BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
23. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '16
Stubičke Toplice, 23.-24.04.2016.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:05,774 0:00,000 10
2. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 6:31,213 0:25,439 8
3. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 6:33,252 0:27,478 6
4. 8 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 6:36,767 0:30,993 5
5. 9 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:38,554 0:32,780 4
6. 311 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 6:39,000 0:33,226 3
7. 300 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 6:42,384 0:36,610 2
8. 312 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta Evo 2.0 6:49,198 0:43,424 1
9. 21 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:50,601 0:44,827 -
10. 6 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 6:51,251 0:45,477 -
11. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 6:53,840 0:48,066 -
12. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 6:54,606 0:48,832 -
13. 16 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:58,124 0:52,350 -
14. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:58,825 0:53,051 -
15. 73 N3 Dario Šamec AK Zagorje Peugeot 206 RC 2.0 6:59,053 0:53,279 -
16. 14 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 6:59,836 0:54,062 -
17. 143 A8 Sandi Garguljak AK Zagorje Renault Clio R3 7:01,414 0:55,640 -
18. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 7:03,261 0:57,487 -
19. 203 E1-11 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 7:04,188 0:58,414 -
20. 74 N3 Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja Renault Clio RS 2.0 7:05,433 0:59,659 -
21. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 7:07,474 1:01,700 -
22. 53 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:16,459 1:10,685 -
23. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 7:16,581 1:10,807 -
24. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:17,228 1:11,454 -
25. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 7:17,549 1:11,775 -
26. 135 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 1.6 7:23,540 1:17,766 -
27. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 7:25,020 1:19,246 -
28. 72 N3 Luka Latinović AK Delta Sport Ford Fiesta ST 2.0 7:30,205 1:24,431 -
29. 278 E1-16 Željko Magličić AK INA Delta Seat Ibiza GTi 7:37,088 1:31,314 -
30. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 7:41,360 1:35,586 -
31. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:54,506 1:48,732 -
32. 10 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 8:00,136 1:54,362 -
33. 55 N1 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo Cup 1.4 16V 8:10,977 2:05,203 -
34. 103 A6 Saša Horvat AK Zagorje Škoda Fabia 1.4 8:25,693 2:19,919 -
35. 52 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 8:28,408 2:22,634 -
36. 108 A6 Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia MPi 1.4 8:58,152 2:52,378 -
- 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo odustao -
- 144 A8 Igor Mandić AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 5 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII nije startao -
- 314 E1-23 Dino Stelmah AK INA Delta Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 N1 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo Cup 1.4 16V 8:10,977 0:00,000 11
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 53 N2 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 7:16,459 0:00,000 23
2. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:17,228 0:00,769 17,5
3. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 7:41,360 0:24,901 13
4. 52 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 8:28,408 1:11,949 10
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 N3 Filip Magdić AKK Velika Gorica Honda Civic Type-R 6:50,601 0:00,000 25
2. 16 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:58,124 0:07,523 19,5
3. 73 N3 Dario Šamec AK Zagorje Peugeot 206 RC 2.0 6:59,053 0:08,452 15,5
4. 74 N3 Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja Renault Clio RS 2.0 7:05,433 0:14,832 13,5
5. 72 N3 Luka Latinović AK Delta Sport Ford Fiesta ST 2.0 7:30,205 0:39,604 10
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:58,825 0:00,000 24
2. 113 A6 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:54,506 0:55,681 17
3. 103 A6 Saša Horvat AK Zagorje Škoda Fabia 1.4 8:25,693 1:26,868 13,5
4. 108 A6 Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia MPi 1.4 8:58,152 1:59,327 11
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 7:03,261 0:00,000 23
2. 135 A7 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo 1.6 7:23,540 0:20,279 17,5
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 A8 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 2.0 OPC 6:54,606 0:00,000 24,5
2. 143 A8 Sandi Garguljak AK Zagorje Renault Clio R3 7:01,414 0:06,808 18,5
- 144 A8 Igor Mandić AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V odustao -
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 6:51,251 0:00,000 15
- 5 A9 Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team Mitsubishi Lancer Evo VIII nije startao -
 
KLASA 11 - E1/1400 moto
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 E1-11 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 7:04,188 0:00,000 20
2. 201 E1-11 Stipe Bekavac AK Solin Suzuki Swift 1.1 7:25,020 0:20,832 15
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.3 7:16,581 0:00,000 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 248 E1-15 Tomas Tomcsani AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 6:53,840 0:00,000 21
2. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 7:07,474 0:13,634 15
3. 247 E1-15 Ivan Batalić AK Solin VW Polo 1.6 16V 7:17,549 0:23,709 12
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 263 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 6:31,213 0:00,000 24,5
2. 3 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 6:33,252 0:02,039 19
3. 8 E1-16 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.8 16V 6:36,767 0:05,554 15,5
4. 9 E1-16 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf II GTi 2.0 16V 6:38,554 0:07,341 13
5. 278 E1-16 Željko Magličić AK INA Delta Seat Ibiza GTi 7:37,088 1:05,875 8
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 300 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 6:42,384 0:00,000 22
2. 14 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 6:59,836 0:17,452 15,5
3. 10 E1-17 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 8:00,136 1:17,752 12
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 4.0 6:05,774 0:00,000 25
2. 311 E1-23 Danijel Šimunović AKK Velika Gorica VW Golf IV 6:39,000 0:33,226 17,5
3. 312 E1-23 Igor Gauš AK AD Astra Lancia Delta Evo 2.0 6:49,198 0:43,424 13,5
- 7 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo odustao -
- 314 E1-23 Dino Stelmah AK INA Delta Ford Escort RS Cosworth nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Istvan Kavecz E1-23 21 Tomas Tomcsani E1-15 19,5 Žarko Knego N3 65,5
2. AKK VELIKA GORICA 25 Filip Magdić N3 22 Denis Nišević E1-17 17,5 Danijel Šimunović E1-23 64,5
3. AKK PETAR KLEPAC 24,5 Bojan Juranić E1-16 24,5 Željko Pavičić A8 12 Miroslav Herceg E1-17 61
4. AK ZAGORJE OROSLAVJE 18,5 Sandi Garguljak A8 16 Dario Šamec N3 13,5 Saša Horvat A6 48
5. AK ŽUPA DUBROVAČKA 20 Mladen Đajić E1-11 17,5 Marijo Barović A7 10 Deni Kmetović E1-14 47,5
6. AK SOLIN 15 Stipe Bekavac E1-11 13,5 Novica Stella N2 12 Ivan Batalić E1-15 40,5
7. AK RIJEKA 23 Igor Vičević N2 15,5 Dejan Kopajtić E1-16 - 38,5
8. AK DELTA TIMING 23 Duško Banjeglav A7 11 Tomislav Knez N1 - 34
9. AKK SVETA NEDELJA 17 Borna Vlašić A6 13,5 Mislav Mikulec N3 - 30,5
10. AK AD ASTRA 13,5 Igor Gauš E1-23 11 Tomislav Jeffrey Jemrić A6 - 23,5
11. AKK ZANATLIJA 24 Sven Gorup A6 - - 24
12. AK RI AUTOSPORT 19 Mario Jurišić E1-16 - - 19
13. AK ISTRA RACING TEAM 15 Igor Janko E1-15 - - 15
14 AK DELTA SPORT 10 Luka Latinović N3 - - 10
15. AK INA DELTA 8 Željko Magličić E1-16 - - 8
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE