BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
17. VELIKA NAGRADA CAZIN '16
Cazin (BIH), 06.-07.08.2016.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:55,392 0:00,000 10
2. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:59,172 0:03,780 8
3. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:03,389 0:07,997 6
4. 11 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:04,403 0:09,011 5
5. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:05,636 0:10,244 4
6. 34 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:19,127 0:23,735 3
7. 75 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 5:22,725 0:27,333 2
8. 16 N3 Žarko Knego
INA Ultra Racing Team
AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:23,461 0:28,069 1
9. 21 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:23,519 0:28,127 -
10. 14 E1-17 Maro Franić
INA Ultra Racing Team
AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 5:23,919 0:28,527 -
11. 55 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:25,142 0:29,750 -
12. 19 E1-17 Silvio Stefanović AK Zagreb Racing Team Renault Clio 2.0 Williams 5:25,964 0:30,572 -
13. 51 N2 Đivo Franić
INA Ultra Racing Team
AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:27,294 0:31,902 -
14. 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 5:28,700 0:33,308 -
15. 135 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic 1.6 5:29,060 0:33,668 -
16. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:30,326 0:34,934 -
17. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 5:31,562 0:36,170 -
18. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 5:32,802 0:37,410 -
19. 117 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:35,301 0:39,909 -
20. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 5:35,753 0:40,361 -
21. 122 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 5:38,935 0:43,543 -
22. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 5:39,970 0:44,578 -
23. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:41,712 0:46,320 -
24. 74 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:48,170 0:52,778 -
25. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 6:00,964 1:05,572 -
26. 32 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:10,127 1:14,735 -
- 240 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 1.4 odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F300 4:28,690 0:00,000 10
2. 26 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 4:49,136 0:20,446 8
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:10,127 0:00,000 12
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N2 Đivo Franić
INA Ultra Racing Team
AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:27,294 0:00,000 23,5
2. 74 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:48,170 0:20,876 17,5
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 5:22,725 0:00,000 25
2. 16 N3 Žarko Knego
INA Ultra Racing Team
AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:23,461 0:00,736 19,5
3. 21 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:23,519 0:00,794 16
4. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:30,326 0:07,601 13
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 5:35,753 0:00,000 23,5
2. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 6:00,964 0:25,211 17,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:25,142 0:00,000 24,5
2. 135 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic 1.6 5:29,060 0:03,918 19
3. 122 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 5:38,935 0:13,793 15
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:04,403 0:00,000 15
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 5:32,802 0:00,000 20,5
2. 117 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:35,301 0:02,499 15
- 240 E1-14 Sergio Miščenić AK Učka Sport Fiat 127 1.4 odustao -
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:19,127 0:00,000 23
2. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 5:31,562 0:12,435 16
3. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 5:39,970 0:20,843 12
4. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:41,712 0:22,585 10
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:03,389 0:00,000 24
2. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:05,636 0:02,247 18,5
3. 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 5:28,700 0:25,311 13,5
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 E1-17 Maro Franić
INA Ultra Racing Team
AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 5:23,919 0:00,000 22,5
2. 19 E1-17 Silvio Stefanović AK Zagreb Racing Team Renault Clio 2.0 Williams 5:25,964 0:02,045 17
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 4:49,136 0:00,000 14,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F300 4:28,690 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:55,392 0:00,000 25
2. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:59,172 0:03,780 19,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 23,5 Đivo Franić N2 22,5 Maro Franić E1-17 19,5 Istvan Kavecz E1-23 65,5
2. AK ŽUPA DUBROVAČKA 20,5 Deni Kmetović E1-14 19 Marijo Barović A7 15 Igor Medan A7 54,5
3. AKK ZANATLIJA 25 Domagoj Pereković E1-23 23,5 Sven Gorup A6 - 48,5
4. AK SOLIN 17,5 Novica Stella N2 15 Neven Križanac E1-14 12 Ivan Batalić E1-15 44,5
5. AK PULA-ROVINJ 25 Saša Radola N3 - - 25
6. AK DELTA TIMING 24,5 Duško Banjeglav A7 - - 24,5
7. AK RI AUTOSPORT 24 Mario Jurišić E1-16 - - 24
8. AK OPATIJA MOTORSPORT 23 Edi Kuharić E1-15 - - 23
9. AKK PETAR KLEPAC 18,5 Bojan Juranić E1-16 - - 18,5
10. AKK SVETA NEDELJA 17,5 Borna Vlašić A6 - - 17,5
11. AK ZAGREB RACING TEAM 17 Silvio Stefanović E1-17 - - 17
12. AKK VELIKA GORICA 16 Filip Magdić N3 - - 16
13. AKK ŠIBENIK 15 Đani Varljen A8 - - 15
14. AK ISTRA RACING TEAM 10 Igor Janko E1-15 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 23,5 Đivo Franić N2 22,5 Maro Franić E1-17 19,5 Žarko Knego N3 65,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE