štopericaciljna zastavica 1. 23.-24.04.16. - Stubičke Toplice - I
2. 14.-15.05.16. - Skradin - I
3. 28.-29.05.16. - Kotor (MNE) - I,II
4. 11.-12.06.16. - Malačka - I,II
5. 23.-24.07.16. - Čabar - I,II
6. 06.-07.08.16. - Cazin (BIH) - I,II
7. 03.-04.09.16. - Il.Bistrica (SVN) . I,II
8. 16.-18.09.16. - Buzet - I,II
9. 08.-09.10.16. - Dubrovnik - I
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE 1 - N/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing - 21,5 15 15,5 11 12 - 16 - 91
2. Ivan Špika AKK Rogoznica - 16 - 12 - - - - 21 49
3. Teo Blažević AK Župa Dubrovačka - - 20,5 - - - - 21,5 - 42
4. Miho Sturica AK Dubrovnik Racing - 12,5 - 21 - - - - od 33,5
5. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka - - - - - - 23 - - 23
6. Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka - - - - - - 17,5 - - 17,5
7. Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - - - - - - 12,5 - 12,5
8. Tomislav Knez AK Delta Timing 11 - - - - - - - - 11
 
REDOSLIJED KLASE 2 - N/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing [17,5] 24 23 23 17,5 23,5 24 24 [18] 159
2. Igor Vičević AK Rijeka 23 18 17 - 23,5 - 18,5 17,5 12 129,5
3. Novica Stella AK Solin 13,5 12 [11] 14 13,5 17,5 - 14 14,5 99
4. Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing 10,5 14,5 13,5 11,5 - - - - - 50
5. Stipe Bekavac AK Solin - - - - - - - - 23,5 23,5
6. Martino Bradarić AK Solin - - - 17,5 - - - - - 17,5
7. Tonči Stahor AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 9,5 9,5
 
REDOSLIJED KLASE 3 - N/2100
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 19,5 25 19 25 - 19,5 19,5 [13] 16 143,5
2. Filip Magdić AKK Velika Gorica 25 19,5 24,5 19,5 24,5 16 od [19,5] - 129
3. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing - 15,5 15,5 16 15 13 - 15,5 19,5 110
4. Saša Radola AK Pula-Rovinj - - - - 19 25 25 25 [25] 94
5. Dario Šamec AK Zagorje 16 - - - - - - - - 16
6. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja 13,5 - - - - - - - - 13,5
7. Luka Latinović AK Delta Sport 10 - - - - - - - - 10
 
REDOSLIJED KLASE 4 - N/2000+
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Filip Križanić-Bijelić AK Zagreb Racing Team - - 17,5 13,5 17 - - - - 48
2. Damir Mašić AK Zagreb Racing Team - - 25 - - - - - - 25
3. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - - - - 25 - - od - 25
 - klasa se ne proglašava jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja -
 
REDOSLIJED KLASE 6 - A/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Sven Gorup AKK Zanatlija 24 23 - od 21,5 23,5 22,5 21 - 135,5
2. Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja 17 17,5 13,5 13,5 - 17,5 17 [15] 24 120
3. Ivan Bekavac AK Solin - 13,5 - 23 od - - - - 36,5
4. Nikola Rožić AK Trogir - 11 - 17,5 - - - - - 28,5
5. Teo Blažević AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - 18,5 18,5
6. Saša Horvat AK Zagorje 13,5 - - - - - - - - 13,5
7. Tomislav Knez AK Delta Timing - - - - od - - 12 - 12
8. Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD Astra 11 - - - - - - - - 11
 
REDOSLIJED KLASE 7 - A/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Duško Banjeglav AK Delta Timing 23 24 - 24,5 18 24,5 24 25 - 163
2. Igor Medan AK Župa Dubrovačka - - 24 15,5 14,5 15 - od 19,5 88,5
3. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka 17,5 18,5 od 19 [ns] 19 - - - 74
4. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - - - - 23,5 - 15 18 - 56,5
5. Stipe Medić AK Solin - 14 - 12 - - - - - 26
6. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - - - - - - - - 25 25
7. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - - - - - 18,5 - - 18,5
8. Mario Telesmanić AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - 15 15
9. Sandro Miskić AK Istra Racing Team - - - - - - - 14,5 - 14,5
10. Stipe Bekavac AK Solin - - - - - - - 11,5 - 11,5
- Joško Makelja AK Ragusa Racing - od - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 8 - A/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Đani Varljen AKK Šibenik - 25 25 - 25 15 25 - - 115
2. Željko Pavičić AKK Petar Klepac 24,5 19,5 19,5 - - - - 24,5 - 88
3. Saša Černeka AKK Petar Klepac - - - - 19 - - 15,5 - 34,5
4. Valter Nežić AK Buzet Autosport - - - - - - - 19 - 19
5. Sandi Garguljak AK Zagorje 18,5 - - - - - - - - 18,5
6. Igor Mandić AK HBT Racing od - - - 14 - - - - 14
7. Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - - - - 12 - 12
8. Karlo Vučić AK Dubrava - - - - - - - 8 - 8
- Marsel Katić AK Opatija Motorsport - - - - - - od - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 9 - A/2000+
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing 15 - - 15 14,5 - 14,5 10,5 - 69,5
- Juraj Puškar AK Zagreb Racing Team ns od - - - - - - - 0
 - klasa se ne proglašava jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja -
REDOSLIJED KLASE 11 - E1/1400 moto
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka 20 20 12,5 - - - - - - 52,5
2. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka - - - - - - - 12 20 32
3. Stipe Bekavac AK Solin 15 15 - - - - - - - 30
4. Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - - - 20 - 20
5. Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport - - - - - - - 15 - 15
- Nikola Violić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - od 0
 
REDOSLIJED KLASE 14 - E1/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Neven Križanac AK Solin - 20,5 10 21 12 [15] 20,5 22 15,5 121,5
2. Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka 10 12 - 15 10 20,5 15 [14] 22 104,5
3. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - 15 - - 15 - - 17 - 47
4. Sergio Miščenić AK Učka Sport - - - - 20 od - 12 - 32
5. Romeo Vivoda AK Buzet Autosport - - - - - - - 10 - 10
6. Palmiro Medica AK Buzet Autosport - - - - 8 - - - - 8
7. Vedran Delimar AK Dubrava - - - - - - - 8 - 8
8. Lorenzo Martincich AK Skok Racing - - - - - - - 6 - 6
9. Jordan Matijašić AK Buzet Autosport - - - - - - - 5 - 5
- Zoran Širola AK Opatija - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED KLASE 15 - E1/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing 21 [14] 22 23,5 17 16 [od] 14 16 129,5
2. Igor Janko AK Istra Racing Team 15 8 - 14 14 10 [od] 17 22,5 100,5
3. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - 22 23 23,5 24 - 92,5
4. Ivan Batalić AK Solin 12 17 12 12 [6] 12 15 [3] 10 90
5. Mato Milković AK Dubrovnik Racing - 10 10 8 ns - - 5 12 45
6. Ante Barić AK R.T.Z. - 23 15,5 - - - - 4 - 42,5
7. Natanel Petrov AK R.T.Z. - 12 - 17,5 - - - 8 - 37,5
8. Bernard Coner AK Učka Sport - - - 10 10 - - 6 - 26
9. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - 12 - - 12 - 24
10. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team - - - - - - - 10 - 10
11. Antonio Hernaut AKK Zanatlija - - - - 8 - - - - 8
12. Nikša Blažević AK Ragusa Racing - - - - - - - - 8 8
13. Palmiro Medica AK Buzet Autosport - - - - - - - 2 - 2
 
REDOSLIJED KLASE 16 - E1/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Bojan Juranić AKK Petar Klepac 24,5 24,5 [19] 24,5 20 [18,5] 24 25,5 24 167
2. Mario Jurišić AK RI Autosport 19 19 24,5 [19] 25,5 24 [12] 20 18,5 150,5
3. Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing - 13,5 13,5 ns 12,5 13,5 16,5 - 12 81,5
4. Jurica Majić AKK Velika Gorica 13 od - - 15,5 - - - - 28,5
5. Igor Krišto AK RI Autosport - - - - 8 - - 10 - 18
6. Eđidio Benčić AK Buzet - 10 - - - - - 8 - 18
7. Dejan Kopajtić AK Rijeka 15,5 od - - - - - ns - 15,5
8,. Goran Sikirica AKK Petar Klepac - - - - - - - 15 - 15
9. Stipe Bekavac AK Solin - - - 12 - - - - - 12
10. Sandro Zill AK Buzet Autosport - - - - - - - 12 - 12
11. Kristian Marinić AKK Petar Klepac - - - - 10 - - - - 10
12. Željko Magličić AK INA Delta 8 - - - - - - - - 8
13. Zoran Grabović AKK Petar Klepac - - - - 6 - - - - 6
- Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - - od - 0
 
REDOSLIJED KLASE 17 - E1/2500
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Miroslav Herceg AKK Petar Klepac 12 23,5 - 14 14 - 23 21,5 23 131
2. Maro Franić AK Dubrovnik Racing [15,5] 17 18 19 18 22,5 17,5 [15,5] 16,5 128,5
3. Denis Nišević AKK Velika Gorica 22 - 23,5 24,5 od - - - - 70
4. Filip Škugor AKK Rogoznica - 10 12 8 10 - 13 od - 53
5. Silvio Stefanović AK Zagreb Racing Team - od - - 24 17 - - - 41
6. Ivica Matković AK Ragusa Racing - - - 12 12 - - 12 - 36
7. Đani Alajbeg AK Split Motorsport - 12 - 10 - - - - - 22
8. Tonči Nazor AK Oneum - - - - 8 - od 10 - 18
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Petar Dajak AK Ragusa Racing x x 14,5 19 19 - 19 25 x 96,5
2. Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing x x - 24,5 24,5 14,5 24,5 - x 88
 
REDOSLIJED KLASE 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing x x 15 15 15 15 15 24,5 x 99,5
 - klasa se ne proglašava jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja -
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 25 25 25 [od] 25 19,5 19,5 19,5 [19,5] 158,5
2. Domagoj Pereković AKK Zanatlija - - - 15 16 25 25 25 [25] 106
3. Igor Gauš AK AD Astra 13,5 18 16 18,5 - - 14 ns - 80
4. Danijel Šimunović AKK Velika Gorica 17,5 14,5 - od 12,5 - - 12,5 - 57
5. Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica od od - - 18,5 - - 16 - 34,5
6. Ante Alduk Splitski Auto Klub - - - 25 - - - - - 25
7. Mirko Mikulandra AK Mihovil - - - ns - - - - 12 12
8. Dino Stelmah AK INA Delta ns - - - - - - 8 - 8
- Mladen Šekoranja AK Dubrava - - - - od - - - - 0
- Jurica Majić AKK Velika Gorica - - - - - - - od - 0
- Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport - ns - - - - - - - 0
- Martin Mustapić Splitski Auto Klub - - - ns - - - - - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE