štopericaciljna zastavica 1. 23.-24.04.16. - Stubičke Toplice - I
2. 14.-15.05.16. - Skradin - I
3. 28.-29.05.16. - Kotor (MNE) - I,II
4. 11.-12.06.16. - Malačka - I,II
5. 23.-24.07.16. - Čabar - I,II
6. 06.-07.08.16. - Cazin (BIH) - I,II
7. 03.-04.09.16. - Il.Bistrica (SVN) . I,II
8. 16.-18.09.16. - Buzet - I,II
9. 08.-09.10.16. - Dubrovnik - I
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 10 10 10 [od] 10 8 8 8 [8] 64
2. Bojan Juranić AKK Petar Klepac 8 8 4 8 [4] [4] 5 5 6 44
3. Domagoj Pereković AKK Zanatlija - - - 2 6 10 10 10 [10] 38
4. Mario Jurišić AK RI Autosport 6 5 6 [4] 5 6 [0] 4 5 37
5. Đani Varljen AKK Šibenik - 6 5 - 0 5 6 - - 22
6. Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica od od - - 8 - - 6 - 14
7. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 0 3 0 6 - 1 1 [0] 2 13
8. Ante Alduk Splitski Auto Klub - - - 10 - - - - - 10
9. Saša Radola AK Pula-Rovinj - - - - 0 2 3 [1] 4 9
10. Danijel Šimunović AKK Velika Gorica 3 0 - od 3 - - 3 - 9
11. Damir Mašić AK Zagreb Racing Team - - 8 - - - - - - 8
12. Filip Magdić AKK Velika Gorica 0 2 1 5 [0] 0 od 0 - 8
13. Željko Pavičić AKK Petar Klepac 0 4 3 - - - - 0 - 7
14. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - 0 3 2 2 - 7
15. Dejan Kopajtić AK Rijeka 5 od - - - - - ns - 5
16. Jurica Majić AKK Velika Gorica 4 od - - 1 - - od - 5
17. Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing 0 - - 0 0 - 4 0 - 4
18. Igor Gauš AK AD Astra 1 0 0 3 - - 0 ns - 4
19. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing - 0 0 1 0 0 - 0 3 4
20. Denis Nišević AKK Velika Gorica 2 - 2 0 od - - - - 4
21. Silvio Stefanović AK Zagreb Racing Team - od - - 2 0 - - - 2
22. Miroslav Herceg AKK Petar Klepac 0 1 - 0 0 - 0 0 1 2
- državni prvak -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x x 10 10 10 10 10 8 x 58
2. Petar Dajak AK Ragusa Racing x x 8 6 6 - 6 10 x 36
3. Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing x x - 8 8 8 8 - x 32
- državni prvak -
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. AK DUBROVNIK RACING 65,5 74 70 73 67,5 65,5 68 68 57 608,5
2. AKK PETAR KLEPAC 61 67,5 38,5 38,5 64 18,5 47 71,5 72 478,5
3. AK ŽUPA DUBROVAČKA 47,5 50,5 57 49,5 24,5 54,5 55,5 47,5 61,5 448
4. AK SOLIN 40,5 52,5 33 61,5 31,5 44,5 35,5 47,5 53,5 400
5. AKK VELIKA GORICA 64,5 34 48 44 59,5 16 0 48 - 314
6. AKK ZANATLIJA 24 23 - 15 45,5 48,5 47,5 46 25 274,5
7. AK RI AUTOSPORT 19 19 24,5 19 33,5 24 12 30 18,5 199,5
8. AK DELTA TIMING 34 24 - 24,5 18 24,5 24 37 - 186
9. AK OPATIJA MOTORSPORT - - - - 45,5 23 57 42 - 167,5
10. AKK SVETA NEDELJA 30,5 17,5 13,5 13,5 - 17,5 17 15 24 148,5
11. AK RIJEKA 38,5 18 17 - 23,5 - 18,5 17,5 12 145
12. AK RAGUSA RACING - 0 14,5 31 31 - 19 37 8 140,5
13. AK ISTRA RACING TEAM 15 8 - 14 14 10 0 44 22,5 127,5
14. AK PULA-ROVINJ - - - - 19 25 25 25 25 119
15. AKK ŠIBENIK - 25 25 - 25 15 25 - - 115
16. AK ZAGREB RACING TEAM - - 42,5 13,5 41 17 - - - 114
17. AKK ROGOZNICA - 26 12 20 10 - 13 0 21 102
18. AK BUZET AUTOSPORT - 15 - - 35 - - 51 - 101
19. AK AD ASTRA 24,5 18 16 18,5 - - 14 0 - 91
20. AK R.T.Z. - 35 15,5 17,5 - - - 12 - 80
21. AK UČKA SPORT - - - 10 30 0 - 18 - 58
22. AK ZAGORJE OROSLAVJE 48 - - - - - - - - 48
23. AK TROGIR - 11 - 17,5 - - - - - 28,5
24. AK SKOK RACING - - - - - - - 26 - 26
25. SPLITSKI AUTO KLUB - - - 25 - - - - - 25
26. AK SPLIT MOTORSPORT - 12 0 10 - - - - - 22
27. AK ONEUM - - - - 8 - 0 10 - 18
28. AK BUZET - 10 - - - - - 8 - 18
29. AK DUBRAVA - - - - 0 - - 16 - 16
30. AK INA DELTA 8 - - - - - - 8 - 16
31. AK HBT RACING 0 - - - 14 - - - - 14
32. AK MIHOVIL - - - 0 - - - - 12 12
33. AK DELTA SPORT 10 0 - - - - - - - 10
- AK OPATIJA - - - - - - - 0 - 0
- prvaci HAKS-a -
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. INA ULTRA RACING TEAM - - 60 67 - 65,5 - - 50,5 243
- prvaci HAKS-a -
 
UKUPNO GRUPE KLASE