BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
KOTOR '16
Kotor (MNE), 28.-29.05.2016.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:42,361 0:00,000 10
2. 9 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 4:55,237 0:12,876 8
3. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:55,400 0:13,039 6
4. 211 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:02,933 0:20,572 5
5. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 5:04,596 0:22,235 4
6. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 5:13,638 0:31,277 3
7. 300 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 5:14,133 0:31,772 2
8. 214 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:14,815 0:32,454 1
9. 1114 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 5:16,880 0:34,519 -
10. 416 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:17,827 0:35,466 -
11. 253 E1-11 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 5:20,025 0:37,664 -
12. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 5:21,325 0:38,964 -
13. 124 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 5:22,021 0:39,660 -
14. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:22,248 0:39,887 -
15. 451 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic 1.6 VTi 5:23,157 0:40,796 -
16. 312 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 5:23,887 0:41,526 -
17. 6 N4 Filip Križanić-Bijelić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:24,448 0:42,087 -
18. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 5:26,478 0:44,117 -
19. 173 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.3 5:33,883 0:51,522 -
20. 291 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno 1.3 Turbo 5:34,209 0:51,848 -
21. 531 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:34,560 0:52,199 -
22. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 5:37,985 0:55,624 -
23. 524 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 5:38,207 0:55,846 -
24. 541 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:46,514 1:04,153 -
25. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 5:48,125 1:05,764 -
26. 135 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 1.6 5:55,587 1:13,226 -
27. 336 N1 Teo Blažević AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 6:04,252 1:21,891 -
28. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 6:09,902 1:27,541 -
29. 321 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:10,935 1:28,574 -
- 136 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic odustao -
- 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto 1.4 Turbo odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F 4:23,488 0:00,000 10
2. 4 E19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria C8F 1.0 5:32,567 1:09,079 8
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 336 N1 Teo Blažević AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 6:04,252 0:00,000 20,5
2. 321 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:10,935 0:06,683 15
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 451 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic 1.6 VTi 5:23,157 0:00,000 23
2. 531 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 5:34,560 0:11,403 17
3. 524 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 5:38,207 0:15,050 13,5
4. 541 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:46,514 0:23,357 11
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 214 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:14,815 0:00,000 24,5
2. 416 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:17,827 0:03,012 19
3. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:22,248 0:07,433 15,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N4 Damir Mašić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo IX 4:55,237 0:00,000 25
2. 6 N4 Filip Križanić-Bijelić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:24,448 0:29,211 17,5
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 6:09,902 0:00,000 13,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 135 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 1.6 5:55,587 0:00,000 24
- 136 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic odustao -
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 211 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:02,933 0:00,000 25
2. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 5:13,638 0:10,705 19,5
 
KLASA 11 - E1/1400 moto
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 253 E1-11 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 5:20,025 0:00,000 12,5
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 173 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.3 5:33,883 0:00,000 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 5:21,325 0:00,000 22
2. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 5:26,478 0:05,153 15,5
3. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 5:37,985 0:16,660 12
4. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 5:48,125 0:26,800 10
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:55,400 0:00,000 24,5
2. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 5:04,596 0:09,196 19
3. 124 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 5:22,021 0:26,621 13,5
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 300 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 5:14,133 0:00,000 23,5
2. 1114 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 5:16,880 0:02,747 18
3. 291 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno 1.3 Turbo 5:34,209 0:20,076 12
- 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto 1.4 Turbo odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria C8F 1.0 5:32,567 0:00,000 14,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 E20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F 4:23,488 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 4:42,361 0:00,000 25
2. 312 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 5:23,887 0:41,526 16
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 23 Đivo Franić N2 22 Tomas Tomcsani E1-15 70
2. AK ŽUPA DUBROVAČKA 24 Igor Medan A7 20,5 Teo Blažević N1 12,5 Mladen Đajić E1-11 57
3. AKK VELIKA GORICA 24,5 Filip Magdić N3 23,5 Denis Nišević E1-17 - 48
4. AK ZAGREB RACING TEAM 25 Damir Mašić N4 17,5 Filip Križanić-Bijelić N4 - 42,5
5. AKK PETAR KLEPAC 19,5 Željko Pavičić A8 19 Bojan Juranić E1-16 - 38,5
6. AK SOLIN 12 Ivan Batalić E1-15 11 Novica Stella N2 10 Neven Križanac E1-14 33
7. AKK ŠIBENIK 25 Đani Varljen A8 - - 25
8. AK RI AUTOSPORT 24,5 Mario Jurišić E1-16 - - 24,5
9. AK RIJEKA 17 Igor Vičević N2 - - 17
10. AK AD ASTRA 16 Igor Gauš E1-23 - - 16
11. AK R.T.Z. 15,5 Ante Barić E1-15 - - 15,5
12. AK RAGUSA RACING 14,5 Petar Dajak E19 - - 14,5
13. AKK SVETA NEDELJA 13,5 Borna Vlašić A6 - - 13,5
14. AKK ROGOZNICA 12 Filip Škugor E1-17 - - 12
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 23 Đivo Franić N2 19 Žarko Knego N3 18 Maro Franić E1-17 60
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE