BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
19. NAGRADA MALAČKE-SV.DUJAM '16
Lećevica, 11.-12.06.2016.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 50 E1-23 Ante Alduk Splitski Auto Klub Ford Escort RS Cosworth 5:07,097 0:00,000 10
2. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 5:22,749 0:15,652 8
3. 16 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:27,675 0:20,578 6
4. 21 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:28,617 0:21,520 5
5. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:28,862 0:21,765 4
6. 312 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 5:32,481 0:25,384 3
7. 12 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 5:33,483 0:26,386 2
8. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:34,006 0:26,909 1
9. 90 N4 Filip Križanić-Bijelić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:38,896 0:31,799 -
10. 300 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 5:41,716 0:34,619 -
11. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic 1.6 VTi 5:42,620 0:35,523 -
12. 6 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 5:43,073 0:35,976 -
13. 14 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 5:44,830 0:37,733 -
14. 60 N2 Martino Bradarić AK Solin Peugeto 106 1.6 5:44,915 0:37,818 -
15. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:46,927 0:39,830 -
16. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 5:48,965 0:41,868 -
17. 17 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:51,047 0:43,950 -
18. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 5:56,288 0:49,191 -
19. 10 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:56,735 0:49,638 -
20. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:57,957 0:50,860 -
21. 201 E1-16 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf 1.8 5:58,334 0:51,237 -
22. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 6:00,215 0:53,118 -
23. 135 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic 1.6 6:01,294 0:54,197 -
24. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 6:01,295 0:54,198 -
25. 395 E1-17 Ivica Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 6:01,826 0:54,729 -
26. 52 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 6:04,207 0:57,110 -
27. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:04,528 0:57,431 -
28. 250 E1-15 Bernard Coner AK Učka Sport VW Golf IV 1.6 6:15,196 1:08,099 -
29. 122 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 1.6 16V 6:15,485 1:08,388 -
30. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 6:15,560 1:08,463 -
31. 107 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:16,994 1:09,897 -
32. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 6:21,255 1:14,158 -
33. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.4 6:25,186 1:18,089 -
34. 32 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:26,599 1:19,502 -
35. 291 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 6:30,322 1:23,225 -
36. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 1.3 6:32,697 1:25,600 -
37. 244 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:33,228 1:26,131 -
38. 125 A7 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 6:36,682 1:29,585 -
39. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:08,374 2:01,277 -
- 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 odustao -
- 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
- 311 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 odustao -
- 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V nije startao -
- 315 E1-23 Mirko Mikulandra AK Mihovil VW Golf 1.8 Turbo nije startao -
- 346 E1-23 Martin Mustapić Splitski Auto Klub Škoda Felicia 2.0 DTM nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F2000 Zetec 4:59,102 0:00,000 10
2. 26 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 5:22,606 0:23,504 8
3. 27 D19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria CBF 1.0 5:32,244 0:33,142 6
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 1.4 6:25,186 0:00,000 21
2. 32 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 6:26,599 0:01,413 15,5
3. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 1.3 6:32,697 0:07,511 12
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic 1.6 VTi 5:42,620 0:00,000 23
2. 60 N2 Martino Bradarić AK Solin Peugeto 106 1.6 5:44,915 0:02,295 17,5
3. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 6:01,295 0:18,675 14
4. 52 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 6:04,207 0:21,587 11,5
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
Honda Civic Type-R 5:27,675 0:00,000 25
2. 21 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 5:28,617 0:00,942 19,5
3. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:34,006 0:06,331 16
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 N4 Filip Križanić-Bijelić AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:38,896 0:00,000 13,5
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 6:16,994 0:00,000 23
2. 244 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 6:33,228 0:16,234 17,5
3. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:08,374 0:51,380 13,5
- 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V odustao -
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:46,927 0:00,000 24,5
2. 135 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic 1.6 6:01,294 0:14,367 19
3. 122 A7 Igor Medan AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 1.6 16V 6:15,485 0:28,558 15,5
4. 125 A7 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 6:36,682 0:49,755 12
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 5:43,073 0:00,000 15
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 5:51,047 0:00,000 21
2. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 6:00,215 0:09,168 15
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 5:48,965 0:00,000 23,5
2. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 5:56,288 0:07,323 17,5
3. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:57,957 0:08,992 14
4. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 6:04,528 0:15,563 12
5. 250 E1-15 Bernard Coner AK Učka Sport VW Golf IV 1.6 6:15,196 0:26,231 10
6. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 6:15,560 0:26,595 8
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 5:22,749 0:00,000 24,5
2. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:28,862 0:06,113 19
3. 201 E1-16 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf 1.8 5:58,334 0:35,585 12
- 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V nije startao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 300 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 5:41,716 0:00,000 24,5
2. 14 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing
INA Ultra Racing Team
VW Golf I GTi 2.1 16V 5:44,830 0:03,114 19
3. 10 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 5:56,735 0:15,019 14
4. 395 E1-17 Ivica Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 6:01,826 0:20,110 12
5. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 6:21,255 0:39,539 10
6. 291 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 6:30,322 0:48,606 8
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 5:22,606 0:00,000 24,5
2. 27 D19 Petar Dajak AK Ragusa Racing Gloria CBF 1.0 5:32,244 0:09,638 19
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Reynard F2000 Zetec 4:59,102 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 50 E1-23 Ante Alduk Splitski Auto Klub Ford Escort RS Cosworth 5:07,097 0:00,000 25
2. 312 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 5:32,481 0:25,384 18,5
3. 12 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 5:33,483 0:26,386 15
- 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 odustao -
- 311 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 odustao -
- 315 E1-23 Mirko Mikulandra AK Mihovil VW Golf 1.8 Turbo nije startao -
- 346 E1-23 Martin Mustapić Splitski Auto Klub Škoda Felicia 2.0 DTM nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Žarko Knego N3 24,5 Zoltan Balatincz D19 23,5 Tomas Tomcsani E1-15 73
2. AK SOLIN 23 Ivan Bekavac A6 21 Neven Križanac E1-14 17,5 Martino Bradarić N2 61,5
3. AK ŽUPA DUBROVAČKA 19 Marijo Barović A7 15,5 Igor Medan A7 15 Deni Kmetović E1-14 49,5
4. AKK VELIKA GORICA 24,5 Denis Nišević E1-17 19,5 Filip Magdić N3 - 44
5. AKK PETAR KLEPAC 24,5 Bojan Juranić E1-16 14 Miroslav Herceg E1-17 - 38,5
6. AK RAGUSA RACING 19 Petar Dajak E19 12 Ivica Matković E1-17 - 31
7. SPLITSKI AUTO KLUB 25 Ante Alduk E1-23 - - 25
8. AK DELTA TIMING 24,5 Duško Banjeglav A7 - - 24,5
9. AKK ROGOZNICA 12 Ivan Špika N1 8 Filip Škugor E1-17 - 20
10. AK RI AUTOSPORT 19 Mario Jurišić E1-16 - - 19
11. AK AD ASTRA 18,5 Igor Gauš E1-23 - - 18,5
12. AK R.T.Z. 17,5 Natanael Petrov E1-15 - - 17,5
13. AK TROGIR 17,5 Nikola Rožić A6 - - 17,5
14. AKK ZANATLIJA 15 Domagoj Pereković E1-23 - - 15
15. AK ISTRA RACING TEAM 14 Igor Janko E1-15 - - 14
16. AK ZAGREB RACING TEAM 13,5 Filip Križanić-Bijelić N4 - - 13,5
17. AKK SVETA NEDELJA 13,5 Borna Vlašić A6 - - 13,5
18. AK SPLIT MOTORSPORT 10 Đani Alajbeg E1-17 - - 10
19. AK UČKA SPORT 10 Bernard Coner E1-15 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. INA ULTRA RACING TEAM 25 Žarko Knego N3 23 Đivo Franić N2 19 Maro Franić E1-17 67
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE