BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
10. NAGRADA GRADA SKRADINA '16
Skardin, 14.-15.05.2016.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 3:36,001 0:00,000 10
2. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 3:44,474 0:08,473 8
3. 11 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 3:46,749 0:10,748 6
4. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 3:49,398 0:13,397 5
5. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 3:50,453 0:14,452 4
6. 16 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:52,602 0:16,601 3
7. 21 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 3:54,848 0:18,847 2
8. 10 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 3:55,686 0:19,685 1
9. 312 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 3:55,966 0:19,965 -
10. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 3:55,985 0:19,984 -
11. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:56,278 0:20,277 -
12. 53 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 3:58,520 0:22,519 -
13. 311 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 3:58,595 0:22,594 -
14. 14 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 4:01,354 0:25,353 -
15. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 4:01,541 0:25,540 -
16. 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 4:04,745 0:28,744 -
17. 52 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 4:08,244 0:32,243 -
18. 135 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 1.6 16V 4:09,675 0:33,674 -
19. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 4:10,215 0:34,214 -
20. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 4:10,796 0:34,795 -
21. 17 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 4:10,938 0:34,937 -
22. 20 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 1.4 4:14,034 0:38,033 -
23. 203 E1-11 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 4:14,678 0:38,677 -
24. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 4:15,538 0:39,537 -
25. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 4:15,851 0:39,850 -
26. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 4:15,934 0:39,933 -
27. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 4:17,218 0:41,217 -
28. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 4:18,210 0:42,209 -
29. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 4:19,997 0:43,996 -
30. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 4:22,657 0:46,656 -
31. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 4:23,618 0:47,617 -
32. 125 A7 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 4:24,210 0:48,209 -
33. 107 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 4:27,159 0:51,158 -
34. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 4:27,929 0:51,928 -
35. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 4:29,042 0:53,041 -
36. 291 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 4:29,449 0:53,448 -
37. 244 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 4:29,478 0:53,477 -
38. 32 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:31,495 0:55,494 -
39. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 1.3 4:35,622 0:59,621 -
40. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 4:36,837 1:00,836 -
41. 262 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 4:38,086 1:02,085 -
- 5 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII odustao -
- 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo odustao -
- 8 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V odustao -
- 9 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V odustao -
- 19 E1-17 Silvio Stefanović AK Zagreb Racing Team Renault Clio 2.0 Williams odustao -
- 121 A7 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 VTi odustao -
- 30 E1-23 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot nije startao -
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 N1 Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 1.4 16V 4:31,495 0:00,000 21,5
2. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 1.3 4:35,622 0:04,127 16
3. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 4:36,837 0:05,342 12,5
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 3:55,985 0:00,000 24
2. 53 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 3:58,520 0:02,535 18
3. 52 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 4:08,244 0:12,259 14,5
4. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 4:15,538 0:19,553 12
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:52,602 0:00,000 25
2. 21 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 3:54,848 0:02,246 19,5
3. 71 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:56,278 0:03,676 15,5
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 4:10,215 0:00,000 23
2. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 4:22,657 0:12,442 17,5
3. 107 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 4:27,159 0:16,944 13,5
4. 244 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 4:29,478 0:19,263 11
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 4:01,541 0:00,000 24
2. 135 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 1.6 16V 4:09,675 0:08,134 18,5
3. 125 A7 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 4:24,210 0:22,669 14
- 121 A7 Joško Makelja AK Ragusa Racing Honda Civic 1.6 VTi odustao -
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 3:46,749 0:00,000 25
2. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 3:50,453 0:03,704 19,5
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 5 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII odustao -
 
KLASA 11 - E1/1400 moto
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 E1-11 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 4:14,678 0:00,000 20
2. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 4:18,210 0:03,532 15
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 E1-14 Neven Križanac AK Solin Škoda Felicia 1.4 4:10,938 0:00,000 20,5
2. 20 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 1.4 4:14,034 0:03,096 15
3. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 4:15,934 0:04,996 12
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 242 E1-15 Ante Barić AK R.T.Z. Zastava 128 1.6 4:10,796 0:00,000 23
2. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 4:15,851 0:05,055 17
3. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 4:17,218 0:06,422 14
4. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 4:19,997 0:09,201 12
5. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 4:23,618 0:12,822 10
6. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 4:27,929 0:17,133 8
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 3:44,474 0:00,000 24,5
2. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 3:49,398 0:04,924 19
3. 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 4:04,745 0:20,271 13,5
4. 262 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 4:38,086 0:53,612 10
- 8 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V odustao -
- 9 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 3:55,686 0:00,000 23,5
2. 14 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 4:01,354 0:05,668 17
3. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 4:29,042 0:33,356 12
4. 291 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. 4:29,449 0:33,763 10
- 19 E1-17 Silvio Stefanović AK Zagreb Racing Team Renault Clio 2.0 Williams odustao -
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 3:36,001 0:00,000 25
2. 312 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta HF Evo2 3:55,966 0:19,965 18
3. 311 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 3.2 3:58,595 0:22,594 14,5
- 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo odustao -
- 30 E1-23 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 25 Žarko Knego N3 24 Đivo Franić N2 74
2. AKK PETAR KLEPAC 24,5 Bojan Juranić E1-16 23,5 Miroslav Herceg E1-17 19,5 Željko Pavičić A8 67,5
3. AK SOLIN 20,5 Neven Križanac E1-14 17 Ivan Batalić E1-15 15 Stipe Bekavac E1-11 52,5
4. AK ŽUPA DUBROVAČKA 20 Mladen Đajić E1-11 18,5 Marijo Barović A7 12 Deni Kmetović E1-14 50,5
5. AK R.T.Z. 23 Ante Barić E1-15 12 Natanael Petrov E1-15 - 35
6. AKK VELIKA GORICA 19,5 Filip Magdić N3 14,5 Danijel Šimunović E1-23 - 34
7. AKK ROGOZNICA 16 Ivan Špika N1 10 Filip Škugor E1-17 - 26
8. AKK ŠIBENIK 25 Đani Varljen A8 - - 25
9. AK DELTA TIMING 24 Duško Banjeglav A7 - - 24
10. AKK ZANATLIJA 23 Sven Gorup A6 - - 23
11. AK RI AUTOSPORT 19 Mario Jurišić E1-16 - - 19
12. AK AD ASTRA 18 Igor Gauš E1-23 - - 18
13. AK RIJEKA 18 Igor Vičević N2 - - 18
14. AKK SVETA NEDELJA 17,5 Borna Vlašić A6 - - 17,5
15. AK BUZET AUTOSPORT 15 Patrik Vivoda E1-14 - - 15
16. AK SPLIT MOTORSPORT 12 Đani Alajbeg E1-17 - - 12
17. AK TROGIR 11 Nikola Rožić A6 - - 11
18. AK BUZET 10 Eđidio Benčić E1-16 - - 10
19. AK ISTRA RACING TEAM 8 Igor Janko E1-15 - - 8
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE