BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA DUBROVNIK '16-MEMORIJAL ŽELJKO ĐURATOVIĆ
Dubrovnik, 08.-09.10.2016.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 3:10,563 0:00,000 10
2. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 3:15,942 0:05,379 8
3. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 3:30,568 0:20,005 6
4. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 3:33,324 0:22,761 5
5. 75 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:36,648 0:26,085 4
6. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:37,491 0:26,928 3
7. 16 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 3:37,742 0:27,179 2
8. 10 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 3:41,203 0:30,640 1
9. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 3:45,438 0:34,875 -
10. 136 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 3:47,577 0:37,014 -
11. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 3:47,601 0:37,038 -
12. 14 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 3:47,630 0:37,067 -
13. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 3:47,917 0:37,354 -
14. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic 1.6 VTi 3:48,688 0:38,125 -
15. 17 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 3:49,146 0:38,583 -
16. 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 3:51,361 0:40,798 -
17. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 3:53,389 0:42,826 -
18. 233 E1-11 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 3:53,697 0:43,134 -
19. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 3:56,736 0:46,173 -
20. 53 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 3:58,402 0:47,839 -
21. 13 A7 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Peugeot 106 3:59,247 0:48,684 -
22. 32 N2 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 4:01,074 0:50,511 -
23. 122 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 4:01,298 0:50,735 -
24. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 4:03,043 0:52,480 -
25. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 4:13,954 1:03,391 -
26. 301 E1-15 Nikša Blažević AK Ragusa Racing Zastava Yugo 4:14,097 1:03,534 -
27. 104 A6 Teo Blažević AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 4:14,192 1:03,629 -
28. 315 E1-23 Mirko Mikulandra AK Mihovil VW Golf 1.8 Turbo 4:26,800 1:16,237 -
29. 135 A7 Mario Telesmanić AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 4:29,026 1:18,463 -
30. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 1.3 4:29,043 1:18,480 -
- 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.4 odustao -
- 208 E1-11 Nikola Violić AK Dubrovnik Racing Zastava 750 1.0 odustao -
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 1.3 4:29,043 0:00,000 21
- 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.4 odustao -
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 136 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 3:47,577 0:00,000 23,5
2. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic 1.6 VTi 3:48,688 0:01,111 18
3. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 3:56,736 0:09,159 14,5
4. 53 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 3:58,402 0:10,825 12
5. 32 N2 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 4:01,074 0:13,497 9,5
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:36,648 0:00,000 25
2. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:37,491 0:00,843 19,5
3. 16 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 3:37,742 0:01,094 16
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 4:13,954 0:00,000 24
2. 104 A6 Teo Blažević AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 4:14,192 0:00,238 18,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 A7 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Peugeot 106 3:59,247 0:00,000 25
2. 122 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 4:01,298 0:02,051 19,5
3. 135 A7 Mario Telesmanić AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 4:29,026 0:29,779 15
 
KLASA 11 - E1/1400 moto
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 233 E1-11 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 3:53,697 0:00,000 20
- 208 E1-11 Nikola Violić AK Dubrovnik Racing Zastava 750 1.0 odustao -
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 3:47,601 0:00,000 22
2. 17 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 3:49,146 0:01,545 15,5
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 3:45,438 0:00,000 22,5
2. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 3:47,917 0:02,479 16
3. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 3:53,389 0:07,951 12
4. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 4:03,043 0:17,605 10
5. 301 E1-15 Nikša Blažević AK Ragusa Racing Zastava Yugo 4:14,097 0:28,659 8
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 3:30,568 0:00,000 24
2. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 3:33,324 0:02,756 18,5
3. 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 3:51,361 0:20,793 12
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 3:41,203 0:00,000 23
2. 14 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 3:47,630 0:06,427 16,5
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 3:10,563 0:00,000 25
2. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 3:15,942 0:05,379 19,5
3. 315 E1-23 Mirko Mikulandra AK Mihovil VW Golf 1.8 Turbo 4:26,800 1:16,237 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK PETAR KLEPAC 25 Tomislav Muhvić A7 24 Bojan Juranić E1-16 23 Miroslav Herceg E1-17 72
2. AK ŽUPA DUBROVAČKA 22 Deni Kmetović E1-14 20 Marijo Barović E1-11 19,5 Igor Medan A7 61,5
3. AK DUBROVNIK RACING 19,5 Istvan Kavecz E1-23 19,5 Stijepo Manenica N3 18 Đivo Franić N2 57
4. AK SOLIN 23,5 Stipe Bekavac N2 15,5 Neven Križanac E1-14 14,5 Novica Stella N2 53,5
5. AKK ZANATLIJA 25 Domagoj Pereković E1-23 - - 25
6. AK PULA-ROVINJ 25 Saša Radola N3 - - 25
7. AKK SVETA NEDELJA 24 Borna Vlašić A6 - - 24
8. AK ISTRA RACING TEAM 22,5 Igor Janko E1-15 - - 22,5
9. AKK ROGOZNICA 21 Ivan Špika N1 - - 21
10. AK RI AUTOSPORT 18,5 Mario Jurišić E1-16 - - 18,5
11. AK RIJEKA 12 Igor Vičević N2 - - 12
12. AK MIHOVIL 12 Mirko Mikulandra E1-23 - - 12
13. AK RAGUSA RACING 8 Nikša Blažević E1-15 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 18 Đivo Franić N2 16,5 Maro Franić E1-17 16 Žarko Knego N3 50,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE