 24,5
2. 79 A8 Valter Nežić AK Buzet Autosport Honda Civic Type-R 6:21,522 0:02,492 19
3. 56 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 6:22,232 0:03,202 15,5
4. 57 A8 Denis Močibob AK Buzet Autosport Peugeot 306 GTi 6:33,522 0:14,492 12
5. 167 A8 Karlo Vučić AK Dubrava Seat Ibiza 6:56,549 0:37,519 8
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 49 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 6:40,572 0:00,000 10,5
 
KLASA 11 - E1/1400 moto
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 232 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 1.0 6:31,875 0:00,000 20
2. 231 E1-11 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 Proto 6:39,014 0:07,139 15
3. 233 E1-11 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 6:48,729 0:16,854 12
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 200 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 6:27,865 0:00,000 22
2. 202 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 1.4 6:35,032 0:07,167 17
3. 203 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 6:38,188 0:10,323 14
4. 201 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 1.4 6:41,028 0:13,163 12
5. 213 E1-14 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 1.4 6:58,390 0:30,525 10
6. 215 E1-14 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo 1.4 16V 7:20,914 0:53,049 8
7. 228 E1-14 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 Rallye 7:24,768 0:56,903 6
8. 223 E1-14 Jordan Matijašić AK Buzet Autosport Fiat 126P Brutus 7:31,431 1:03,566 5
- 214 E1-14 Zoran Širola AK Opatija Autobianchi A112 Abarth nije startao -
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 174 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 6:14,289 0:00,000 24
2. 177 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 6:20,309 0:06,020 17
3. 175 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 6:21,501 0:07,212 14
4. 176 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 1.6 6:24,187 0:09,898 12
5. 184 E1-15 Sandi Jugovac AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:39,204 0:24,915 10
6. 182 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 6:43,403 0:29,114 8
7. 185 E1-15 Bernard Coner AK Učka Sport VW Golf IV 1.6 6:44,935 0:30,646 6
8. 179 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 6:46,055 0:31,766 5
9. 180 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 6:46,918 0:32,629 4
10. 181 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:55,418 0:41,129 3
11. 183 E1-15 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Honda Integra 7:09,793 0:55,504 2
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 157 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:53,847 0:00,000 25,5
2. 154 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:56,148 0:02,301 20
3. 163 E1-16 Goran Sikirica AKK Petar Klepac VW Golf III Diesel 6:18,924 0:25,077 15
4. 162 E1-16 Sandro Zill AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:34,368 0:40,521 12
5. 168 E1-16 Igor Krišto AK RI Autosport Renault Clio 6:48,915 0:55,068 10
6. 169 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 7:00,046 1:06,199 8
- 164 E1-16 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 odustao -
- 158 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V nije startao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 146 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 6:18,806 0:00,000 21,5
2. 145 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 6:19,801 0:00,995 15,5
3. 148 E1-17 Ivica Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 6:25,749 0:06,943 12
4. 150 E1-17 Tonči Nazor AK Oneum BMW E92 2.5 6:50,253 0:31,447 10
- 147 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 D19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria CBF 1.0 6:07,106 0:00,000 25
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Zytek 6:11,547 0:00,000 24,5
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 5:31,650 0:00,000 25
2. 130 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 5:36,929 0:05,279 19,5
3. 132 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 5:41,839 0:10,189 16
4. 135 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 6:07,210 0:35,560 12,5
5. 142 E1-23 Dino Stelmah AK INA Delta Ford Escort RS Cosworth 7:09,691 1:38,041 8
- 136 E1-23 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf IV odustao -
- 134 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK PETAR KLEPAC 25,5 Bojan Juranić E1-16 24,5 Željko Pavičić A8 21,5 Miroslav Herceg E1-17 71,5
2. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Laszlo Szasz D20 24 Đivo Franić N2 19,5 Istvan Kavecz E1-23 68
3. AK BUZET AUTOSPORT 19 Valter Nežić A8 17 Patrik Vivoda E1-14 15 Vjekoslav Čičko E1-11 51
4. AKK VELIKA GORICA 19,5 Filip Magdić N3 16 Dejan Dimitrijević E1-23 12,5 Danijel Šimunović E1-23 48
5. AK ŽUPA DUBROVAČKA 21,5 Teo Blažević N1 14 Deni Kmetović E1-14 12 Marijo Barović E1-11 47,5
6. AK SOLIN 22 Neven Križanac E1-14 14 Novica Stella N2 11,5 Stipe Bekavac A7 47,5
7. AKK ZANATLIJA 25 Domagoj Pereković E1-23 21 Sven Gorup A6 - 46
8. AK ISTRA RACING TEAM 17 Igor Janko E1-15 14,5 Sandro Miskić A7 12,5 Darko Ladavac N1 44
9. AK OPATIJA MOTORSPORT 24 Edi Kuharić E1-15 18 Mateo Butorac A7 - 42
10. AK DELTA TIMING 25 Duško Banjeglav A7 12 Tomislav Knez A6 - 37
11. AK RAGUSA RACING 25 Petar Dajak E19 12 Ivica Matković E1-17 - 37
12. AK RI AUTOSPORT 20 Mario Jurišić E1-16 10 Igor Krišto E1-16 - 30
13. AK SKOK RACING 20 Donald Milokanović E1-11 6 Lorenzo Martincich E1-14 - 26
14. AK PULA-ROVINJ 25 Saša Radola N3 - - 25
15. AK UČKA SPORT 12 Sergio Miščenić E1-14 6 Bernard Coner E1-15 - 18
16. AK RIJEKA 17,5 Igor Vičević N2 - - 17,5
17. AK DUBRAVA 8 Vedran Delimar E1-14 8 Karlo Vučić A8 - 16
18. AKK SVETA NEDELJA 15 Borna Vlašić A6 - - 15
19. AK R.T.Z. 8 Natanael Petrov E1-15 4 Ante Barić E1-15 - 12
20. AK ONEUM 10 Tonči Nazor E1-17 - - 10
21. AK INA DELTA 8 Dino Stelmah E1-23 - - 8
22. AK BUZET 8 Eđidio Benčić E1-16 - - 8
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE