BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
ČABAR '16
Čabar, 23.-24.07.2016.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:25,286 0:00,000 10
2. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 6:28,402 0:03,116 8
3. 9 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 6:31,906 0:06,620 6
4. 23 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 6:45,720 0:20,434 5
5. 25 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 6:49,079 0:23,793 4
6. 10 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 6:51,227 0:25,941 3
7. 19 E1-17 Silvio Stefanović AK Zagreb Racing Team Renault Clio 2.0 Williams 6:54,990 0:29,704 2
8. 26 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 7:02,022 0:36,736 1
9. 18 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 7:02,376 0:37,090 -
10. 50 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 7:04,506 0:39,220 -
11. 63 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 7:05,639 0:40,353 -
12. 27 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 7:06,221 0:40,935 -
13. 29 E1-16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 7:06,696 0:41,410 -
14. 34 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 7:07,991 0:42,705 -
15. 17 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 7:10,417 0:45,131 -
16. 48 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 7:12,781 0:47,495 -
17. 32 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 7:16,059 0:50,773 -
18. 20 E1-17 Ivica Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 7:16,060 0:50,774 -
19. 69 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 7:17,883 0:52,597 -
20. 71 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 7:18,706 0:53,420 -
21. 35 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 7:21,563 0:56,277 -
22. 36 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 1.6 7:23,012 0:57,726 -
23. 44 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 1.4 7:26,557 1:01,271 -
24. 21 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 7:27,186 1:01,900 -
25. 42 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 1.4 7:28,216 1:02,930 -
26. 53 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 7:29,800 1:04,514 -
27. 73 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:30,447 1:05,161 -
28. 70 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:31,411 1:06,125 -
29. 41 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 7:33,287 1:08,001 -
30. 38 E1-15 Bernard Coner AK Učka Sport VW Golf IV 1.6 7:33,335 1:08,049 -
31. 22 E1-17 Tonči Nazor AK Oneum BMW E92 2.5 7:35,805 1:10,519 -
32. 72 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:36,054 1:10,768 -
33. 31 E1-16 Igor Krišto AK RI Autosport Renault Clio 7:38,639 1:13,353 -
34. 28 E1-16 Zoran Grabović AKK Petar Klepac VW Golf III 7:40,271 1:14,985 -
35. 43 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 7:43,193 1:17,907 -
36. 39 E1-15 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Zastava Yugo 7:46,440 1:21,154 -
37. 57 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 7:46,868 1:21,582 -
38. 55 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 7:47,944 1:22,658 -
39. 58 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 7:49,145 1:23,859 -
40. 54 A8 Igor Mandić AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V 7:52,922 1:27,636 -
41. 45 E1-14 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Citroën AX 7:54,169 1:28,883 -
42. 33 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 7:56,775 1:31,489 -
43. 67 N4 Filip Križanić-Bijelić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 7:58,323 1:33,037 -
44. 60 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:58,869 1:33,583 -
45. 74 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 8:22,686 1:57,400 -
46. 76 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 8:51,586 2:26,300 -
- 12 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 16 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 odustao -
- 61 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 62 A6 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo odustao -
- 37 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 nije startao -
- 56 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic 1.6 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F2000 Zetec 6:02,422 0:00,000 10
2. 4 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 6:21,322 0:18,900 8
3. 6 D19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria CBF 1.0 8:51,342 2:48,920 6
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 76 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 8:51,586 0:00,000 11
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 73 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:30,447 0:00,000 23,5
2. 72 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:36,054 0:05,607 17,5
3. 74 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 8:22,686 0:52,239 13,5
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 69 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 7:17,883 0:00,000 24,5
2. 71 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 7:18,706 0:00,823 19
3. 70 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:31,411 0:13,528 15
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 N4 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 7:05,639 0:00,000 25
2. 67 N4 Filip Križanić-Bijelić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 7:58,323 0:52,684 17
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 60 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:58,869 0:00,000 21,5
- 61 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 62 A6 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo odustao -
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 7:46,868 0:00,000 23,5
2. 55 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 7:47,944 0:01,076 18
3. 58 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 7:49,145 0:02,277 14,5
- 56 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic 1.6 nije startao -
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 50 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 7:04,506 0:00,000 25
2. 53 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 7:29,800 0:25,294 19
3. 54 A8 Igor Mandić AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V 7:52,922 0:48,416 14
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 48 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 7:12,781 0:00,000 14,5
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 1.4 7:26,557 0:00,000 20
2. 42 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 1.4 7:28,216 0:01,659 15
3. 41 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 7:33,287 0:06,730 12
4. 43 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 7:43,193 0:16,636 10
5. 45 E1-14 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Citroën AX 7:54,169 0:27,612 8
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 7:07,991 0:00,000 22
2. 32 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 7:16,059 0:08,068 17
3. 35 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 7:21,563 0:13,572 13
4. 36 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 1.6 7:23,012 0:15,021 12
5. 38 E1-15 Bernard Coner AK Učka Sport VW Golf IV 1.6 7:33,335 0:25,344 10
6. 39 E1-15 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Zastava Yugo 7:46,440 0:38,449 8
7. 33 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 7:56,775 0:48,784 6
- 37 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 nije startao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 6:45,720 0:00,000 25,5
2. 25 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 6:49,079 0:03,359 20
3. 26 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 7:02,022 0:16,302 15,5
4. 27 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 7:06,221 0:20,501 12,5
5. 29 E1-16 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 7:06,696 0:20,976 10
6. 31 E1-16 Igor Krišto AK RI Autosport Renault Clio 7:38,639 0:52,919 8
7. 28 E1-16 Zoran Grabović AKK Petar Klepac VW Golf III 7:40,271 0:54,551 6
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 E1-17 Silvio Stefanović AK Zagreb Racing Team Renault Clio 2.0 Williams 6:54,990 0:00,000 24
2. 18 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 7:02,376 0:07,386 18
3. 17 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 7:10,417 0:15,427 14
4. 20 E1-17 Ivica Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 7:16,060 0:21,070 12
5. 21 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 7:27,186 0:32,196 10
6. 22 E1-17 Tonči Nazor AK Oneum BMW E92 2.5 7:35,805 0:40,815 8
- 16 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 6:21,322 0:00,000 24,5
2. 6 D19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria CBF 1.0 8:51,342 2:30,020 19
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F2000 Zetec 6:02,422 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:25,286 0:00,000 25
2. 8 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 6:28,402 0:03,116 19,5
3. 9 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 6:31,906 0:06,620 16
4. 10 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 6:51,227 0:25,941 12,5
- 12 E1-23 Mladen Šekoranja AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth odustao

-
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 24,5 Zoltan Balatincz D19 18 Maro Franić E1-17 67,5
2. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić N4 20 Bojan Juranić E1-16 19 Saša Černeka A8 64
3. AKK VELIKA GORICA 24,5 Filip Magdić N3 19,5 Dejan Dimitrijević E1-23 15,5 Jurica Majić E1-16 59,5
4. AK OPATIJA MOTORSPORT 23,5 Mateo Butorac A7 22 Edi Kuharić E1-15 - 45,5
5. AKK ZANATLIJA 21,50 Sven Gorup A6 16 Domagoj Pereković E1-23 8 Antonio Hernaut E1-15 45,5
6. AK ZAGREB RACING TEAM 24 Silvio Stefanović E1-17 17 Filip Križanić-Bijelić N4 - 41
7. AK BUZET AUTOSPORT 15 Patrik Vivoda E1-14 12 Bojan Krota E1-15 8 Palmiro Medica E1-14 35
8. AK RI AUTOSPORT 25,5 Mario Jurišić E1-16 8 Igor Krišto E1-16 - 33,5
9. AK SOLIN 13,50 Novica Stella N2 12 Neven Križanac E1-14 6 Ivan Batalić E1-15 31,5
10. AK RAGUSA RACING 19 Petar Dajak E19 12 Ivica Matković E1-17 - 31
11. AK UČKA SPORT 20 Sergio Miščenić E1-14 10 Bernard Coner E1-15 - 30
12. AKK ŠIBENIK 25 Đani Varljen A8 - - 25
13. AK ŽUPA DUBROVAČKA 14,5 Igor Medan A7 10 Deni Kmetović E1-14 - 24,5
14. AK RIJEKA 23,5 Igor Vičević N2 - - 23,5
15. AK PULA-ROVINJ 19 Saša Radola N3 - - 19
16. AK DELTA TIMING 18 Duško Banjeglav A7 - - 18
17. AK ISTRA RACING TEAM 14 Igor Janko E1-15 - - 14
18. AK HBT RACING 14 Igor Mandić A8 - - 14
19. AKK ROGOZNICA 10 Filip Škugor E1-17 - - 10
20. AK ONEUM 8 Tonči Nazor E1-17 - - 8
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE